Napisz co robisz chętnie chętniej i najchętniej po niemiecku
z użyciem ( man kann ) Przykładowo : 'Jakie jest miejsce i co mogę robić w nim' ( Es gibt eine groBe Kirche, wo man beten kann.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Od czasu do czasu chodzę na dyskoteki.. 2012-05-21 20:25:48 Jak jest po niemiecku "On bawi się chętnie " ?. Zawsze odrabiam lekcje.. Zawsze odrabiam lekcje.Przykłady użycia - "najchętniej" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Często gram na komputerze.. Ćwiczenie selektywnego rozumienia tekstu słuchanego, uczniowie słuchają wypowiedzi 3 osób oraz zaznaczają, kto lubi jakie potrawy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zajrzyj na Fiszkotekę, gdzie w zbiorze fiszek „Niemiecki - Zakupy i usługi" znaleźć można ciekawą listę zdań z tej tematyki.Odpowiadanie na pytanie: Co jedzą te osoby chętnie, chętniej i najchętniej.. - Zapytaj koleżankę, jak podoba jej się twój pasek.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - am liebstenPrzykłady użycia - "co robisz?". Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. Musze napisać to po Niemiecku.. po niemiecku.. Chętniej spotykam się z przyjaciółmi.. Rzadko jeżdżę rowerem.. Ruszam się prawie zawszę.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać Niechętnie oznacza zrobić coś bez ochoty, niemający chęci do czegoś, nieprzychylnie odnoszący się do czegoś, ociągający się..

Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.

Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.. :) .Po polsku: Dla mojego zdrowia robię: 1.. Rzadko jeżdżę rowerem.. Nigdy nie czytam książek.. 3.najchętniej - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Jem dużo warzyw i owoców.. Na śniadanie jem chętnie bułeczki z szynką lub jogurt z musli.. Potrafię rozmawiać po niemiecku i tamci napisali źle.. 2 razy w tygodniu biegam wokół mojego osiedla.. Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.. praca w grupach podręcznik, karty pracy nr 1 6.. Najchętniej słucham muzyki.. Polish Dorośli zachowują się normalniej, a dzieci chętniej bawią się z innymi dziećmi.Napisz po 1 czynnosci co robisz chętnie, chętniej, najchetniej, niezbyt chetnie -zdania po niemiecku.Z góry dz… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Co robisz chętnie, chętniej, najchętniej oraz niezbyt chętnie.. Chętnie czytam książki Chętniej uczę się biologii Najchętniej gram na komputerze Niezbyt chętnie chodzę do szkoły:) z góry dzieki :) .. Często gram na komputerze.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Co robiłaś wczoraj.. Kiedy rano wstaje robię 100 brzuszków.. Co robisz chętnie, chętniej, najchętniej oraz niezbyt chętnie Musze napisać to po Niemiecku.. Co będziesz robić jutro.. 2010-12-08 19:53:11Opisz co robisz chętnie (czytam książkę), chętniej (oglądam telewizje) i najchętniej (gram na komputerze)..

Co znaczy i jak powiedzieć "najchętniej" po niemiecku?

Co zazwyczaj robisz.. Chętnie czytam książki Chętniej uczę się biologii Najchętniej gram na komputerze Niezbyt chętnie chodzę do szkoły:) z góry dzieki :) .. Nigdy nie czytam książek.. 2009-12-17 16:30:37 Co chętnie robisz w wakacje?. Poprawny zapis wyjaśnia budowa wyrazu - partykuła nie wraz z przysłówkami, które pochodzą od przymiotników, zapisywane są zawsze razem.Proszę o pomoc !. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce .. by móc napisać .Proszę o 4 zdania po niemiecku.. Przetłumaczcie mi te zdania .Przykłady użycia - "chętniej" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish Ale gdybyś usiadł i zapytał go: „Kim tak .napisz po niemiecku co najchętniej robisz w czasie ferii .. [ prosze.. - rozwiązanie zadanianapisz po niemiecku Powiedz, dlaczego chętnie robisz zakupy w supermarkecie.. Polish To najchętniej czytana feministyczna publikacja.Przykłady użycia - "chętnie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Co znaczy i jak powiedzieć "chętnie" po niemiecku?

Niechętnie jest przysłówkiem powstałym od niechętny.. Na obiad jem chętnie zupę pomidorową, pizze lub ziemniaki, kotlet i surówkę.Przydatność 55% Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. - Wyraź negatywną decyzję w sprawie zakupu butów.. I saw many besutiful bildings.chętnie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Chętnie jeżdżę na rolkach.. Chętniej spotykam się z przyjaciółmi.. Polish Zawsze chętnie poznamy opinię użytkownika, ale powinna ona być konstruktywna.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz co lubisz jeść na śniadanie chętnie, chętniej i najchętniej i ulubiona potrawa Po NIEMIECKUCo robisz chętnie, chętniej, najchętniej oraz niezbyt chętnie.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.Chętnie gram w gry komputerowe.. - Opisz twarz swojej koleżanki (3 elementy) - Powiedz, gdzie kuiłaś swoje buty - Zapytaj koleżankę, jak wyglądasz w nowej bluzie.Zakupy po niemiecku Chcesz nauczyć się praktycznych zwrotów po niemiecku wykorzystywanych podczas robienia zakupów czy też ich opisywania?. Chętnie jeżdżę na rolkach.. Każda grupa formułuje wypowiedź o jednej osobie.. chętnie .. (najchętniej w formacie Europass (6)), na adres: ..

- gern, gerne, bereitwilligchętnie po niemiecku .

Chętnie jeżdżę na roowerze Chę.. praca samodzielna karta .Napisz po niemiecku co robisz najchętniej w czasie ferii Dam 6 ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt