Napisz pocztówkę z wakacji po angielsku do kolegi
Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Z góry dziękuje;) Oto polecenie: Napisz pocztówkę z wakacji do koleżanki/kolegi w Anglii.-Podaj miejsce swojego pobytu.-Wyraź opinię na temat zakwaterowania.-Napisz coś na temat mieszkańców okolicy, w której przebywasz.-Napisz, jaka jest pogoda.Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Jesteś na wakacjach za granicą, napisz pocztówke do kolegi lub koleżanki z Anglii.. powitanie, gdzie jesteś, jaka jest pogoda 2).. W pocztówce ma byc z 2-3 zdania o pogodzie i czynnosci wykonywane do kazdej osoby (czyli tylko do 2 osob mama i tata).. Pisanie e-maila po angielsku.. Pocztówka z wakacji we Włoszech: Hi Anton, Wie du weißt mache ich gerade Urlaub in Italien.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po angielsku.Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Napisz pocztówkê do swojego kolegi/swojej kole¿anki z USA, w której: • napiszesz, co do tej pory zwiedzi³eœ/aœ, ..

Opis pamiatki z wakacji po angielsku.

Napisz 1).. W pocztówce mają być odpowiedzi na te pytania : where you ?. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.Pocztówka po angielsku to krótka i bardzo popularna wypowiedź pisemna.. Mam własny, przytulny pokój z komputerem i internetem.. Co robiłaś wczoraj.. Przykład pocztówki nr 5 Pocztówka z wycieczki do Kirgistanu: Привет, Оля!. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. List do kolegi z wakacji Prace domowe, problemy lingwistyczne .. Title Matura6.p65Wróciłes z wakacji spedzonych w Wielkiej Brytanii.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. zadanie dodane 3 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika .List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Wieczorem poszedłem na plażę zobaczyć zachód słońca.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Co zazwyczaj robisz.. Jest to 6 klasa podstawówki.Napisz pocztówke do przyjaciela z wakacji (j.angielski) w czasie przeszłym.. Poszedłem do restauracji i zamówiłem obiad..

Napisz pocztówkę z wakacji do kolegi po angielsku.

bo to na jutro :]Pocztówka po angielsku przykład 1 Pocztówka z wakacji w Brazylii: Hi Josh, I'm on holiday in Brazil.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Ogłoszenie po rosyjsku Przykładowe ogłoszenia po rosyjsku Zaproszenie po rosyjsku Przykładowe zaproszenia po rosyjsku .. Taka forma wypowiedzi ma charakter totalnie nieformalny, ponieważ najczęściej piszemy ją do znajomych czy rodziny.. Pisząc ją do znajomych, rodziny, bądź przyjaciela, z pewnością nie będziemy chcieli używać stylu oficjalnego, tak więc słownictwo potoczne , formy skrócone oraz czasowniki frazowe są tu jak najbardziej do zaakceptowania.Pocztówka po rosyjsku .. wakacje +4 głosów.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Cześć Robert Pozdrowienia z Brighton !. Cześć Miłosz, .. miasto.. Napisz pocztówkę do kolegi, u którego gościłes - poinformuj, jak minęła powrotna podróz - podziekuj za wspolnie spedzone wakacje - napisz co zrobiło na tobie najwieksze wrazenie - popros o przekazanie pozdrowien rodzinie BARDZO PROSZE O POMOC!. Napisz o pogodzie.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Write a postcard from your holidays - Napisz pocztówkę z wakacji - angielski..

Więc mam napisac pocztówke z wakacji do kolegi.

Napisz LIST do kolegi po Angielsku ;D!Pocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.Mam napisać e-mail do kolegi/koleżanki opisujący akcję ratowniczą.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. -napisz gdzie jesteś i kiedy przyjechałeś -jaki jest twój pokój i jakie jest jedzenie -co zamierzasz robić następnego dniaPozdrowienia z wakacji można tradycyjnie wysłać pocztą, ale mogą też być uzupełnieniem SMS-a czy wiadomości na Facebooku ze zdjęciem.. Mamy gotowe teksty pozdrowień - zerknij i zainspiruj się.Hi John!. Napisz pocztówkę z wakacji do.. znalazłeś ogłoszenie w prasie o obozie językowym w angli napisz parę slow o.. Podstawowa Gimnazjum .. zadanie dodane 29 września 2010 w Język angielski przez użytkownika matiroz (-900) [Szkoła średnia] .. Pocztówka (postcard) .. materia³y pochodz¹ z ksi¹¿ki Przewodnik po nowej maturze z jêzyka angielskiego, Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.List formalny po angielsku - wstęp.. co robiłem gdzie byłem wczoraj 4).. Przykład e-maila po angielsku do kolegi, przyjaciela, koleżanki, przyjaciółki.. Wiem ze to troche dziecinnie brzmi ale z angielskiego jestem noga jak nic..

I am coming back ...Pocztówka z wakacji po angielsku.

co można tam robić 3).. Z góry .Proszę pomózcie napisac mi pocztowke po angielsku bo na jutro potrzebuje a jestem z tego ciemna.. PO (35) Pozostałe (411)Pocztówka po niemiecku - wzór Przykład pocztówki nr 1. pożegnanieNapisz pocztówkę z wakacji po angielsku !. 33,076 wizyt.. Zatrzymałem się w małym, pięciogwiazdkowym hotelu obok plaży, bardzo blisko morza.. Pogoda jest tu bardzo zmienna - czasem świeci słońce, czasem pada przez cały dzień.Proszę o napisanie mi pocztówki po angielsku oraz o tłumaczenie.. Ma być najlepiej 10 zdań .. 3 odpowiedzi.. Prosiłbym takze o przetłumaczenie tej pocztówki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt