Napisz e mail o swojej rodzinie po angielsku
kalka0303 pisze: 10 stycznia, 2016 o 16:58 .Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.. - Mam na dzieję, że się wkrótce odezwiesz.. Tata interesuje sie samochodami z .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !. - Proszę napisz do mnie.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:E mail po angielsku.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Niezależnie od okoliczności, podziękowanie swojemu rozmówcy wprowadza miłą atmosferę, jest po prostu uprzejme i bardzo mile widziane w e-mailach pisanych w języku angielskim.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: olinkowa249 8.4.2010 (18:37) straszna historyjka po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: monika1996r 12.4.2010 (16:50) Po angielsku musze napisać o : 1.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,ja napisać po angielsku kilka takich zdań?. - To już wszystko.. ZAWSZE staraj się pisać krótkie i łatwe w odbiorze e-maile - jeśli treść Twojego e-maile ma ponad 3 akapity, postaraj się ją streścić lub zamieścić te informacje w załączniku.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..

Członkowie rodziny po angielsku.

2012-10-23 19:07:32 Napisz maila po angielsku 2012-10-01 16:47:55 Napisz e- maila po angielsku 2015-09-20 16:01:38E-mail po angielsku - e-mail formalny Teraz czas na e-mail po angielsku kierowany nie do osoby bliskiej, znajomego, ale do kogoś, z kim łączą nas relacje na przykład zawodowe.mam napisać na min.. Email po angielsku ma określoną strukturę i zwroty, które należy zapamiętać.. I jeśli mogę prosić to, żeby po polsku też było napisane ;)NIE używaj emoji, emotikon itp. w swoich e-mailach - pamiętaj, że jesteś w pracy, nie wśród rodziny lub przyjaciół.. 2 odpowiedzi.. Odpowiedz.. Adrian kształci sie w tym samym zawodzie co najstarszy brat.. dam naj!Napisz o swojej restauracji.. Napisz : kiedy zaczynają i kończą się lekcje,-co uczniowie robią w czasie przerw,-o nauczycielach i uczniach,- o zasadach obowiązujących w szkole.. Polecam strona świetna dla wszystkich którzy muszą napisać coś po angielsku POLECAM.. 0 Gość Śro Cze 11, 2008, 13:44.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Po obiedzie mam czas wolny.. Cześć pomożecie mi napisać po angielsku co robie przez cały dzień,z góry .Obiad mam o 15:15..

List formalny po angielsku.

150 słów.. 1 we Wrocławiu, sport and hobbies : piłka nożna (mozecie cos jeszcze wymyslic).. Pomóżcie.. Tomek jest wysokim brunetem pracuje jako informatyk.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Hi Paweł Tanks for your e-mail.. Moi rodzice maja po 45 lat.. - Muszę już kończyć.. 2010-05-27 20:39:22 Muszę napisać kilka zdań .i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie .. Jasno sprecyzuj cel swojej korespondencji, pisząc np.Przebywasz u angielskiej rodziny na wymianie, która ma potrwać 2 miesiące.Napisz do swojego znajomego anglika krótki e-mail, w którym: -informujesz, że właśnie przybyłeś do Angli, -opisujesz w jakim celu przybyłeś, -podajesz na jak długo i gdZadanie: opis siebie i swojej rodziny po angielsku Rozwiązanie: wejdź sobie na google tłumacz i sb napisz po polsku a potem przetłumacz na angielski to Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zadanie: napisz 5 zdań o rodzinie po angielsku Rozwiązanie: my family is small i have no siblings, but i only have my grandma, grandpa, aunts and uncles my Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

Rozprawka pros and cons po angielsku.

Kiedy już przyswoimy sobie zwroty używane w mailu, napisanie go nie będzie stanowiło żadnego problemu.Napisz maila o poznaniu osoby w klubie sportowym !Może być ?. 19,222 wizyt.. zadanie dodane 18 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika lunatyczna (250) [Gimnazjum] angielski; opis; restauracja +1 głos.. Po angielsku.. 2010-02-06 09:54:47 Jak napisać po angielsku .Przykładowy opis rodziny po angielsku.. Zagrożony gatunek 2.Napisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie z czsownikiem być po Angielsku 2014-06-21 13:55:26 Napisz 8 zdań po angielsku o fundacji 2013-06-03 20:39:58 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. She is tall and slim.Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Przydatność 60% Przebywasz u angielskiej rodziny na wymianie, która ma potrwać 2 miesiące.Napisz do swojego znajomego anglika krótki e-mail, w którym: -informujesz, że właśnie przybyłeś do Angli, -opisujesz w jakim celu przybyłeś, -podajesz na jak długo i gd.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku..

Zwierzęta po angielsku.

Wraz ze swoja rodzina mieszkam w Żarach.. Write back soon.opis tygrysa po angielsku i polsku szybko !. Napisz wypracowanie po angielsku - środowisko.4.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. 2013-11-07 20:25:43Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Tak jak prosiles w liscie opisze siebie i swoja rodzinę.. A ja mam napisac cos o swojej rodzinie!. I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Czekam na Twój e-mail.. napisać po angielsku e-maila o swojej szkole do kolegi z Wielkiej Brytanii, z którym korespondujesz.. przedstawienie celu - pisząc e-mail, staraj się być zwięzły i pisać na temat.. Ale proszę aby to było napisane teraz a nie skopiowane z innego zadania, ponieważ potrzebuję takiej pracy której nikt inny nie będzie miał ;) Plagiaty zgłaszam !. !E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Zakończenie - jak zakończyć e-maila po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt