Napisz z czym kojarzy ci się słowo polska
proszę potrzebuje szybko Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Nie z czym kojarzyć się powinna, z czym wypada aby się kojarzyła.. 2012-05-10 17:40:12Z czym Ci się kojarzy słowo "słodka" ?. Słowniki 0.. 2014-11-16 00:34:37 Co rozumiesz przez słowo " polska " ?. 5209 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wybrana książka: Nowe Słowa na start!. 2012-04-18 17:08:34 Z czym ci sie kojarzy słowo wakacje ?. Napisz do nas.. Napisz do nas.. Dzieci wiedzą to lepiej Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 10:10 Dla małych rozmówców Kasi Stoparczyk to najpiękniejszy kraj na świecie.. 5 Indywidualne.. Przykładowe rozwiązanie: Słowo "podroż" może kojarzyć się z: wakacjami, pokaż więcej.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2 Zadanie.. Alek będzie kojarzyć mi się z ciągłym uśmiechem, nawet w czasie swojej śmierci był bardzo pogodny.Słowo kosmos kojarzy mi się z :-Księżycem-Gwiazdami-Planetami-Ciemnością I z grą ,,Pou" bo jest w niej gra co się skacze wysoko do góry i w którymś momencie jest kosmos :D Pozdrawiam :) Odpowiedz na ten komentarzZ czym ci się kojarzy słowo "post" ?. - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Dzisiaj środa popielcowa, a więc pierwszy dzień Wielkiego Postu.. Skupię się tu na najważniejszych cechach charakteru, wartościach każdego z chłopców.. Szkoła podstawowa Gimnazjum Liceum Studia..

Z czym kojarzy Ci się słowo "podróż"?

Z czym kojarzy ci się dzieciństwo Podobne tematy.A Tobie z czym kojarzy się Szwecja?. Nie z tym czego mnie uczono albo co zostanie uznane za słuszne i prawidłowe.. 6 Zadanie.. 3 Zadanie.. Odpowiedź: „Z budynkiem, księżmi, PiSem, polityką, Rydzykiem, pieniędzmi, pedofilią, .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Z jakimi zabytkami, artystami, naukowcami, może jakieś stroje ludowe?. 🎓 Z czym kojarzy Ci się słowo - Zadanie Na początek : To się czyta!A Tobie z czym kojarzą się podane słowa?. Z radością.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Szkoła.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Z bliskością drugiej osoby.. tańce.. Z nadzieją.. I pokazuje, że obok raju pod znakiem trzech koron funkcjonuje też szwedzkie piekiełko.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2321 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Zadanie: napisz 10 wyrazów kojarzących ci się ze słowem Rozwiązanie: patriotyzm honor, oddanie, duma, przywiązanie, szacunek, lojalnośc, wiernośc, służbaJęzyk polski.. 1 Zadanie..

... Z czym kojarzy Ci się słowo "miłość"?

6 (Podręcznik, Nowa Era) .. wszystko co Wam przyjdzie do głowy!. Ankieta wygasła 30 gru 2009, o 12:05.. 4 Zadanie.. mi się kojarzy z Warszawą,Krakowem,Sopotem,plażami nad morzem,sportowcami (jak Adam Małysz.. ),Zakopane,pięknymi,wysokimi górami,z polską poezją,z godłem,z hymnem,z flagą,kotletem(hehe),wielkanocą,świętami(1 maja i 11 listopada)Tuski mi się kojarzy z Polską (na żarty),z kominami oraz ze spalinami ze samochodów .Z czym kojarzy ci się słowo kruk?. Troje z nich odwiedziło 'Gazetę'.z czym wam sie kojarzy słowo POLSKA-5 słów Zaloguj .. Bitwa pod GrunwaldemSłownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka.. 🎓 Powiedz, z czym kojarzy ci się słowo - Zadanie 6: Słowa z uśmiechem 6.Z czym bardziej kojarzy Ci się słowo 'żużel' ?. Język polski.. Strona 143.. Jakie po prostu są pierwsze skojarzenia, te spontaniczne, kiedy przywołać w umyśle słowo Polska.Z czym Wam się kojarzy Polska?. Za największą, najciekawszę ilość pomysłów oczywiście nagroda w postaci n a j.'Otwarte ludzi, ładne pani, Jan Paweł II, pyszni grzybi, kolejka na granice'- to m.in. kojarzy się ze słowem 'Polska' uczestnikom Letniej Szkoły Języka i Kultury Polskiej..

... Z czym kojarzy Ci się zapalona świeca?

Gdy pytam, z czym nasz kraj jej się kojarzy, mówi, że Polska to duży kraj o dużym potencjale, z dużą liczbą ludności .Z czym kojarzy ci się Polska?. Oddaj swój głos i sprawdź, jak zagłosowali inni!. COKOLWIEK!. 2012-09-01 14:22:59 Z jakim kolorem kojarzy ci sie słowo "landrynka"?. 2011-07-14 15:09:59 Z czym kojarzy ci się słowo " słowo "?. Korupcja, układy, zlodziejstwo, kłamstwo, zawiść, nienawiść.. I dalej nie chce mi się pisać Udostępnij ten post.Słoweńska socjolog Simona Zavratnik najpierw rzuca ogólniki.. Udostępnij.. Zaklinaczka.. 143 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Wiadomości z Polski Wiadomości ze świata Kościół .. „Z czym kojarzy ci się KOŚCIÓŁ?".. Znajdź je tak szybko, jak tylko potrafisz.Z czym kojarzą Ci się te słowa?. A jaki związek z .Napisz, z czym kojarzy się słowo ,,Polska".. KaMeRzYsTa Jedyny Polski youtuber ktorego lubie- .. Muszę Jeszce raz napisać łańcuszek 13 razy.. 21_The_World 11 miesięcy temu.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Weź udział w tym nietypowym głosowaniu i zagłosuj co kojarzy Ci się z podanymi słowami!. Teksty 6.. Z czym Wam się kojarzy Polska?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

🎓 Z czym kojarzy Ci się...

Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. Z drugą osobą .. :D Powodzenia!. "Słowa są ukryte w siatce liter.. 🎓 Powiedz, z czym kojarzy ci się.Każdy z bohaterów będzie kojarzyć mi się z czymś innym, gdyż każdy z nich był inny, jedyny w swoim rodzaju.. Filmy 0.. Dla.Znajdź słowo - Słowa są ukryte w siatce liter.. 2012-06-28 20:25:48 Z czym kojarzy ci się słowo " Polska " ?. Zadania 0.. Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Z czym kojarzy Ci się Polska ?. Znajdź je tak szybko, jak tylko potrafisz.. śnieg, picie, mycie, pranie, podlewanie, jezioro, strumyk, kropla, deszcz, lód.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt