Opisz swoje wymarzone wakacje po niemiecku
bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 0 0 Odpowiedz.. Proszę opisali byście mi wymyślone wakacje?. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. Np. Na wakacjach pływałam.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Witam.. 2010-10-10 20:56:27 .Opisz swoje ostatnie wakacje (10 zdań po niemiecki) Zdania mają być krótkie.. 0 ocen | na tak 0%.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jeżeli jednak szukasz pracy w Niemczech i piszesz cv po niemiecku, wymień wszystkich swoich pracodawców.Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Było ciepło.. Jeśli Kochacie podróże tak jak my to dobrze trafiliścieOpis przyjaciela po niemiecku.. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na wymarzone wakacje w tropikach, którym nie można się oprzeć.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca..

Przykładowe e-maile po niemiecku.

Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Obowiązki domowe / meine Pflichten.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Opisz swoje wakacje w czasie prateritum Gdzie byłeś, z kim,czym pojechałeś,jaka była pogoda ( 4 określenia), co tam robiłeś (5 czynności ) Bardzo proszę o krótką wypowiedz nie zalezy mi na tym czy to będą góry morze czy też inne miejsce.. Itp 1 Zobacz odpowiedź slawekxyz slawekxyz 1 In den Sommerferien bin ich ans Meer gefahren.. Mieszkać będziemy w pokojach po 3-4 osoby.. - W wakacje pojechałem nad morze.. Przewidywana jest także dyskoteka zapoznawcza.. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.Podróże są naszą największą pasją, którą dzielimy się z innymi.. Proszę bardzo o pomocczesc, mam problem,musze napisac z miemieckiego o moim wymarzonym domie,a jestem zupelnie zielona:) tersc tego brzmi tak:Moj wymarzony dom powinien znajdowac sie w gorach.Powinien byc zbudowany z drewna,parterowy lub z poddaszem.Chcialabym zeby mial duzy ogrod,gdzie mogly by sie bawic psy, ze stawem i duzym tarasem.Powinien miec duza i przejrzysta kuchnie,salon z widokiem na ogrod,2 lazienki .E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty..

Jak opisać doświadczenie w CV po niemiecku?

Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoje wymarzone wakacje po niemiecku.. Proszę o szybką odpowiedź.. Jeśli tak, to pewnie nie opisujesz doświadczenia zawodowego sprzed kilkunastu lat.. Email niemiecki.. Tworząc zdanie w czasie Perfekt musimy użyć czasownika posiłkowego haben lub sein oraz imiesłowa czasu przeszłego (Partizip II)Jeśli dopisze pogoda zorganizowany będzie występ górali przy ognisku, ale gdy pogoda nie dopisze będziemy siedzieć na świetlicy, gdzie odbędą się różne konkursy.. O ile nie jest on/ona oczywiście fanem ośnieżonych stoków.. Słyszałeś o zasadzie, że w CV powinno się wymienić tylko ostatnich pracodawców?. Namawiam koleżanki żeby ze mną pojechały.Opisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Na jutro.. Wakacje na wsi / Ferien auf dem Land.. Czas Perfekt używany jest gdy mówimy o czynnościach zakończonych w przeszłości, których skutki są obecne w momencie mówienia.. aktywuj konto premium przykładowe nagranie.Opisz w 10-15 zdaniach po niemiecku swoje wakacje .. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Jak więc odpowiedzieć na to pytanie po niemiecku?.

Przykład e maila po niemiecku.

.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. Może być zmyślone Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Ania25 24.5.2010 (21:26) Opisz z kim , z jakiej strony graniczy Polska - PO .Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen.. Podobne pytania.. Biznes i Finanse (34783) Biznes i Finanse (34783) Wszystkie (34783) Banki (7612) Bankowość Elektroniczna (69) E-biznes (3882) Ekonomia (1830) Fundusze UE .Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Po wielu chłodnych miesiącach, warto uszczęśliwić naszą drugą połówkę romantycznymi wakacjami w ciepłym klimacie.. Zwierzęta w języku niemieckim 2013-04-27 17:14:43; Osoby w języku niemieckim.. Pytania ..Komentarze

Brak komentarzy.