Opisz co robiłeś wczoraj po angielsku
Podpowiadamy!. Dzięki niemu możemy bez trudu nie tylko porozumieć się z mieszkańcami USA, Wielkiej Brytanii czy Australii, lecz również z większością innych obcokrajowców.po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przebywasz na wakacjach w Anglii.. po angielsku możesz zmyślać 0 ocen | na tak 0%.. Po południu wróciła z pracy moja siostra i rodzice.. ),Po angielsku - Język angielski dla każdego Język angielski jest najważniejszym ze wszystkich języków.. Porób parę ćwiczeń z tych czasów, a powinno być ci łatwiej wyczuć kiedy jaki czas używamy.Przykładowy opis psa po angielsku.. W wolnym czasie zazwyczaj chodzę do kina, gram na komputerze, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi.. ;p 2010-12-05 09:10:44; poniżej.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Polish To jedna z ulubionych piosenek Thomasa, jej tytuł: " Co robisz z tym co masz?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Co więcej jestem osoba optymistyczną, radosną, cierpliwą i pomocną.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz pocztówkę do koleżanki z Anglii (po angielsku) Napisz gdzie przebywasz -Informacje na temat pogody -opisz co do tej pory robiłeś -napisz co jeszcze zamierzasz zrobic..

Co robiłeś wczoraj?

Opis obrazka - przykład, popularne zwroty, używane czasy.. Co robiłeś?. Powiedz, co to było za muzeum.. Jadłem śniadanie i brałem prysznic, później surfowałem w Internecie, oglądałam telewizję i grałem na komputerze.. ), łącznie z czasem Past Simple, gdy chcemy zaznaczyć, że jedno zdarzenie miało miejsce podczas trwania czegoś innego (np. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Co robiłeś wczoraj?. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Bardzo prosze zeby ktoś mi opisał po angielsku kilka dni spędzonych podczas ferii zimowych .. Napisz.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Przykład opisu osoby po angielsku znajdziesz tutaj .To tak samo jak w czasach teraźniejszych.. To nic trudnego!. Tylko prosze o pisanie prostym językiem i zrozumiałym ' źródło: angielski.. Jak chcesz zapytać "Co robisz?". Podobne pytania.. It was so much fun!Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku..

Co robiłeś wczoraj?Imprezowałeś?

Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. zawsze staram się być wesoły i dużo się uśmiecham.. Opis ferii po angielsku proszę o pomoc bardzo mi to potrzebne.. 2017-10-22 10:02:18; Co wczoraj robiłeś .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś/ łaś w weekend.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Gdzie byłeś?. Proszę o szybką odpowiedź!. Wynika to z różnicy w konstrukcji czasów Present Simple i Continous.. Moje wakacje nie były ciekawe.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. 2010-05-07 15:50:27; Napisz 5 zdań co robiłaś /eś wczoraj-po angielsku 2011-12-27 13:17:24; Napisz po niemiecku co robiłaś wczoraj;) 2011-03-23 18:16:06; Co robiłaś wczoraj przez czały dzień?. Opowiedz o tym swojemu zagranicznemu koledze.. Poinformuj go, ile czasu zajął ci dojazd.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu.. 2011-04-09 15:32:14 Jaki jest czas przeszły od czasownika say 2013-03-22 17:56:45 Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20NApisz 5 zdań co robiłeś wczoraj ?.

Hobby po angielsku?

Powiedz, co robił-es/as w muzeum.Jak opisać po angielsku co robiliśmy w ferie zimowe?. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Szukałem jakieś teksty po angielsku i dobrze trafiłem.. Opis ferii po angielsku: na nartach i snowboardzie z rodzicami.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Napisz 5 zdań o tym co robiłaś na długi weekend w czasie Past Continous?. "Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Robiłem ćwiczenie z angielskiego, gdy zadzwonił mój telefon komórkowy.. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem.. 2012-01-02 18:34:53kilgor77, wczoraj o 10:21 Wszystkie materiały zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi, obowiązuje całkowity zakaz ich kopiowania bez zgody autora.. My school day starts at 8 a.m.Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. Wczoraj rano był-es/as w muzeum.. Język angielski.. Około szesnastej godziny jedliśmy razem obiad..

Oto przykładowe opisy ferii po angielsku.

Tylko że ja się kapnąłem dopiero po chwili że można wybierać poziom - tylko jest za mało tekstów.Opis obrazka po angielsku - matura ustna.. A gdy zmieni się sezon i będziesz chciał opowiedzieć o swoich feriach zimowej sprawdź .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Mam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2000-2020 e-ANG.plWczoraj o 18 oglądaliśmy program o nauce angielskiego.. 0 0 Odpowiedz.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Hobby po angielsku: wstęp.. Sporo czytanek i opowiadań w języku angielskim, niektóre teksty są oczywiście zbyt trudne, ale zakładam, że po to właśnie każdy tekst jest opisany poziomem..Komentarze

Brak komentarzy.