Opisz swój pokój po niemiecku krótko
Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Pomieszczenia po niemiecku .. pokój - das Zimmer, - .. ściany są białego koloru.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Biurko stoi na prawo w kącie.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Opis przyjaciela angielski.d.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Opisz go w 10 zdaniach.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Życzenia po niemiecku; Krótkie życzenia urodzinowe po niemiecku; .. Na przeciwko łóżka jest regał z na książki, w którym trzymam wszystkie swoje książki.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) gaciu1 gaciu1 08.04.2011 Język niemiecki Liceum/Technikum Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) 1 Zobacz odpowiedź BeMar BeMar Mein Zimmer..

Z góry dziękuję !Opisz swój pokój po niemiecku.

PILNE!. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. !Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. 2011-03-15 16:11:27 Opisz po niemiecku pokój tylko nie z translatora 2016-10-04 17:24:26Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Dywan jest niebieskiego koloru.. .Opis pokoju po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpis pokoju po angielsku.. Na biurku stoi komputer.Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Czy zrobiłby mi ktoś krótki opis pokoju obojętnie jakiego jakieś ponad 5 zdań z tłumaczeniem?. Tylko prosze nie używajcie TRANSLATORÓW!. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.. Ściany w moim pokoju są niebieskie, a dywan szary.. Słyszałeś o zasadzie, że w CV powinno się wymienić tylko ostatnich pracodawców?.

mój pokój jest duży i ładny.

W kącie stoi sofa.. Przy oknie stoi komoda.. Atmosfera w moim pokój jest spokojna i cicha.. nie nadużywaj tego "würde" i zauważ, że nie .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. W moim .Poza tym uznałam, że jeśli mogę powiedzieć po polsku "Mój wymarzony pokój wyglądałby.. ", to po niemiecku również mogę, ale jeśli nie mogę to chętnie dowiem się dlaczego, żeby później nie popełniać tego błędu.. Opis pokoju po Niemiecku.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.Słowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. Opis mojego pokoju.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.kayako91: Skoro zadaje takie pytanie tzn.,że nie rozumie, lub nie umie zrobić tego zadania.A jeśli nawet umie ,a po prostu jej się nie chce, to już JEJ sprawa.Po to założono ten portal,nie?Więc nie odpowiadaj tak głupkowato tylko po to aby zbierać punkty.. przed łóżkiem stoją dwa fotele..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Jeżeli jednak szukasz pracy w Niemczech i piszesz cv po niemiecku, wymień wszystkich swoich pracodawców.Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. Jeśli tak, to pewnie nie opisujesz doświadczenia zawodowego sprzed kilkunastu lat.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. na stole stoi telewizor .Opis pokoju po niemiecku.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Okna w pokoju sa duze.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. Na dywanie stoi stolik.. na szafce leżą książki.. Poprzednie odcinki możesz przeczytać, posłuchać i obejrzeć zaglądając do wpisów ADVENTSKALENDER - TAG 1 - REVOLVERHELD, ADVENTSKALENDER - TAG 2 - LEBKUCHEN oraz ZAKUPY PRZEZ INTERNET.. Dzisiaj dowiesz się, jak napisać i wysłać list do Mikołaja oraz gdzie Mikołaj .Przydatność 50% Opisz swój pokój..

Jak opisać doświadczenie w CV po niemiecku?

In der Ecke steht ein Schrank.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Przetłumaczenie: Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. takie coś.. popatrz i przerób swoje na coś koło tego.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Na komodzie stoi telewizor .Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. kto używa niech nawet nie liczy na najlepszą odpowiedź!. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt