Opisz swój dzień w szkole po angielsku
Bardzo się ciesze że akurat w tym roku szkolnym, kiedy jestem w pierwszej klasie nie odbyły się otrzesiny.Mam na imię Ania ( tu podasz swoje imię) i mam 12 lat ( wiek też podasz swój).. My school day starts at 8 a.m.Pierwszy dzień w szkole zawsze jest dla ucznia wydarzeniem stresującym.. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp. Dominika .. describe day opis dnia po angielsku opisz swój ulubiony dzień tygodnia .. Oświecenie pisanie matura angielski plan wydarzeń pojęcie powieść rozprawka sofokles stefan żeromski streszczenie Szkoła licealna tworzenie .Moje obawy z pierwszych dni w nowej szkole wiązały się z tym, że mogłam mieć nie przyjemne incydenty z uczniami starszych klas.Na moje szczęście do takowych nie doszło, i jestem bardzo zadowolona ze panuje tu mila atmosfera.. Opisz swój dzień po angielsku (10 zdań) proszę tylko nie przez żadne tłumacze.Potrzebuję na dzisiaj !. Po obiedzie mam czas wolny.. Gdzie byłeś?. Wygrałam już dużo zawodów pływackich.. Myję zęby , ubieram się .. napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Gdy wracam do domu najpierw jem obiad.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. To nic trudnego!. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Opis siebie po angielsku: podsumowanie Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. ; >W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. 2012-03-14 18:25:29; Najlepszy dzień w szkole po angielsku 2011-05-18 12:10:52Opisz swój dzień po Angielsku .. Dzień rozpoczynam pobudką o godzinie 7.00.. Następnie myję się oraz ubieram się.. 2019-05-18 12:59:53; Opisz swój dzień w szkole 2011-02-03 17:44:40; Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. Lekcje pływania trwają 1 godzinę.. Sporo czytanek i opowiadań w języku angielskim, niektóre teksty są oczywiście zbyt trudne, ale zakładam, że po to właśnie każdy tekst jest opisany poziomem.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Opisz swój typowy dzień!. W końcu wracamy po długich wakacjach, w czasie których przywykliśmy do błogiego lenistwa, późnego wstawania, braku obowiązków.. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. Nasz trener uczy nas, jak pływać szybciej, dłużej i lepiej.. Następnie idę pograć sobie w gry komputerowe.Opisz swój dzień!.

Dziękuję.Jak opisać swój dzień po angielsku.?

Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Lubię pływać w basenie oraz w morzu.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.W tym wpisie pojawi się opis pracy po angielsku jak również kilka pytań, które mogą przydać się w rozmowach na poziomie podstawowym.. Zachęcamy Cię gorąco do napisania w komentarzu jaki jest Twój obecny status zawodowy oraz dlaczego (nie) lubisz swojej pracy.Opisz swoją klasę .. Jestesmy niepowtarzalnym rocznikiem "91,tj.liczymy sobie po 15 wiosen.. poleca80% Język polski "Jeden dzień z życia mojej klasy" O mojej klasie mozna powiedziec i napisac bardzo duzo, chodzi mi oklase 3K Gimnazjum w Grodzisku Wielkopolskim.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu..

Jak wasz dzień?

Odpowiedz 0 ocen .. Z historii i polaka moge pomoc a w szkole mialem jezyk rosyjski .. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Jem kolację , kąpię się .. Tylko że ja się kapnąłem dopiero po chwili że można wybierać poziom - tylko jest za mało tekstów.W zeszłym tygodniu byliśmy w fantastycznym miejscu, które podaje ceviche, a w tym tygodniu wybieramy się do indyjskiej restauracji.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.W mojej grupie jest tylko 5 dzieci.. Wracam około 14:30 .. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro.. Dzieje sie tutaj bardzo wiele smiesznych, dziwnych, czasem nawet i .. Codziennie wstaję o 6:30 .. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Po angielsku - tylko nie pierwszy dzień w szkole, Pomocy 2008-12-07 18:55:21; Co robiliście od wstania?. Pływanie dużo dla mnie znaczy.Opisz swój wielki dzień po Angielsku (w czasie przeszłym) .. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa] angielskiOpisz swój dzień w nowej szkole..

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.

zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosówObiad mam o 15:15.. 2017-03-26 14:04:16; Opisz swój typowy weekend po angielsku 2010-10-05 15:31:29; Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Jem śniadanie .. Święto powstało w 2010 roku, dziadkowie natomiast do dziś nie doczekali się swojego dnia.. Biznes i Finanse (34949) Dla Dorosłych (99493) Dom i Ogród .Opis pokoju po angielsku: wstęp.. uwzględnij odpowiedzi na pytania : co robiłaś dzień przed, co robiłaś godzinę przed, jak się czułeś, dlaczego tak się czułeś, kto tam był, kogo zobaczyłeś, jak sie czułeś po zobaczeniu tej osoby, jak się to wszystko skończyło.W Niemczech Dzień Babci obchodzi się w drugą niedzielę października.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs) .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. Odrabiam lekcje i uczę się .. Idę do szkoły .. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. O 7.40 wychodzę do szkoły.. Jem obiad .. Każdego roku, na początku września, musimy znowu przywyknąć do rygorów, jakie narzuca nam szkoła.Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. W szkolę spędzam około 8 godzin.. Potem jem śniadanie.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Co robiłeś?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt