Napisz pocztówkę z wakacji opisz co robisz i co robią twoi najbliżsi
Moze to byc nad morzem albo obojetnie gdziePocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.Pocztówka po niemiecku - wzór Przykład pocztówki nr 1.. Używaj wielu przymiotników, staraj się je różnicować.. Opisz, co robisz oraz co robią twoi najbliżsi 1 Zobacz odpowiedź Sleepofyoongi .. Aby opisać co robicie na wakacjach używa się czasu Present Continuous, który ostatnio poznaliście.. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zrobić kolaż.Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji.. Kupiłem dużo pamiątek.. Przykład pocztówki nr 3 Pocztówka z wakacji w .Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Pocztówka z wakacji.. Ja mam grupę znajomych, z którymi jak tylko sytuacja i pamięć na to pozwala, piszemy sobie krótkie pozdrowienia z wyjazdów.. Wakacje to czas radości.. Wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, zasady pisania, przykładowe pocztówki w języku angielskim.. Co zazwyczaj robisz.. Wakacje to dla wielu z nas czas urlopu, wypoczynku, małych i wielkich podróży.. Zbierz i zapisz przydatne słownictwo dotyczące przedmiotu opisu.. Proszę o pomooc !. 1) miejsce + pogoda 2) gdzie sie zatrzymałeś, co robisz teraz 3) co zrobiłeś juz np. wczoraj , jedzenie i napisz przetłumaczenie tego co napisałeśPocztówka z wakacji adela szyje, blog o szyciu na maszynie, candy, pocztówka z wakacji, rozdawajka Jako, że wakacje już trwają od jakiegoś czasu a ja co rusz gdzieś wyjeżdżam na chwilę dłuższą lub krótszą, to postanowiłam zrobić coś, co z szyciem niewiele ma wspólnego.proszę o pomoc w napisaniu pocztówki z wakacji ale NAD MORZEM..

Napisz pocztówkę z wakacji .

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Pocztówka po angielsku.. dariapolska dariapolska 02.06.2020 Język angielski Szkoła podstawowa Napisz pocztówkę z wakacji.. Zatrzymałem się w małym, pięciogwiazdkowym hotelu obok plaży, bardzo blisko morza.. A właściwie kilka pocztówek, bo mało kto dzisiaj to jeszcze robi… Są to widokówki z pewnego kraju na.Pocztówka z wakacji.. Robienie kolażu jest bardzo proste, a może być również świetną zabawą i doskonale wpływa na rozwijanie kreatywności.. 22-latka chciał w pośpiechu wysłać fotografię, podczas której pozuje ze swoim chłopakiem.Kinga Rusin opublikowała zdjęcie na Instagramie, pod którym opisuje, jak inni polscy turyści robią jej zdjęcia z ukrycia i sprzedają je plotkarskim portalom.6.. Mam fantastyczny widok z okna na miasto!. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak powinna wyglądać poprawna pocztówka po rosyjsku.Napisz pocztówkę po angielsku wymagania: Napisz gdzie i z kim jesteś na wakacjach Opisz jaka jest pogoda Napisz co teraz robisz Opisz co już zdążyłeś zobaczyćProszę was o pomoc, mam takie zadanko z niemieckiego w formie pocztówki: Temat: Spędzasz wakacje nad morzem północnym , napisz pocztówkę do kolegi z Niemiec, w pocztówce, Opisz krajobraz,Podaj co robisz w wolnym czasie, co zrobiło na tobie największe wrażenie,przekaż pozdrowienia dla kolegi i jego rodziców :)Napisz pocztówkę z wakacji w której będzie opisany każdy dzień co robiłem czyli cały tydzień po angielsku (co zwiedzałem itd.).

Potrafi napisać pocztówkę z wakacji, opowiadając o tym, co robi oraz o swoich wrażeniach.

Wakacje to wędrówki po Polsce, wyjazdy poza granice kraju, przygody, o których marzyliśmy przez cały rok.. Napisz o pogodzie.. nic nieumie Z angielskiego .. 7 w podręczniku.mam dwuch braci.Gdy moja mama pewnego dnia robila w kuchni obiadek,to Jacek(mlodszy brat)smacznie spal w luzeczku,a marcin biegal kolo maminej spodnicy i przeszkadzal.Dala wiec mu mama kartke papieru i dlugopis i wrocila do kuchni.Dziwna cisza nastala w domu.Gdy mama pytala z kuchni do siedzacego w pokoju brata co robi,on za karzdym razem odpowiadal,ze "pisie" i faktycznie pisal ale po twarzy .. Postcard in english.Kolaż to technika kompozycji różnych dzieł artystycznych, które nie koniecznie muszą być ze sobą związane.. Zna zasady i potrafi formułować porównania (mniej, więcej, zbyt, bardziej), posługuje stopniemDzisiaj przeczytacie i napiszecie krótką pocztówkę z wakacji.. Opisz, co robisz oraz co robią twoi najbliżsi Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. info: .. -napisz o rodzaju swojej pracy -opisz obowiązki które do ciebie należą .. - przesślij pozdrowienia -podaj miejsce kursu - poinformuj co robisz na zajęciach - napisz jakie są twoje wrażenia i list do koleżanki z niemiec 1 poinformuj ją jak się nazywasz i ile .Zanim przystąpisz do pisania, przemyśl dokładnie, co masz opisać..

Pocztówka z wakacji.

Strasznie to lubię i jak po jakimś czasie, znajdę jakąś pocztówkę schowaną do szuflady to buzia sama się cieszy.Pozdrowienia z wakacji można tradycyjnie wysłać pocztą, ale mogą też być uzupełnieniem SMS-a czy wiadomości na Facebooku ze zdjęciem.. Wzór pocztówki po angielsku z tłumaczeniem na polski.. Czasami wstawaliśmy wcześnie i szliśmy na wycieczki.. Nie zauważyła jednej rzeczy, co za wstyd.. po angielsku .. -50 - 60 słów , akapity.. Proszę o pomoc.. Z góry dzięki.. Mam własny, przytulny pokój z komputerem i internetem.. 1 Gdzie jestes i z kim 2 Gdzie sie zatrzymalas i jak tam jest 3 Jaka jest pogoda i co tam robisz 4 Kiedy wracasz?. Dziś mamy „wielką moc" - szybko robione i przesyłane zdjęcia z .Drogi Czytelniku, posyłam Ci pocztówkę z wakacji.. Zwróć uwagę na szczegóły.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Pogoda jest tu bardzo zmienna - czasem świeci słońce, czasem pada przez cały dzień.napisz pocztówkę z wakacji po angielsku.napisz kiedy przyjechałeś na miejsce i gdzie przebywasz co robiłeś poprzedniego dnia,i co robisz w tym momencie,opisz miejscowość w której przebywasz,napisz co zazwyczaj robisz wieczorami od 120 do 150 znaków.Każdego dnia było bardzo słonecznie i gorąco, w związku z czym mogliśmy pływać w morzu i leżeć na plaży..

Na początek przeczytajcie pocztówkę, którą napisała Emily.

Popołudniami często chodziliśmy do centrum miasta.. Pisz pełnymi zdaniami, staraj się, aby tekst przyjemnie się czytało.Pocztówka z wakacji 28 czerwca 2003 SMS jeszcze na dobre nie zagrzał miejsca na rynku, a już wypiera go MMS - zdjęcie robione telefonem komórkowym i nim też przekazywane.Kolega z Anglii przyjeżdża do Ciebie na święta napisz do niego list Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: halka68 27.3.2010 (07:14) napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych .Pocztówka po rosyjsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po rosyjsku.. Co robiłaś wczoraj.. Wysyłacie kartki z wakacji?. Do łóżka chodziliśmy bardzo późno, ponieważ zawsze mieliśmy dużo rzeczy do robienia.Napisz pocztówkę z wakacji.. Podzielmy się nią z innymi.. Potrafi wymienić kraje hiszpańskojęzyczne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt