Przyjrzyj się ilustracji następnie wykonaj polecenia napisz jaki styl architektoniczny
b) Napisz, kto doprowadził do powstania lub przebudowy miejsc ukazanych na ilustracjach.Przedstawiciele stanu trzeciego podczas obrad Stanów Generalnych obwołali się .. w jaki sposób .Przyjrzyj się ilustracjom, a następnie wykonaj polecenia.. 3.Poszukaj w encyklopedii lub internecie informacji,w jakich bitwach brała udział ukazana postać.Zapisz trzy z nich.,,Moja historia''klVI zeszyt ćwiczeń str.37 zad2 plis to na jutroPrzyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia.. B. Wyjaśnij, co decydowało o przewadze przedstawionych żołnierzy nad przeciwnikiem podczas bitwy.a następnie korzystając z własnej wiedzy, wykonaj polecenia.. b) Podaj dwie cechy charakterystyczne dla ukazanego stylu w architekturze.. schronów bojowych i zasieków z drutu kolczastego.. Polecenie 3.. Następnie wykonaj polecenia.. Porównanie na jej podstawie obu stylów - zwrócenie uwagi na wygląd okien, murów • •Przyjrzyj się ilustracji (zwróć uwagę na plastyczność przedstawienia Dawida), a następnie wykonaj ćwiczenie.. Napisz, jaki styl architektoniczny reprezentują przedstawione budowle.Karta pracy dla klasy V Przyjrzyj się ilustracji.. b) Napisz, kto doprowadził do powstania miejsc ukazanych na tych ilustracjach.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Następnie wykonaj polecenia..

Przyjrzyj się ilustracji, a następnie wykonaj ...7 Przyjrzyj się ilustracji.

Następnie wykonaj polecenia.Jak w to wejdzie cie wyświetli wam się ilustracja - MidBrainartPrzyjrzyj się ilustracjom, a następnie wykonaj polecenia.. życie ludzi w XIX wieku.. Skuteczną ochronę pozycji żołnierzy zapewniały: głębokie, wzmocnione okopy, zasieki drutu kolczastego oraz broń maszynowa, z której prowadzono ostrzał.. a) Podaj nazwę stylu architektonicznego, w którym powstały te budowle.. b) Napisz, kto doprowadził do powstania lub przebudowy miejsc ukazanych na ilustracjach.7 Przyjrzyj się ilustracji.. 2019-11-21 19:30:27 Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj polecenia .. Następnie wykonaj polecenia.. d) Karol .Przyjrzyj się ilustracjom, a następnie wykonaj polecenia.. Zapoznanie się z infografiką ze s. 32-33 podręcznika.. b) Napisz, kto doprowadził do powstania lub przebudowy miejsc ukazanych na ilustracjach.Następnie wykonaj polecenia.. a) Napisz, co się działo w państwie, gdy doszło do wydarzenia ukazanego naPoprzednie Następne > Jula0309 0 rozwiązanych zadań.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -8.4.2015 (17:52) .C.. a) Podaj nazwę stylu architektonicznego, w którym powstały te budowle.. a) Podaj nazwę stylu architektonicznego, w którym powstały te budowle.. Napisz, jaka formacja wojskowa została ukazana na ilustracji..

.....Przyjrzyj się ilustracjom, a następnie wykonaj polecenia.

Następnie wykonaj polecenia.. • •6 Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom.. Pierwsza tego typu szkoła powstała w XI w. w Bolonii.. a) Podaj nazwę stylu architektonicznego, w którym powstały te budowle.. 8 Wyjaśnij, jaki był główny cel stawiany przed dziełami sztuki w epoce średniowiecza.. 2.Wyjaśnij,czego dokonał podczas,,potopu'' hetman przedstawiony na ilustracji.. b) Podaj dwie cechy charakterystyczne dla ukazanego stylu w architekturze.. Następnie wykonaj polecenia.. Napisz, jaki styl architektoniczny reprezentuje przedstawiona budowla.Zadanie 3 Przyjrzyj się ilustracji.. Następnie wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia.. Napisz, jaki styl architektoniczny reprezentuje przedstawiona budowla.. B. Podaj dwie cechy charakterystyczne dla ukazanego stylu w architekturze.. (0-3) Przyjrzyj się powyższej ilustracji, a następnie wykonaj polecenia.. b) Wy mień trzy elementy świadczące o tym, że wskazana przez Ciebie budowla została wzniesiona w stylu klasycystycznym.. Głównym celem zebranych stało się uchwalenie .. R16j3YLkRnw4R Dawid Źródło: David Gaya, Dawid, Wikimedia Commons, licencja: CC BY-SA 3.0.Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji.. b) Napisz, kto doprowadził do powstania miejsc ukazanych na tych ilustracjach.Przyjrzyj się ilustracjom, a następnie wykonaj polecenia..

(4 punkty) Przyjrzyj się ilustracji, a następnie wykonaj polecenia.

a) Podaj nazwę stylu architektonicznego, w którym powstały te budowle.. Następnie wykonaj polecenia.. Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracją:parowiec,kolej,latarnie elektryczne.Napisz w jaki sposób ułatwiły one.. Napisz, jaki styl architektoniczny reprezentuje przedstawiona budowla.6 Przyjrzyj się ilustracji.. a) Podaj nazwę stylu architektonicznego, w którym powstały te budowle.. Wkrótce zmieniło ono nazwę na .. 4. Przyjrzyj się ilustracji.. b) Napisz, kto doprowadził do powstania lub przebudowy miejsc ukazanych na ilustracjach.Przyjrzyj się ilustracji.. Następnie wykonaj polecenia.. Podkreślenie, że w średniowieczu budowle wznoszono w stylach romańskim oraz gotyckim.. 0-1 p. a) Napisz, jaki styl architektoniczny reprezentuje przedstawiona budowla.. Zadanie 4 .. c) Po dkreśl właściwy wyraz w nawiasie, tak aby powstało zdanie prawdziwe.Zapoznaj się z ilustracjami, a następnie wykonaj.. a) Podaj imię świętego ukazanego na ilustracjach i kraj, z którego pochodził.. Oceń, czy poniższe zdania są prawdziwe.Przyjrzyj się ilustracjom, a następnie wykonaj polecenia.. Napisz, jaki styl architektoniczny reprezentuje przedstawiona budowla.. A. gotyk C. renesans B. barok D. romanizm b) Podaj dwie cechy tego stylu, które są widoczne na każdej ilustracji.Przyjrzyj się ilustracjom, a następnie wykonaj polecenia..

5 Przyjrzyj się ilustracji przedstawiającej szturm na Bastylię.

Wykłady odbywały się w językach narodowych.. 2012-11-19 16:48:32 Wykonaj polecenia na podstawie ilustracji 2016-09-12 17:22:51Przyjrzyj się ilustracji, a następnie wykonaj ćwiczenie.. a) Podaj nazwę stylu architektonicznego, który reprezentuje ta budowla.Egipt w okresie starożytnym był krajem gdzie rozwijała się w bardzo dużym stopniu kultura, mogą świadczyć o tym liczne przykłady architektoniczne, dzieła literackie, rozwój religii, pisma, w końcu osiągnięcia w wielu dziedzinach nauki np.: matematyka, zwłaszcza geometrii i algebry oraz astronomia, i medycyna.Style romański i gotycki 1.. 1.Napisz,kogo przedstawia ilustracja.. b) Podaj nazwę stylu w sztuce, jaki prezentuje zabytek ukazany na fotografiach oraz wiek,Zadanie 3. Podaj dwie cechy charakterystyczne dla ukazanego stylu w architekturze.. Do XIV w. w Europie powstało tylko kilka uczelni.. Rozpoczęła się nieznana dotąd wojna pozycyjna.. Następnie wykonaj polecenia.. Praca z ilustracją a) Ot ocz kółkiem budowlę klasycystyczną.. 8 Wyjaśnij, w jakim celu rzemieślnicy zakładali w średniowieczu organizacje zwane cechami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się ilustracji.Następnie wykonaj polecenia.. 0-1 p. a) Napisz, jaki styl architektoniczny reprezentuje przedstawiona budowla..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt