Napisz co robisz w wolnym czasie
07/11/2020;Na moim instagramie dodałam film z pokazu-robi wrażenie prawda?. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. Najpierw zapytam co na ten temat sądzą nauczyciele.. - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Banalne pytanie, ale czekam na odpowiedzi niebanalne :) Ja mam bardzo mało.Język Niemiecki - Napisz co robisz w wolnym czasie , minimalnie 10 do maxymalnie 15 zdań .. Rozwiązywac krzyżówki 3.. W moim wolnym czasie często czytam książki czy słucham moją ulubioną muzykę.. Jeden z nich odnajduje sie po 10 latach w Londynie.Czasami w wolnym czasie, po pracy czy po szkole musimy zająć się mniej przyjemnymi rzeczami.. Oglądac filmy lub seriale 5.. Klub - Jak zbudować zdanie złożone w języku niemieckim?. Gramatyka.. a) Nie mam b) Mam w dni powszednie c) Mam podczas weekendu d) Mam podczas świąt 2) O jakiej porze ma Pan(i)wolny czas?. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. Wentylatory elektryczne do użytku w domu lub w czasie wolnym.. 2011-03-11 16:21:17; Co można robić samemu w czasie wolnym?. to fold clothes - składać ubrania.. Gdy na dworze pada,gdy się nudzisz a koledzy wyjechali ,proponuję siegnąc po ksiązki Harlena Cobena.. grasz?. Proszę pomóżcie potrzebuje na jutro.. Czwartek 23 listopada, postanowiłam dowiedzieć się co młodzież robi w wolnym czasie.. (jestem chlopakiem) Pozdrawiam ..

:napisz co robisz w wolnym czasie: 5 zdań.

Autor: Gochagocha, 2015-01-22 18:51:48 Dodaj do: Napisz co robisz w wolnym czasie po lekcjach i na weekendzie po polsku i po niemiecku.. +1 głos.. Jak zbudować proste zdanie w języku niemieckim?. soyluna1999 4 lata temu.. Gotowanie lub pieczenie ciast 9.ang .. Przykładem interesującej powieści kryminalnej jest lektura "W domu" Dwaj sześcioletni chłopcy zostali uprowadzeni z domu w biały dzień.. Anna Jędrzejczyk; 22/12/2019; .. 2010-09-19 14:00:27; Co można robićw wolnym czasie?. Te zdania: W wolnym czasie lubię potańczyć lub pośpiewać.. Widzę panią wychodzącą z pokoju nauczycielskiego.Ale tylko 26-letni urzędnik zajmujący się fizyką w wolnym czasie zmienił świat.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Twoja pasja to rysowanie, a może odstresowuje Cię wyszywanie lub czytanie książek?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Co pani robi w czasie wolnym, agentko Starling?. Podsumowując, nie mam dużo wolnego czasu, ale kiedy nadchodzi, zawsze w pełni odpoczywam .Zobacz: Robert Lewandowski bardzo szczerze o wpadce w meczu z Kazachstanem: „Nie ma co ukrywać, że…" Robert postanowił skorzystać z wolnej niedzieli..

daje naj!Co robić wolnym czasie?

Pływasz, biegasz, podróżujesz, a może grasz na instrumencie?. Praca musi zawierać od 50 do 70 słów.. Ewelina19991999; 11.04.2011 PO NIEMIECKU TO CO MASZ NA DOLECo więcej, lubię spotykać się z przyjaciółmi.. Masz problemy, rozwiązuj je w wolnym czasie .KLUB - Co robisz w wolnym czasie?. Mam 15 lat i mieszkam w bloku na parterze.. Udostępnij.. SieMój wolny czas.. Co robisz?. Czwartek 23 listopada, postanowiłam dowiedzieć się co młodzież robi w wolnym czasie.. 09/11/2020; Gramatyka.. 2010-07-02 10:00:151) Czy ma Pan(i) wolny czas?. Czas wolny słówka i zwroty.. Mógłbym się pouczyć jednak nie mam czego.Co robisz w wolnym czasie ?. Czasami chodzimy na spacer czy jeździmy rowerami.. to go grocery shopping - iść po zakupy spożywcze.Dlatego chętnie przeczytamy o tym, co robisz w wolnym czasie.. Są to rzeczy, na które niestety po prostu musimy znaleźć czas takie jak zmywanie naczyń czy odkurzanie.. W ten sposób dobrnęliście do końca mojej listy.. Mam nadzieję, że podobnie jak ja, wolicie spędzać swój czas wolny na powietrzu, niż marnować go przed komputerem, telewizorem czy biegając między klubami.Wolny czas młodzieży - komputer.. Pływanie.. Napisz nam o swojej pasji.. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.Przydatność 65% Wolny czas młodzieży - komputer.. czytam.. Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie..

Co robisz?

W piątki zazwyczaj idziemy do kina czy jakiejś restauracji.. W domu mam czysto, więc porządki też odpadają.. śpiew.. Powiązane wpisy.. Co robisz?. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. W tym celu odwiedziłam Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wlkp.. Pilne.. angielski; plan-dnia; .. Widzę panią wychodzącą z pokoju.a Ty co robisz w wolnym czasie na home office?. Ja, jestem zawsze zabiegana, rzadko miewam chwilę wytchnienia ,aczkolwiek jeżeli już takie bywają chwytam się różnych robótek.Co robisz w czasie wolnym?. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.. Jednak zazwyczaj gram na komputerze i oglądam Telewizję.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie .Co robicie w wolnym czasie ?. Po szkole wracam prosto do domu (tj. ok. 14:30) i strasznie się nudzę.. a) Tak uprawiam b) Nie uprawiam 4) Jeżeli uprawia Pan(i) sporty to proszę podać jakie?Przydatność 60% "My usualiday" a)jak wygląda twój dzień codzienny, b)o swojch zwyczajach i czynnościach w czasie wolnym, c)co lubisz robiić w czasie weekendu.. Następny wpis Jak ekonomistka napisała pracę doktorską z germanistyki?. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Quiz w Poczekalni..

Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.

Mam komputer i Playstation 2, ale chcę spędzić wolny czas na robieniu czegoś pożytecznego.. Brac udział w sesjach zdjeciowych 8.. Z góry dziękuje .. Taniec (w niektórych miastach są darmowe kursy tanca) 7.. Co robisz?. Układac puzzle 4. sprzątanko czy odpoczywanko?. W tym celu odwiedziłam Gimnazjum nr 3 w Ostrowie Wlkp.. Zawiera nieodpowiednie treści .Co mogę robić w wolnym czasie, by się nie nudzić?. Zacznijmy od kilku prostych zdań:W wolnym czasie mozna: 1. a) Rano b) Popołudniu c) Wieczorem 3) Czy w wolnym czasie uprawia Pan(i) jakieś sporty?. Poczytac ksiazkę lub czasopismo 2.. Poznanie nazw zajęć wykonywanych w czasie wolnym.. Piłkarz odpoczywał w ogrodzie.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ludzie w wolnym czasie relaksują się, jeżdżą na "rodzinne wycieczki", dają odpocząć swemu ciału i umysłowi.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Najpierw zapytam co na ten temat sądzą nauczyciele.. Przetłumaczy mi ktoś to na ang?. serio.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Z opisu fotografii dowiadujemy się, że tak właśnie wyobraża sobie idealnie spędzony czas.Po Angielsku.Napisz 10 zdań co robisz i o której w np.Poniedziałek.. Opowiadam o roku 2019!. Jesli jestes ładna, to możesz pójsc na jakis konkurs lub casting np. na fotomodelkę 6. przy każdej z tych opcji do 30 GB na parę, a reszta bez limitu po 19 złotych na głowę to dobra perspektywa.. Zdaza sie to czasami W wolnym czasie , często także pływam, gram na gitarze lub maluję.. 2009-12-25 21:17:09; Co lubisz robić w wolnym czasie żeby się nie nudzić?. 10,416 wizyt.. Zadaniem ucznia jest odkrywanie karteczek z notesu w celu wysłuchania wymowy i poznania pisowni ćwiczonych wyrażeń..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt