Opisz jeden dzień z wakacji po angielsku
Chyba nawet nie było na to czasu, bo byłam tak przejęta wspaniałymi przygodami, że nie zwracałam na nic innego uwagi.. Byłam wtedy na wycieczce w Wiedniu.. Michałowi udało się nawet złapać kilka ryb, które upiekliśmy razem z dziewczynami.. Po wspólnej kolacji i pożegnaliśmy się i poszli spać.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Jeden dzień z wakacji.. Wieczorem, przed snem czytałam lekturę pt. "Chłopcy z placu broni".. W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. Byłam wtedy na wycieczce w Wiedniu.. Co robiłeś?. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. My school day starts at 8 a.m.Najciekawszy dzień wakacji .. The hotel was big and beautiful.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08 Opisz po angielsku pamiatke z wakacji z tłumaczeniem 2014-09-06 21:02:37 Opisz swój dzień po angielsku 2014-12-14 16:23:01Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Nazajutrz rano miał przyjechać tata Michała i zabrać nas z powrotem do miasta.Virginia nie chodzi do tej samej szkoły co ja, więc wychodzi z domu o 8.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?.

... opisz jeden dzień z wakacji.

gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Polish To nie czas wolny, to nie wakacje ; ludzie w tym czasie wykonują konkretną pracę.Opowiadanie po angielsku - wzór Przykład opowiadania po angielsku nr 1.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .W kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) .jak opisać swój dzień - kartka z pamiętnika prosze szybko bo na jutro !. Po nauce wyszłam na spacer z moim ukochanym psem Azorkiem i pooglądałam ulubiony serial w telewizji.. Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, .Mój dzień zaczyna się o godzinie 6 rano.. Było bardzo wesoło.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opisz swój ulubiony dzień tygodni po angielsku 2011-10-12 21:19:17 opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz typowy listopadowy pejzaż.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Po lekcjach idę do domu o około 14.Opisz swoje wakacje Podobne tematy..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

O 4:00 rano wstałem , zjadłem śniadanie , umyłem się i odpowiednio się przygotowałem.Przestawiamy słownictwo, które pomoże nam opisać nasz dzień po angielsku.. ale czeba to troszkę poprawić i upiększyć a sam sobie rady nie daje za pomoc z góry dziękuje oto moja wersja po polsku i po angielsku "Wakacje W tym roku spędziłem miło i wesoło, pierwsze dwaWspomnienia z wakacji.Zadanie: opisz 3 dni z twoich wakacji w postaci bloga po angielsku bardzo proszę o pomoc potrzebne na dzisiaj Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przykłady użycia - "wakacje" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Śniadanie kończę o 6:45. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. To nic trudnego!. Podróż minęła na rozmowach i wygłupach .Pierwszy dzień był męczący, bo wszyscy byli wykończeni podróżą.. Najciekawszym dniem w wakacje był 2 lipca 2012 .. Nasza pierwsza lekcja zaczyna się o 8:40.. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Stołówka jest niedaleko, a.Dzień z wakacji, który szczególnie zapamiętałam to 29 lipiec..

mój jeden dzień z wakacji ...Dzień z wakacji.

potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Wstaję i idę do łazienki.. Podróż po Ameryce Południowej.. oglądam ulubione seriale .W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Nie mogę doczekać się jutrzejszego dnia.Zwiedzaliśmy muzea, skanseny, zamki albo kościółki.wspomnienia z wakacji wypracowanie w czasie przeszłym.. Na śniadanie jem zazwyczaj płatki z mlekiem i pije filiżankę kawy.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Następnie jem śniadanie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Dzień z wakacji, który szczególnie zapamiętałam to 29 lipiec.. Z domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08 Opisz po Angielsku w 10 zdaniach najbardziej szalony dzień w życiu 2011-10-05 07:36:31Najbardziej udany dzień wakacji..

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.

Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. Nigdy się nie spóźniam.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości.. 2012-11-21 19:00:57Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Podczas długiej przerwy jem lunch z moimi przyjaciółmi.. Kempingi może niebyły najładniejsze, ale komu by to przeszkadzało.. Codziennie wstaję o6rano.. Podczas drogi do pięknego miasta siedziałam ze znajomymi na ostatnich miejscach autobusu.. Przybywam do szkoły o 8:15.. Gdzie byłeś?. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Oczywiście nie ja..Komentarze

Brak komentarzy.