Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania następnie napisz odpowiedzi
pyszne robiNapisz minimum trzy potrawy z ziemniaków.. Ułóż pytania z rozsypanych wyrazów got /geography /you /today / have ?. Przejdźmy teraz do ćwiczenia 4 na str. 77 w książce, proszę ułożyć z rozsypanych wyrazów pytania szczegółowe, napisać je w zeszycie i połączyć z prawidłowymi odpowiedziami (do zeszytu wpisz proszę tylko literki: a,b lub c) Przykład: Where were the London Lads Football Team at 2:15?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2011-11-29 17:38:29 Z rozsypanych wyrazów ułóż odpowiedzi na pytania .. Ułóż zZad 2 - ułóż zdania przeczące z rozsypanych wyrazów, spójrz na obrazki 1-6 i napisz czy są zgodne z odpowiednim zdaniem (true) czy się z tym zdaniem nie zgadza (false).. Biznes i Finanse (34880) Biznes i Finanse (34880) Wszystkie (34880) Banki (7620) Bankowość Elektroniczna (79) E-biznes (3889) Ekonomia .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: przeczytaj informacje o robercie z rozsypanych wyrazów ułóz pytania a następnie odpowiedziZ rozsypanych wyrazów ułóż zdanie.. napisz moderacji iż w tym quizie są błędy, a nie kierujesz się do mnie .. ale osoby piszące tu nie spamią Więc proszę abyś następnym razem pisała wszystko w komentarzu jednym, ponieważ szanuję każdą opinię (i tą pozytywną - i negatywną)1.. 5. home / you / any / have / at / got / CDs ?Z rozsypanych wyrazów ułóż odpowiedzi na pytania..

3.Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania, a następnie napisz odpowiedzi.

9.zytaj tekst i napisz znak Przec w okienkach obok właściwych odpowiedzi na pytania.. Przeczytaj wyrazy w ramce.. Zamiast „kraji" powinno być „krajów" i raczej powinnaś/powinieneś napisać jaki to kraj na podstawie flagi, ponieważ wszyscyyślą, że na .Poprzednie Następne > .. 21.03.2011 Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów : exp; 22.03.2011 Gehst du heute schwimmen?. Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania.. 1.Plik rozsypanki wyrazowe i zdania do przepisywania.doc na koncie użytkownika jolek200 • folder klasa 1 • Data dodania: 2 paź 2011Z podanych wyrazów ułóż pytania i odpowiedzi.. pietruszka, szpinak, kapusta, dynia, burak, szparagi, pomidor, marchew, sałata, kalarepa seler, .. a następnie odpowiedz na pytania poniżej.. z wyrazow jasnieje / ciemnieje .. Do pomocy wykorzystaj wyrazy z ramki.. 7 miesięcy temu.. a A student.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rozsypane wyrazy : ciała - materia - tworzywo - otaczające - są - zbudowane - którego - nas - to - z 2.Jaką budowę ma materia ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Napisz do nas.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania..

🎓 Z rozsypanych wyrazów ułóż zdania.

- należało zmienić osobę, bo samemu nie stawia sie sobie pytania Wie oft trainierst du im Fitnessstudio?. Pytania .. Napisz je.. 2010-11-30 17:19:32 Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi .. Podkreśl w tekście zdanie, które mówi o tym, co .. Z pozostałych wyrazów ułóż zdanie poprawnie gramatycznie.. 🎓 Z podanych wyrazów i wyrażeń ułóż pytania.Przeczytaj tekst Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania następnie napisz odpowiedzi.. a) gBillg- b)ni- c)schParkti- d)Snöch- e)üßS- f)diMochs- Proszę o ułożenie i przetłumaczenie ps .. 🎓 Ułóż pytania z rozsypanych wyrazów.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. S ow n i c z e k app - aplikacja change - zmieniać become - stawać się 1 Who is Linda?. Ex 3 - poukładaj pytania z rozsypanych wyrazów, następnie dopasuje je do odpowiedziUłóż z rozsypanych wyrazów przymiotniki i przetłumacz je na język polski.. Zad 4 - napisz krótkie odpowiedzi do pytań z zad 3.. Zapisz je.. Otocz pętlą zdjęcie, które nie pasuje do zdania.. b 2.Ułóż rasy psów z rozsypanych liter!. 1636 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Która YouTuberka jest ładniejsza?.

Następnie napisz odpowiedzi.

uloz zdanie 2011-12-07 17:30:29; Z rozsypanych sylab uloz rzeczowniki o podanych znaczeniach.utworzone słowa sa zarazem imionami postaci mitologicznych.. .z matematycznej itd.. 1636 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 🎓 Z rozsypanych wyrazów ułóż i zapisz.Z rozsypanych wyrazów ułóż odpowiedzi na pytania 2011-09-25 17:54:27; Zagadka .. Następnie - Zadanie 7: Słowa na start!. Szukaj.. 1.is/mall/in/there/you/a/shopping/town -Ex 10 - Popatrz na obrazki, przeczytaj pytania i napisz odpowiedzi.. 2011-09-25 17:57:15Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 5 Podręcznik do kształcenia językowego cz. 2 - strona 36Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ułóż zdania z rozsypanych wyrazów.. Ex 2 - popatrz na obrazki i uzupełnij zdania nazwami czynności przedstawionymi na obrazkach.. Następnie napisz odpowiedzi.. Ułóż nazwy kraji z rozsypanych liter!. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Lakula 8 miesięcy temu.. Wybierz dwa wyrazy i ułóż z nimi dwa zdania pasujące do obrazka..

... 24.dania z rozsypanych wyrazów i je zapisz.

Rozsypane wyrazy: zbudowana - atomów - ciągłym - które - jest - w - i -cząsteczek - materia - jonów - ruchu - są - zProszę ułóż pytania z rozsypanych wyrazów.Będzie naj.. Napisz je w liniaturze.. Obejrzyj obrazek.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Leine Lieblingssportart ist Aerobic.Ułóż z rozsypanych liter nazwy maści koni.Rose.Tea.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt