Napisz przemówienie
Rozpoczął je od słów „My, naród" zapożyczonych z preambuły Konstytucji Stanów Zjednoczonych.Przemówienie Bidena - Jestem zaszczycony zaufaniem i pewnością, którymi mnie obdarzyliście.. Temat ten brzmiał: Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Podaj przykład bohatera literackiego, którego życie zmieniło się pod wpływem książki, no "Ania z zielonego wzgórza" lub "Tomek w krainie kangurów".. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Napisz przemówienie poświęcone osobie profesora, które jego były uczeń mógłby wygłosić na spotkaniu absolwentów szkoły.. Napisz do nas!. Wskazówki: 1.. Etap trzeci: podsunięcie rozwiązania przedstawionego wcześniej problemu.. 46-minutowe przemówienie nie było transmitowane przez żadną z głównych stacji i rozeszło się jedynie w mediach społecznościowych .Przemówienie weselne może być także przygotowane przez nowożeńców jako podziękowania dla rodziców.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Wygłaszając to, co nazwał „najważniejszym przemówieniem" swojej prezydentury, prezydent Donald Trump określił wybory, jako sfałszowane twierdząc, że cały system elekcyjny został planowo zaatakowany.. Pomysły mogą być najróżniejsze, jedna z panien młodych na forum internetowym podzieliła swoim rozwiązaniem - z racji tego, że wraz z narzeczonym nie czuli się dobrze w tańcu, przygotowali mowę weselną w ramach pierwszego .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Napisz przemówienie, w którym uzasadnisz wybór tej powieści.

Koledzy i Koleżanki!. Odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej i innego utworu literackiego.. W; Pomocy; Napisz przemówienie, w którym zwrócisz się do swoich rówieśników z przesłaniem, aby przeciwstawialiŻeromskiego.. Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie .. Minimum 200 słów.Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Zanim zaczniesz pisać, skonkretyzuj, do kogo skierowana będzie twoja wypowiedź i z jakiego powodu ją przygotowujesz.Przemówienie to jedna z form wypowiedzi pisemnej, ale w praktyce najczęściej wygłaszana.. W tym celu wykonaj poniższe zadania.30 lat temu, 15 listopada 1989 r., Lech Wałęsa wygłosił przemówienie w Kongresie USA.. Oszustwa przeprowadzono na masową skalę.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Napisz przemówienie na temat czytanie książek przydatna rzecz czy strata Przedmiot: Język polski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Ulaaa 6.4.2010 (19:21) napisz pozytywne cechy i działania Raskolnikowa.. Jednak w tymNapisz przemówienie do Rzymian, w którym przekonasz ich, że decyzja Senatu jest słuszna o tym, że; Napisz przemówienie skierowane do rówieśników, w którym przekonasz ich, że warto pomagać ludziom..

Pewnie sądzicie, że będzie to kolejne nudne przemówienie rodem prosto z opracowań naukowych.

Temat przemówienia, jego treść, adresat, cel wypowiedzi zależą od okoliczności, w jakich się je wygłasza.Napisz przemówienie Podobne tematy.. Napisanie przemówienia wymaga zaangażowania w poruszaną sprawę.. Przedmiot: Język polski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: dominika1300 7.4.2010 (23:19) Napisz sonet fraszkę lub wiersz o kobiecie renesansu.Napisz przemówienie, w którym zachęcisz rówieśników do czytania książek.. Określ oczekiwane reakcje odbiorców.W 2020 roku przemówienie pojawiło się na egzaminie ósmoklasisty jako jeden z tematów wypracowań do wyboru.. Zapisz w zeszycie.. Za to.Napisz przemówienie w oparciu o dziady ii ze utwor ten moze nas czegos nauczyc proszę o jak najszybszą odpowiedź 2021-01-22 09:14:28 ZADANIE Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO!. Nie ma go dzisiaj z nami bo nieubłagana historia lat wojny .Przemówienie lisa do małego księcia na temat jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś zadanie dodane 16 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika marcin_9617 ( 20 ) [Szkoła podstawowa] przemówieniePisząc przemówienie, pamiętaj o zasadach, które przeczytasz poniżej..

Aby napisać przemówienie: 1) Rozpocznij przemówienie od formuły powitalnej, np. Szanowni Zebrani!

teraz napisz o obronie wieczorynki.Napisz na kartce papieru dokładny opis problemu, z jakim zmagają się Twoi słuchacze.. Drodzy koledzy, uczniowie klasy 1a, zgromadzeni w tej sali dzisiaj mam was zamiar przekonać do tego, że sport jest sposobem na szczęśliwe życie.Napisz przemówienie, w którym przekonasz swoich rówieśników, że przemoc w Internecie jest niebezpiecznym zjawiskiem.. Droga młodzieży!. Przemyśl dokładnie cel przemówienia.. W przemówieniu przywołaj przykład bohatera z lektury obowiązkowej, którego życie zmieniło się pod wpływem książek, i napisz, na czym ten wpływ polegał.. W argumentacji wykorzystaj znajomość wybranej lektury obowiązkowej.. skasowany.785827; 5.11.2013 Moi Drodzy Przypadł mi zaszczyt powiedzenia paru słów poświęcocnych osobie naszego ukochanego Pan Profesora od przyrody.. W moim aczkolwiek krótkim przemówieniu nie zamierzam poruszać, żadnych obcych wam tematów.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz, z jakiej okazji i do kogo można się zwrócić, zaczynając przemówienie apostrofą: .. Przygotuj przemówienie, w którym będziesz chciała/chciał ośmieszyć lub skrytykować jakieś zaobserwowane przez ciebie zjawisko, np. w szkole, w polityce, w kulturze..

PATRZ OPIS 2021-01-21 23:18:24Napisz przemówienie na dowolny temat - sport sposobem na szczęśliwe życie.

1.Dzięki niezwykle szybkiemu rozwojowi cywilizacji już od wielu lat możemy korzystać z dobra, jakim jest Internet.. Wykorzystaj argumenty rzeczowe i logiczne.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury .Napisz przemówienie pod tytułem " nigdy więcej wojny " oparte o lektórę " Kamienie na szaniec " zadanie dodane 27 lutego 2011 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Napisz przemówienie dla kolegów i.. - rozwiązanie zadania.. Dopiero, kiedy Twoi słuchacze są świadomi problemu, czują ból jaki z niego wynika i rzeczywiście chcą się go pozbyć, wtedy przedstaw im Twoje rozwiązanie.Napisz przemówienie, w którym przekonasz swoich rówieśników, że przyroda odgrywa ważna rolę w naszym życiu i trzeba o nią dbać.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz przemówienie, w którym zachęcisz rówieśników do czytania książek.. Drodzy Uczniowie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt