Odczytaj i zapisz wyrazy
albo: Znajdź, wskaż i odczytaj wyrazy, które są imionami\ nazwami miast\ nazwami rzek itp. albo: Znajdź, wskaż i odczytaj wszystkie wyrazy identyczne.Połącz rymujące się wyrazy i zapisz parami w odpowiednich miejscach tabelki?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odszukaj je w diagramie i otocz pętlami.. pl - r - k b - om - ba bajn - b - ba Zgłoś nadużycie.. 2014-09-05 17:33:23Zadanie: odczytaj i zapisz wyrazy zapamietaj ich pisownie uluz 4 zdania z wyrazami na dole sposrod podanych nizej i napisz je kominow,rowerow,ruchow,brudow Rozwiązanie: wczoraj spotkałam czyściciela kominów widziałam sprzedawcę rowerów w grze pozostało miOdczytaj nazwy miast, przeskakując co drugą literę, aż wykorzystasz je wszystkie.. 2012-04-25 19:30:02; Odczytaj z węża wyrazy i wpisz je w odpowiednich miejscach 2012-11-16 15:44:40; umieść kropki w odpowiednich miejscach na osi.. 12.Gry zespołowe - .Odczytaj wyrazy z ó, zapisane w ramce.. Przeczytaj zdania, zwróć uwagę na wyrazy z „ó".. Llzupe*nij w podpisie do rysunku.. przetwory warzywne przetwory owocowe 7.. Uzupełnij rymowankę brakującymi wyrazami.. Liczbę głosek wpisz w nawiasy.. pa ra — rek 5. Przyjrzyj sie rysunkowi.. Zapisz je w liniaturze..

ą ... Odnajdź zapisane wyrazy.

o wca owieczka T D A C E R W P O K U F S I B O 64 65 Inaczej piszę, niż słyszę.. Podkre śl wyrazy, w których ukryło si ę słowo ,, rok" .. Rozwiązania.. lód róg nóż dół góra król ogród ogórek szóstka jaskółka l s k r ó l ó l o ó z l o g ó r a g d ó o g m l ó l ó m s l r ó g g t r l t d ó ł u l r eOdczytaj z sylab wyrazy i zapisz je.. 26 Uzupełnij luki w wyrazach.. Przeczytaj uważnie zapisane w ramce wyrazy z rz. Ułóż jak najmniej zdań, stosując zasadę wykorzystania w każdym z nich jak największejZnajdź, wskaż i odczytaj wyrazy, które składają się z jednej, dwóch, trzech sylab itp. albo: Znajdź, wskaż i odczytaj wyrazy, które zaczynają się wielką literą.. Spróbuj odszukać ich znaczenie, np. w słowniku wyrazów obcych.. Pierwsze litery w tych sylabach zapisane kolejno utworzą hasło - nazwę języka, w którym podobnie jak w języku polskim, akcent pada na przedostatnią sylabę.. 2011-05-29 16:18:10; Popatrz na rysunek.Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło.. burza krok okno wzrok korale kalendarz zeszyt krokodyl zmrok kret urok kareta mrok korektor sroka szlafrok 6.. 66 Radośnie .Pokolorowane wyrazy zapisz we właściwej kolejności alfabetycznej.. nié - go nie - da dzié - bu ni - ca - woŽ - pro - nie dze - nie - cho ny - cin - dzie na - ni - gaš -ca - ni dzi .żuraw - stróż - wieża - żubr - żywopłot - pożyteczne - jeżyny - żeglarz - Błażej - życzenie - Bożena - różnokolorowe - wyżły - żona - mąż - życie - żadne - żeby - że - bodajże - jednakże - żal - żuk - żak - żakiet - żupan - żel - żmija - wąż - żreć - żądza - krzyż - krzyżówka - żółć - garaż - zżyć -Odczytaj wyrazy zapisane wspak i zapisz je odpowiednio w trzech kolumnach..

25 Odszukaj i zapisz nazwy obrazków.

Popatrz na rysunek w twiczeniu 5 i na pytanie:Odgadnij, o jakie słowa chodzi, i uzupełnij je właściwymi literami.. podziwianie, stworzenie, prosić, niebieski, chodzenie rzodkiewka stworzenie korzeniespojrzenia .. Odczytaj wyrazy według szyfru i zapisz.Odczytaj je i zapisz poprawnie.. Jaki napis ukrywa si ę w uciekaj ących literach?. Ułóż inne zdania tak, aby wyrazy z trudnością ortograficzną zastąpić słowami, w których „ó" wymienia się na „o" lub „e".. 2010-03-09 17:58:52; Napisz wyrazy na litere h 2013-03-31 08:29:23; Rozwiaz krzyzowke i odczytaj wyrazy, ktore ukaza sie we wyroznionej kolumnie 2011-06-10 16:07:16; Odczytaj wyrazy, a następnie wybierz odpowiednie wyjaśnienia.. Odczytaj go i napisz.Odczytaj słowa zapisane w języku kosmitów.. Przesta"iajqc sylabv odczytaj Wyrazy, je w rymujace sic pary i wpisz.. Ułóż z nimi zdania i napisz je w liniaturach.. Wyraz-ów Wyraz-ówka Wyraz-ówna; wókarK akwózcęt anwótfarK wógołG .Podziel wyrazy na głoski.. HASŁO.. Użyj kodu, wpisz wyrazy w ramki i odczytaj hasło.. Zapisz nazwę tego języka tutaj lub w zeszycie.. Odczytaj imię autora poniższego opisu Słowiad.. Zadanie jest zamknięte.. Zapisz swoje propozycje tutaj lub w zeszycie.Wpisz ha, he, hi, ho, hu w odpowiednie miejsca i odczytaj wyrazy.. Pamiętaj, aby dwuznaki wpisywać w jedno okienko..

Przepisz do zeszytu odgadnięte wyrazy.

Wpisz brakujące litery wyrazach i uzasadnij ich pisownię.. wyraz z twiczenia 4, który jest nazwa rzeczy Zama]uj na znajdujacej sie na obrazku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Odczytaj i zapisz cztery wyrazy z cząstką om.. Odnajdź i zapisz imiona.Odczytaj je i zapisz poprawnie.. 1 0. sonar 14.1.2015 (19:17)Napisz wyrazy na H ^.. Ewa wycisnęła pastę z , Kamil umył brudne .. Zapisujemy wyrazy z zakończeniem -ówka i podkreślamy ó: poczt ó wka, bor ó wka, ciężarówka, stal ó wka, lod ó wka, mak ó wka; W wyrazach zakończonych na -ówka piszemy ó. Pokoloruj w tabelce odpowiednią literę i odczytaj hasło.. 2010-04-28 19:09:57; napisz wyrazy przeciwne 2010-03-22 17:48:30POMÓŻCIE !. Ułóż inne zdania tak, aby wyrazy z trudnością ortograficzną zastąpić słowami, w których „ó" wymienia się na „o" lub „e".. Zapisz te wyrazy Wyrazy .Odczytaj wyrazy z suwaków i zapisz je.. Uzasadniaj ich pisownię.. Pokoloruj pola zgodnie z opisem.. mulec, likopter, popotam, tel, lajnoga, rcerz, rbata, storia, nor, fiec, ngar, rb, giena, kej, ta, ft, łm, ena, łd, ba 3.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Odczytaj i zapisz zdanie numer 1.następnie zapisz hieroglifami zdanie numer 2.historia klasa 4 strona 68 zadanie 6 ksiązka pt.Wczoraj i dzis5..

Przeczytaj zdania, zwróć uwagę na wyrazy z „ó".

pl - r - k b - om - ba bajn - b - ba - Napisz wypracowanie która lektura hoobbit czy w pustyni i puszczy bardziej ci sie podobalaodczytaj i zapisz cztery wyrazy z cząstką om.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Pozostała część zadania jest częścią indywidualną.Przepisz do zeszytu poniższe wyrazy i podkreśl w nich sylaby akcentowane.. Wstaw podane wyrazy w odpowiednich miejscach w zdaniu.. Zastanów się, które części są jadalne.. Zapisz swoje propozycje tutaj lub w zeszycie.wyrazami z u. Wypisz w odpowiednich miejscach w tabeli po 4 nazwy przetworów z owoców i warzyw.. Dowiedz się o nim czegoś więcej.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W kratkach na dole strony wpisz kolejno litery, które przyporządkowano liczbie głosek.. Zapisz je.. Zaznacz w sylabach samog\oski.. Popatrz na wzór..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt