Opisz swój typowy dzień w szkole po angielsku
przygotowuję śniadanie rodzinie.. Każda szkoła ma swój indywidualny zestaw, który nabyć można w sekretariacie.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opis pokoju po angielsku: wstęp.. 10 zdań po angielsku :) Nickola123 Nickola123 01.06.2016Obiad mam o 15:15.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. Po południu poszłam do domu.. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. W domu odpoczywałam.. Opisz wilka po angielski charaterystyka itp i napisz to po polsku;Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. O 17 kończę pracę.. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Dominika .. describe day opis dnia po angielsku opisz swój ulubiony dzień tygodnia .. Oświecenie pisanie matura angielski plan wydarzeń pojęcie powieść rozprawka sofokles stefan żeromski streszczenie Szkoła licealna tworzenie .Uczeń klasy 7 c Tymon Florczyk wpadł na pomysł zabawy polegającej na tym, że każdy, kto przyjdzie dziś do szkoły ubrany w coś czerwonego dostanie obraźliwe przezwisko.. O 17 kończę pracę.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom..

Oprócz: Opisz swój typowy dzień po angielsku.

2014-09-24 17:48:53 Opisz swój wolny dzień w Czasie Past Simple 2010-04-15 19:32:14 Opisz swój dzień wczorajszy w Past Simple 2013-11-06 17:17:29W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku.. O godz. 8 wychodzę do pracy.. O 17:30 jem obiad.. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Po obiedzie mam czas wolny.. 2017-03-26 14:04:16Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opisz swój dzień w nowej szkole .. Wersja angielska I wake up at .Napisz e-maila do kolegi/koleżanki z Anglii.. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa] angielskiJako że kilka lat uczyłem jako supply teacher w Londynie, w tym tekście opisuję typowy dzień w angielskiej szkole podstawowej.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.W zeszłym tygodniu byliśmy w fantastycznym miejscu, które podaje ceviche, a w tym tygodniu wybieramy się do indyjskiej restauracji..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Opisz swój dowolny dzień w past simple i past continuous.. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. O 18 oglądam TV.. Potem poszłam do szkoły.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. Codziennie wstaję o6rano.. Kolację jem o godz. 20. o 21 biorę prysznic.. oglądam ulubione seriale .Przydatność 70% Typowy dzień w skrócie, godziny, 1).. To nic trudnego!. - opisz swój typowy dzień szkolny - opisz, jak spędzasz zazwyczaj weekend - napisz, co teraz porabiasz ty i twoja rodzina Podpisz się jako XYZ..

Nauka online.Jak opisać swój dzień po angielsku.?

Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z 3 punktów pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Gdzie byłeś?. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Mój dzień.. Dziękuję.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swój dzień - minimum.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Dzieje sie tutaj bardzo wiele smiesznych, dziwnych, czasem nawet i .. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Co robiłeś?. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp.. Zrobiłam zadanie domowe .Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. POMOCY !. My school day starts at 8 a.m.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE..

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.

8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Po angielsku - tylko nie pierwszy dzień w szkole , PomocyOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opisz swój typowy dzień po angielsku.. Typowy dzień Wersja po polsku Wstaję o godzinie 7. o 7:30 jem śniadanie.. Zjadłam obiad.. Obiektem żartów staje się Jurek Szatkowski z 7 c, ponieważ przypadkowo założył czerwone spodnie i złośliwi uczniowie obrażają go i hejtują.Opisz swoją klasę .. Jestesmy niepowtarzalnym rocznikiem "91,tj.liczymy sobie po 15 wiosen.. poleca80% Język polski "Jeden dzień z życia mojej klasy" O mojej klasie mozna powiedziec i napisac bardzo duzo, chodzi mi oklase 3K Gimnazjum w Grodzisku Wielkopolskim.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. O 17:30 jem obiad.. O godz. 23 zasypiam.. gdy jest zimno oglądamy telewizję..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt