Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi
Kiedy skończysz wszystkie przykłady, kliknij finish na dole strony, a następnie opcję chceck my answers.. (Angielski, proste) 2013-04-11 19:00:11 Popatrz na obrazki bena.uzupełnij jego dzisiejszy wpis.. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.. U czeń nazywa elementy ukazane na rysunkach.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wybierz.. Znajdź chwilę, usiądź i popatrz w niebo.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 1 str. 84 podręcznika.. Przekonaj się, jak będzie wyglądać świat bez niezależnych mediów.. Otocz pętlami właściwe wyrazy z węża.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Prześlij odpowiedzi do zadań 2/78 i 3/78 do sprawdzenia na adres [email protected] do 30.03.2020.Spójrz na obrazek i wybierz jeden symbol.. Zad.1 Popatrz na zdjęcie z podręcznika lub otwórz go na stronie 84, jeśli masz go w domu.. ZAGADNIENIA NA EGZAMIN - JĘZYK ANGIELSKI KL. IV 11.. Z narodzeniem Jezusa łączy się motyw pierwszej gwiazdki.. Ruszyła akcja Media bez wyboru.Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. 4 Where's Dad?Obrazek bezpieczeństwa przypisany jest do Twoich danych..

Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

Poprawne odpowiedzi: /10 Popatrz jakie są poprawne odpowiedzi.. Popraw fałszywe zdania tak, aby były prawdziwe.. Znicz plastikowy .. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. Naklej brakujące obrazki.. mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:24Przyjrzyj się rysunkom i wybierz poprawne odpowiedzi.. Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.Wybierz.. 2013-09-26 14:56:11Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Opisz poczególne części obrazka.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Otworzy sie lista programow ktore masz na komputerze.. Napisz w zeszycie, gdzie .Znajdź pierwszą gwiazdkę na niebie.. napisz o tym: 2012-11-10 17:37:42Ćwiczenia na poziomie A1 są oparte na liście słówek do testu Cambridge English dla najmłodszych A1 Movers.Dowiedz się więcej o poziomach i skali Cambridge English.Jeśli nie wiesz który poziom ćwiczeń wybrać, wybróbuj ćwiczenia na pozostałych poziomach Pre-A1 oraz A2.. Kliknij Start, żeby przejść do ćwiczenia, a następnie kliknij Next, żeby rozpocząć ćwiczenie.1 Popatrz na obrazek i˝zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (P) czy fałszywe (F)..

Popatrz n obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

Następnie otacza pętlą właściwe wyrazy.. Aby mieć pewność, że dobrze wykonałeś zadanie, odsłuchaj załączonego nagrania:Popatrz na obrazki na s 68.. Który najbardziej przyciąga twoją uwagę?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.. Nie widac za bardzo ale chyba.. Na obrazku znajdują się cztery symbole.. a) Jeżeli wszystkie sprężyny i ciężarki są identyczne, to najdłuższy okres drgań ma ciało na rysunku A/ B/ C, natomiast największą częstotliwość drgań- ciało na rysunku A/ B/ C. b) Najdłuższy okres drgań ma wahadło na rysunku D/ E/ F, natomiastTesting spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Tu powinien być Twój ulubiony serwis internetowy.. To zdradzi, czego boisz się najbardziej.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na obrazek..

Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi pobierz jpg.

Może uda Ci się ją odnaleźć?. Popatrz na obrazki napisz a an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Wybierz jeden i przeczytaj opis zamieszczony poniżej.Popatrz na ekran , W lewym dolnym rogu masz znaczek Windowsa (taki kwadracik podzielony na 4 mniejsze kwadraciki.. Kliknij Start, żeby przejść do ćwiczenia, a następnie kliknij Next, żeby rozpocząć ćwiczenie.3 Popatrz na obrazki i je nazwij.. Są to opisy postaci z obrazka.Popatrz na obrazki z zad.. 63Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.. Zaloguj sie zarejestruj sie liceumtechnikum.. Prawidłowa odpowiedź to: pojemnik na Odpady zmieszane 3.. Każdy z nich reprezentuje inny rodzaj strachu.. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi .. Liceum/Technikum Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi 2 Zobacz odpowiedzi jogurtwisniowy jogurtwisniowy 2.is, under 3.are, in front of 4.is, behind 5.is, next to naj?. Metale i tworzywa sztuczne .. Otworzy sie strona na ktorej masz rozne panele, Wybierz Aplikacje i kliknij w to .. Jeśli w trakcie logowania zobaczysz inny niż wybrany przez Ciebie obrazek lub zaprezentowane dane będą budziły Twoją wątpliwość, przerwij .Na podstawie czytanki odpowiedz na pytania, gdzie można robić poszczególne rzeczy (wybierz poprawne odpowiedzi)..

3 Wybierz poprawne odpowiedzi.

Prawidłowa odpowiedź to: pojemnik na Odpady zmieszane 2.. 4 Popatrz na wyrazy i otocz pętlą właściwy obrazek w każdym rzędzie.. :) Nattalin Nattalin .Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32 Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00 Uzupełnij zdania , używając a lub an .. Podziel się wynikiem w komentarzu!. popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Przegladnij je.Ćwiczenia Pre A1 są oparte na liście słówek do testu Cambridge English dla najmłodszych Pre A1 Starters.Dowiedz się więcej o poziomach i skali Cambridge English.Jeśli nie wiesz który poziom ćwiczeń wybrać, wybróbuj ćwiczenia na pozostałych poziomach A1 oraz A2.. 2015-05-28 15:36:25 napisz list z wakacji do kolegi lub kolezanki .. 2010-09-12 18:08:04Zad.. Dzisiaj jednak nie przeczytasz tu żadnych treści.. Jeżeli numer klienta lub login wprowadzisz nieprawidłowo, może pojawić się inny obrazek.. Wyświetlenie innego obrazka może być także skutkiem logowania się na fałszywej stronie.. Kliknij w to i wybierz Ustawienia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt