Napisz sprawozdanie z wybranego filmu lub spektaklu
Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.gdzie odbywał się spektakl (nazwę teatru, festiwalu teatralnego) informacja o reżyserze, rodzaj przedstawienia teatralnego: tradycyjne (z podziałem na akty, kurtyną itd.. Przed wejściem do kinowej sali zakupiliśmy bilety, oraz przekąski w postaci popcornu i nachosów z serowym sosem.Sprawozdanie z wydarzenia - z akademii szkolnej "Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy…" 17 grudnia br. Muzyka bardzo dobrze uzupełnia obraz.. Wybiera się tylko istotne fakty i wydarzenia.Napisz sprawozdanie z filmu lub że spektaklu .Wykorzystaj podane wskazówki .Proszę o pomoc 5 klasa Załączniki do zadania.. Następnie przeczytaj przykładowe sprawozdanie z .Jakiś czas temu, wraz z przyjaciółmi ze szkoły, wybrałem się na premierę "Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa".. 2 - zeszyt ćw.. „Shrek" jest naprawdę dobrym filmem, a świadczy o tym zabawnie i pomysłowo napisany scenariusz i wspaniały głos polskich aktorów.. Przedstawienie było oparte na motywach książki Lucy Maud Montagomery pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza".. Opowiada on o kłótni między Cześnikiem i Rejentem.. Rodzeństwo Maryla i Mateusz Cuthbert chcą zaadoptowaćOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Autor, tytuł, rok powstania, tematyka.. Przeczytaj informacje, które znajdują się w chmurce..

Temat: Jak napisać sprawozdanie z filmu lub spektaklu?

2 Zadanie.. - karty pracy - "Co wiem o twórcach filmu", "Jaki to gatunek filmowy" - materiał do lekcji str. 131 - 132 - ćw.. Film powstał w oparciu o słynny cykl fantastycznych powieści dla dzieci i młodzieży, autorstwa C.S. Lewisa.Rysownicy z Dream Works „wyczarowali" lasy i zamki, jakich jeszcze nie widziałem w żadnym filmie.. Informacje, które należy uwzględnić w sprawozdaniu z filmu lub spektaklu: gdzie i kiedy można zobaczyć film/spektakl; pokaż więcej.. W sobotę.. To proste!Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".napisz sprawozdanie z dowolnego filmu.Pobierz: napisz sprawozdanie z filmu.pdf.. ), awangardowe (np. odbywa się między rzędami widzów, do udziału w przedstawieniu zachęcana jest publiczność, wszystko sprawia wrażenie happeningu).Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia, np. wycieczki, koncertu, meczu itp. j0000008YCB5v22_000tp001 husyci - członkowie ruchu religijnego założonego w Czechach przez Jana Husa w 1417 r.Napisz, który zawód związany z pracą nad filmem najbardziej Ci odpowiada i dlaczego..

Główne role zagrali między...Napisz sprawozdanie z filmu "Shrek".

albo krytycznym określonego utworu literackiego, wystawy, spektaklu, koncertu, filmu, gry itd.. 24 lutego o godzinie 17.00 w lublińskim teatrze obejżałem spektakl "Zemsta" wyreżyserowany przez Henryka Górę.. Język i fabuła utworu.. Ważnym i końcowym wydażeniem była.Sprawozdanie z wyjazdu do teatru Dnia 18.11.2015 r. razem z moją klasą pojechaliśmy na spektakl pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza" do Teatru Kameralnego w Domu Kultury LSM.. Czas i miejsce akcji, główni bohaterowie, chronologiczne przedstawienie najważniejszych wydarzeń.. To inaczej relacja świadka lub uczestnika.. • Przybliż okoliczności, w których film lub spektakl był przez Ciebie oglądany.Sprawozdanie z Teatru.. To historia o prawdziwej miłości, z trudem rodzącej się .. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. 2011-02-24 17:08:05Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. Richard Gere opowiedział o swojej działalności >>> Wzór, jak napisać .Sprawozdanie z lektury Najważniejsze informacje na temat książki.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Jak napisać recenzję - filmu, spektaklu, koncertu czy książki?. str. 120 - 121publikowane w mas mediach sprawozdawcze lub/i krytyczne omówienie tekstu literackiego, spektaklu teatralnego, filmu, audycji radiowej, dzieła sztuki, wystawy, koncertu, pracy naukowej; przybiera różne formy od kilku zdań - do felietonu, eseju, rozprawy, studiów Rodzaje recenzji: recenzja informacyjnaSprawozdanie to forma wypowiedzi, której celem jest szczegółowe zdanie sprawy z czegoś..

Scenariusz do filmu napisali A.Wajda, W.Pasikowski, P.Nowakowski.

Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Zakończmy własnymi refleksjami na temat przeżytych doświadczeń.. Komentarze do zadania.lub spektakl był przez Ciebie oglądany Opis dzieła: główne wydarzenia, temat Informacja o zastosowanych środkach wyrazu, np. o muzyce Twoja opinia na temat filmu lub spektaklu Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu.. Wajda do swojej produkcji zaangażował znakomitych polskich aktorów, którzy oddali charakter postaci dramatu.Sprawozdanie typu recenzja - z książki, filmu, spektaklu.. Zadanie premium.. Zawiera część krytyczną z uzasadnioną oceną.. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Jagodowie pod opieką mgr Janiny Kowalczyk przygotował uroczystą akademię bożonarodzeniową, na którą zaproszeni zostali nauczyciele, pracownicy szkoły oraz społeczność uczniowska.Napisz sprawozdanie z ostatnio obejrzanego filmu 2013-03-03 21:33:34 Napisz sprawozdanie z filmu pt. zemsta 2013-01-27 19:29:36 Napisz krótkie sprawozdanie z wycieczki do ogrodu zoologicznego?. Skopiowane ze strony zadane.pl —.Film ,pt. ,,Sala samobójców" Zrobił na mnie ogromne wrażenie, pokazał problemy które dotykają pewną część ludzi, powiem szczerze, że po zakończeniu filmu zaniemówiłam.Uzależnienie od komputera odcięcie się od realnego świata to straszna rzecz, osoby które wpadły w coś takiego potrzebują pomocy .W minioną sobotę 06.10.2007r..

Jego celem jest przekazanie informacji o treści filmu, spektaklu lub książki.

JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. Rodzaj narracji, słownictwo, scharakteryzowanie fabuły.. Najważniejsze cechy sprawozdania to: obiektywizm, chronologia, przejrzystość, konkretność, rzeczowość.Sprawozdanie z filmu/spektaklu Celem sprawozdania z lektury, filmu czy spektaklu jest przede wszystkim zaprezentowanie informacji dotyczących analizowanego dzieła oraz wyrażenia opinii na jego temat.. Nie musi być długie, ale.. - rozwiązanie zadaniaMasz tu sprawozdanie z filmu "Zemsta" i zrób na podstawie jego : Film „Zemsta" (produkcja 2002 r.) został wyreżyserowany przez znanego artystę Andrzeja Wajdę, na podstawie komedii Aleksandra Fredry.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz recenzje wybranego filmu , spektaklu teatralnego , książki , koncertu lub innego wydarzenia zwiazanego z biezacym zyciem kultularnym - ogólne przedstawienie recenzowanego utworu , wydarzenia itp. - szczegolowe omowienie waznych elementow prezentowanego uteoru , wydarzenia itp. - wydazenie opinii , refleksje na temat utworu , wydarzenia itp. , ewentualnie sugestie skierowane do odbiorcowRecenzja to analiza i ocena utworu literackiego.. Może dotyczyć książki, filmu, obrazu, muzyki, publikacji naukowej, ale też wystawy czy spektaklu teatralnego Jak napisać recenzję?. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .Napisz, jakie informacje.. 1 Zadanie.. Otwórz podręcznik na stronie 132. .. gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!. Zobacz też: Tylko u nas!. wraz z uczniami gimnzjum pojehcaliśmy do kina w Częstochowie, aby obejrzeć najnowszy film A.Wajdy pt. "Katyń".. tj 19 grudnia 2019 roku, wybraliśmy się z przyjaciółmi do lokalnego kina "Okienko", na film "Iluzja".. Wykorzystaj podane wskazówki.. Sprawozdanie zawiera zarówno dokładne informacje o zdarzeniu i jego przebieg, jak i opinię autora..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt