Opisz swoje wakacje po niemiecku w czasie perfekt
To były moje najlepsze wakacje.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów.. Morze było spokojne i zimne.Witam.. przerwa semestralna, .. Zjadłam obiad.. Spędziłam tam świetnie czas.. wakacje.. Ich habe meine Sommerferien zu Hause verbracht.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis wakacji po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis wakacji w formie dialogu po angielsku w czasie przeszłym.. 1 odpowiedź.. 12,514 wizyt.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.ODMIANA CZASOWNIKA SEIN W CZASIE PRZESZŁYM PRÄTERITUM / IMPERFEKT .. Czas Perfekt używany jest gdy mówimy o czynnościach zakończonych w przeszłości, których skutki są obecne w momencie mówienia.. Nudziłam się przez całe wakacje.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W tym roku spędziłam swoje ferie zimowe w domu nie miałem jednak czasu na nudę i uważam, że były one całkiem ciekawe..

Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.

zadanie dodane 8 listopada 2010 w Język francuski przez użytkownika MyliszSieSkarbie (-3,870) [Gimnazjum]Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Ewa i ja dużo spacerowałyśmy oraz lepiłyśmy bałwany.. Wypracowanie jest na poziomie gimnazjum, może być pomocne jako podsumowanie tematu o czasie przeszłym Perfekt.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Moja rodzina nie jest duża i składa się z czterech osób: mojej mamy, taty, siostry i mnie.. Uważam, że moja mama jest mądra, sprawiedliwa oraz wyrozumiała.Opisz w 10-15 zdaniach po niemiecku swoje wakacje .. Co jest takiego szczególnego w Perfekt?. Większość czasu spędziłam z moja przyjaciółką Ewą.. Podróż dużo kosztowała, ale niczego nie żałuję.. 63% Język niemiecki formy czasowników w Imperfekt i Partizip Perfekt; 82% Opis dnia w czasie perfekt; Polecane teksty: 81% Odmiana rodzajników i zaimków ; 82% List formalny do firmy .Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt .wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było trochę nudno bo ciągle jeździliśmy po rodzinie której dawno nie widziałyśmy.Ale gdy rodzice wyjechali z moimi młodszymi siostrami a ja zostałam z starszą siostrą było wspaniale .Naprawdę nie warto przepisywać tego „na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego..

Opisać swoje wakacje w czasie Imparfait - francuski.

Czas spędziłam bardzo aktywnie.. Każdej osobie, której udzielam korepetycji z niemieckiego, zaznaczam, że odmiana czasownika sein (być), haben (mieć) oraz werden (stawać się) musi być wyuczona na wyrywki.. Tworząc zdanie w czasie Perfekt musimy użyć czasownika posiłkowego haben lub sein oraz imiesłowa czasu przeszłego (Partizip II)Opisz swoje wakacje w czasie prateritum Gdzie byłeś, z kim,czym pojechałeś,jaka była pogoda ( 4 określenia), co tam robiłeś (5 czynności ) Bardzo proszę o krótką wypowiedz nie zalezy mi na tym czy to będą góry morze czy też inne miejsce.. .Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.W drugim tygodniu padał deszcz.. Żeby zrobić zdanie w Perfekt, potrzebujesz dwóch czasowników.. Nocowaliśmy w przyczepi campingowej.. Zbierz i zapisz przydatne słownictwo dotyczące .. "wakacje" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "wakacje" po polsku .. Dlaczego?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Spójrz:Pobierz: napisz opis dnia po niemiecku w czasie perfekt.pdf.

Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.. Po południu poszłam do domu.. Dużo spacerowaliśmy wieczorami, a rano chodziliśmy na plażę.. Moja mama ma na imię Eva.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Są to trzy podstawowe czasowniki w języku niemieckim i ich opanowanie musi być perfekcyjne.W opisach zachowujemy: statyczność (brak ruchu, niezmienność położenia opisywanego obiektu), przestrzenność (umieszczenie obiektu w określonej przestrzeni), niezmienność w czasie.. 84% Opis dnia w czasie .Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. O przeszłości w języku niemieckim możesz również mówić w czasie Präteritum, ale to właśnie Perfekt jest używany częściej.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Perfekt - tak nazywa się czas, dzięki któremu można powiedzieć coś w przeszłości.. Proszę bardzo o pomocOpisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Mama ma 54 lata i pracuje jako sekretarka w dużej firmie.. Opis jest z życia wzięty, a konkretnie życia mojego i Fabiana 🙂 Jak widzisz stosuję raz czas Präteritum, raz Perfekt, odnosząc się do przeszłości.. Potem poszłam do szkoły.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Opis po niemiecku .

Wakacje spędziłam w domu.. W domu mamy również psa i kota.. Zanim przystąpisz do pisania, przemyśl dokładnie, co masz opisać.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. Opisac swoje wakacje tylko w czasie "Imparfait" - francuski.. +2 głosów.. Pojechaliśmy tam autem.. Gestern habe ich einen ganz normalen Tag gehabt.A teraz czas na przykładowy opis wakacji po niemiecku.. (Gdzie byłeś w zeszłym roku na wakacjach?). Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Czasami jeździłyśmy również na sankach oraz łyżwach.Opis dnia po niemiecku .. Byłam tam z moimi najlepszymi przyjaciółkami: Kasią i Anią.. W domu odpoczywałam.. Zwróć uwagę na szczegóły..Komentarze

Brak komentarzy.