Napisz 5 zdań o sobie po niemiecku
- Wymień przedmioty, których potrzebujesz jeszcze do prezentacji.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie !. 2009-02-16 17:28:58; Który dzisiaj jest ?. DZIEŃ POWSZEDNI 1.ICH WACHE UM 7:00 UHR.Zadanie: napisz 4 5 zdań o swoim zwierzątku po niemiecku Rozwiązanie: mam niebieską rybkę którą kupiłem jak miałem 10 lat rybka obecnie ma 4 lata i jestRekcja czasownika - Najważniejsze czasowniki niemieckie z przyimkiem "an" oraz zaimkiem osobowym w bierniku.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. (Mathematik - matematyka, Geschichte - historia, albo coś innego sobie wymyśl).. Chcesz zapamiętać na dłużej poznane słownictwo?Mam napisać o sobie po niemiecku, niemieckiego uczę się od miesiąca więc proszę o małą pomoc - kilka zdań.. Napisz do niej e-mail, podając o sobie jak najwięcej informacji.. Posłuchaj jeszcze raz pierwszego odcinka podcastu "5 MINUTEN DEUTSCH".. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Warto równocześnie słuchać i czytać treść nagrania.. -----Interesuje się tancem i muzyką w wolnym czasie prowadzę bloga o swoim życiu i o pewnym zespole.. Pytania i odpowiedzi .. Klasa 5..

1b 2/7.Napisz 20 zdań o sobie po niemiecku.

będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz kilka zdań o sobie.. (wielka/mała litera itp.) Mam napisać też co lubię więc wybrałam trzy rzeczy: kino, matematykę i Mangę & Anime.Jestem opiekunką po niemiecku , Opowiadanie o sobie w języku niemieckim , Przedstawianie się w języku niemieckim , Telefoniczny test ze znajomości języka niemieckiego 14 komentarzy: figa123 9 czerwca 2015 19:34Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Uczęszczam do gimnazjum,moim ulubionym przedmiotem jest Angielski.. - Ja mam zwierzę/zwierzęta.Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Prawie każdy kto mieszka w Niemczech, odbędzie prędzej czy później rozmowę kwalifikacyjną w języku niemieckim.. Ich wohne in Zielona Góra.. Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku - Ćwiczenia leksykalne.. Rozwiązania zadań.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2010-02-06 09:54:47; Poszę o pomooc.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości .Podawanie godziny po niemiecku..

- Napisz po niemiecku.

2009-02-16 17:28:58 Napisz plany na wakacje min 5 zdań po niemiecku ?. Na sam koniec tej lekcji chciałbym zwrócić uwagę na słowo um - o Przydaje się ono bardzo często w odpowiadaniu na pytania.. Wielu z Nas posiada oryginalne historie swojej rodziny, może też przez Nasz portal ktoś odnalazł krewnych - wszystkie historie zostaną umieszczone na naszym Blogu!napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Ich mag Music .. - Lubię muzykę .. (rock albo jakąś inną sobie wpisz) 11. źródło: aha!. napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.. Ich habe Geburtstag am .. - Mam urodziny .. (wpisujesz dzień i miesiąc, jakby był problem, to pisz na profil).. - O jedenastej; Um siebzehn Uhr zehn - O siedemnastej dziesięć; Przy okazji warto znać jak jest zegar po niemiecku.. 2010-03-03 21:50:41; Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Jeśli spodoba mi się jakaś piosenka wymyślam do niej choreografię i czasami umieszczam ją w internecie.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Podcast "5 MINUTEN DEUTSCH" - Odcinek 1 - Powitania i przedstawianie się po niemiecku..

Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.

Odpowiesz na ogłoszenie osoby, z którą chciałabyś / chciałbyś korespondować.. - Jakie błędy?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Język niemiecki.. 2013-06-05 17:31:44; Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Ich mam computer spielen.🎓 Napisz po niemiecku, jaka jest pogoda zimą.. Przedstawianie się po niemiecku (nieformalnie) - czasnaniemiecki.pl Kilka słów o sobienapisz 10 zdań o moim hobby po niemiecku.. z góry dziękuje.. gimnazjum-klasa-1.. Pomocyyyy, !. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. (ubieram się o 7:15 i jem śniadanie) 5.ICH GEHE ZUR SCHULE UM 7:45 UHR.. 3.ich wohne in ……(miejscowość).. (idę do szkoły o 7:45) 6.UM 8:00 UHR ICH FANGE LESSONS AN.. mg1992 mg1992 03.11.2011 Język niemiecki Liceum/Technikum .. Poinformuj o porze i miejscu lekcji.. Cześć!. Tak, tak… Tak samo jak godzina!Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was wyimaginowaną rozmowę kwalifikacyjną po niemiecku, która zawiera wiele przydatnych zwrotów w tym języku.Kilka zdań o swojej rodzinie po Francusku 2011-02-28 20:02:17; niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie..

2009-05-03 16:56:52; Napisz 5 zdań o sobie po niemiecku.

Rekcja czasownika jest łatwa do zapamiętania, jeżeli uczysz się systematycznie kilku czasowników dziennie, czytasz oraz tworzysz z nimi własne zdania.Dlatego też proponuję uczenie się tylko pięciu czasowników z przyimkiem dziennie.Zadanie: napisz 8 zdań na temat radzenia sobie ze stresem bardzo Rozwiązanie:1 zachować spokój 2 być sobą 3 zrelaksować się 4 myśleć o przyjemnych rzeczach, a nie o problemach 5 być optymistą i uwierzyć w siebie 6 myśleć pozytywnie 7 ładnie wyglądać 8 oddychać równomiernie 9 aktywność fizyczna 10 słuchanie muzykiPrzedstawianie się po niemiecku (nieformalnie) Jeżeli rozmawiasz z osobą w Twoim wieku lub młodszą i jest to raczej nieoficjalne spotkanie, możesz przedstawić się w bardziej swobodny sposób.. 2010-09-07 20:23:41; Napisz plany na wakacje min 5 zdań po niemiecku?. XD 2010-06-10 14:22:12; Napisz 8 .Potrzebuję 10 zdań po niemiecku o sobie Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)(myję się o 7:10) 4.UM 7:15 ICH KLEIDE MICH UND ICH ESSE ZUM FRUHSTUCK..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt