Napisz opis domu po niemiecku
Co tydzień podlewam kwiaty.. Chodzę z psem na spacer.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Opis po niemiecku .. Wysiadam z autobusu ktory zatrzymuje sie przy samej szkole .. W między czasie znajduję czas na naukę.Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia 16 czerwca 2010 Odsłon: 436 467 100 komentarzy Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. Opis niemiecki wzór.Czas na kolejny wpis dotyczący języka niemieckiego.. das Esszimmer - jadalnia.. , Pokój dzienny jest mały znajdują sie meble , telewizor wisi na ścianie jest kanapa i stolik oraz 2 pufy , w drugim pokoju znajdują sie meble i stół jest to .Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.napisane po niemiecku .. 2012-09-16 16:13:10 Opis Pokoju po Niemiecku 2009-05-06 18:10:44 Napisz date swoich urodzin po niemiecku 2014-02-26 15:25:33Ogłoszenie po niemiecku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi w języku niemieckim.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Ogłoszenie należy pisać konkretnie i zwięźle, tak aby przy użyciu niewielu słów zawrzeć w nim najważniejsze informacje.Mam prosbe czy ktos szybko by mogł mi napisać opis mojego domu po niemiecku, przetłumaczyć te zdania Mój dom ma 7 pokoi, długi korytarz, pokój gościnny w którym jest telewizor i komputer, kuchnia z jadalnią, łazienka w której znajduje się wanna i prysznic, pokój rodziców, pokój mój i mego brata, i pokój mojej siostry.Opis przyjaciela angielski.nauczycielka - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..

Opis domu po niemiecku.

Przetlumaczcie to na niemiecki , jak najszybciej blagam !. Dziś zajmiemy się umeblowaniem pokoju jak i nazwami pomieszczeń.. Czasami myje garnki.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Kuchnia jest duża po lewej stronie jest stół i z prawej meble lodówka itd.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis domu po niemiecku.Opis domu po niemiecku.. napisane.. Pojawia się ono też jako praca domowa.. Mieszkam w małym domu jednorodzinnym w spokojnej bocznej uliczce na obrzeżach miasta.Opis domu po niemiecku.. Zapoznaj się też z naszym blogiem grupowym, na którym znajdziesz informacje o innych wspólnych inicjatywach.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Opis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ).. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Oprócz: Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. przymiotnik gramatyka .. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. Stworzyłem dla Ciebie listę najczęściej stosowanych nazw mebli wraz z ich rodzajnikami oraz pomieszczenia po niemiecku.Przy okazji dowiesz się kilku innych cennych informacji.Jak jest po niemiecku z okazji urodzin?.

Opis miasta po niemiecku.

17/09/2017 admin Dodaj komentarz.. Ein Teppich ist eine blaue Farbe.Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. Nazwy domów niemieckich zawierają popularne niemieckie złożenia wyrazów:Napisz po niemiecku opis swojego domu -podaj adres , wielkoś domu i liczbe pomieszczen ( Mieszkam na wsi ) - opisz, jak wygladają poszczególne pomieszczenia Mój dom ma dwa piętra , na dole mam 2 pokoje kuchnie łazienkę , kuchnie i korytarz .. Opis wakacji po niemiecku.. Mam żal do taty, że .Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć się do grupy blogów językowych i kulturowych, napisz na [email protected] Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opis miejsca po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opisu miejsca po niemiecku.Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Po szkole odrabiam lekcje.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. 5 znanych niemieckich zabytków to opis 5 niezwykłych miejsc, które trzeba obejrzeć będąc w Niemczech.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. Po zajeciach wracam o domu.. Robię zakupy i myję akwarium.Opis pokoju po niemiecku.. Wychodzę z domu idę 5 minut prosto na przystanek ..

Opis dnia po niemiecku.

Opis mieszkania po niemiecku.. Ważne, aby nie tylko napisać samą informację, ale również ją rozwinąć, za co zdobywamy cenne punkty.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Next Post Opis nauczyciela po niemiecku.Wpis na blogu po niemiecku - zasady pisania Naszym zadaniem jest przekazanie informacji, których na maturze jest 4, w formie wpisu na bloga.. !Ogłoszenie po niemiecku jest krótką wypowiedzią pisemną, którą kierujemy do większej ilości osób, w celu poinformowania ich o czymś.. Zazwyczaj opis miejsca po niemiecku to opis domu, opis mieszkania lub opis pokoju.. Jest lekarzem i dlatego też spędza w domu bardzo mało czasu.. Jeśli chcesz stworzyć własny opis pokoju po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Opis miejsca po niemiecku to dość często występujący rodzaj opisu.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opis pokoju po Niemiecku.. Gdybym znał jej nazwisko i adres, mógłbym do niej napisa .. Gdybyś chciał korzystać z bezpłatnego studium biblijnego we własnym domu, napisz do wydawców tego czasopisma.Opis dnia - niemiecki .. O 7.45 ide do szkoły.. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym jak napisać opis po niemiecku..

Opis miejsca po niemiecku.

Parę razy w tygodniu robię pranie.. Mein Zimmer ist 30 m2 groß./ Mój pokój ma 30m2.Opis pokoju po niemiecku.. Ta krótka forma wypowiedzi podobnie jak pozostałe ma na celu głównie zwięzłe przekazanie najważniejszych informacji.Opis drogi do szkoly po niemiecku .. Moja droga do szkoły nie jest dluga ..Komentarze

Brak komentarzy.