Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski piszę aby zaproponować
Pomoże ktoś ?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. 2010-09-07 18:38:52; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. 2.2.2 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Udostępnij UdostępnijPrzetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania.. 2014-04-20 17:46:10Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2012-04-02 10:35:15TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ\r\n1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zdania zostały podzielone według poziomu biegłości.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. 2010-05-20 18:57:50; Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim.. Napisz przeczenia do podanych zdań Ćwiczenie 11.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz 6 zdań na język angielski .. 4 (Musimy wybrać) a forum moderator.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2.. W języku polskim mamy niby jedno słowo dla każdej osoby: się, ale w odmianie przez przypadki dojdą formy sobie, sobą, siebie, a także sam, sama, sami, same, samodzielnie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Uzupełnij zdania zaprzeczeniem Ćwiczenie 12.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań.Zadanie: przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielskim,tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania w każdą lukę możesz wpisać do czterech Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski..

T. 4 Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. .TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. 2013-03-27 15:32:48 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.Moja szkoła Strona mojego profilu Edytuj dane osobowe Język i lokalizacja Wyloguj si .. _____to the concert if you won tickets?. Wpisując fragmenty zdań, nie możesz zrobić żadnego błędu ortograficznego i gramatycznego.Przetłumacz zdania tworząc opis obrazka.. 1 I (nie widziałem) _____ Mary since Monday.In den Sommerferien will ich weder an die See (ani w góry) _________________________________________________________________ fahren.. Meine Mutter hat immer (o dużym ogrodzie) .Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 3 (Powinniśmy spotykać się) twice a month.. 2011-12-06 17:52:45; przetłumacz zdania: 2011-01-14 15:47:32; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i .nawiasy zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] edycja 16 marca 2011 przez użytkownika -KaI-Oprócz języka polskiego system obsługuje również 28 innych języków, w tym język angielski, niemiecki czy francuski..

13.2.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

27 wrz 2016, 23:46:55.. Serwis może być pomocny dla uczniów i studentów w celu szybkiego sprawdzenia pisowni, w sytuacji gdy na komputerze, tablecie czy komórce nie ma zainstalowanego edytora tekstów czy słownika ortograficznego.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Język angielski.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. 1 I cant walk(tak szybko jak) you.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Przetłumacz ja język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawnie.. T. 4 Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zaloguj się.. Uwaga!. 2017-04-07 18:39:41; Zapisz słowa podane w odpowiednich formach 2012-12-10 14:11:42; Zastap wyrazy podane w nawiasach ich synonimami o negatywnych przedrostkach .Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32; Przetłumacz na język angielski 2011-04-20 14:27:45; Przetłumacz na język angielski: 2010-04-21 15:17:06; Przetłumacz na język angielski!.

Przetłumacz fragment zdań na język angielski Ćwiczenie 13.

Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Ćwiczenie 10.. Zaimki zwrotne oznaczają, że daną czynność podmiot wykonuje "na sobie".. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Pomoże ktoś ?. Uwaga.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz podane słowa.. Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielskiPrzetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 1.Przetłumacz na język włoski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W języku angielskim dla każdej osoby jest niestety inne słówko:Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2.1.Zaimki zwrotne w języku angielskim.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. So lets slow down a bit.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..Komentarze

Brak komentarzy.