Napisz list co robiłeś w wakacje
np.: Jak wiesz, niedawno pojechałam na wycieczkę do Wieliczki.. Musisz ją opisać jasno i zrozumiale.. - poznało sie nowych znajomych.. np.: Na tym kończę mój list kochana Babciu.. [NIEM] 2011-09-23 09:58:14; Witam.. Zanim zaczniesz pisać, zastanów się dobrze, jaka sytuacja jest powodem do napisania ogłoszenia.. Z kim byłeś na wakacjach.. Piknik - rozłóż sobie kocyk przygotuj żarło i słodkośći :3 4.. Jaka była Pogoda 2009 .Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. Ognisko i .Napisz list, w którym opiszesz ostatnie wakacje.. 2010-11-08 15:10:15 Napisz co robiłeś w wakacje ?. Pracowałyśmy i długo na to oszczędzałyśmy.. This year I spent my first week of holiday with my grandma, then I was gone to Dziwnowek.Napisz list do kolegi gdzie opowiesz o swoich wakacjach (gdzie byłeś, co robiłeś) na jutro pls <3 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 26.9.2017 (19:34) - przydatność: 100% - głosów: 1Zadanie: napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po Rozwiązanie: wahrend der sommerfeirne habe ich vor allem viel gefaulentz ausserdem habe ich vor dem computerNapisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnieW te wakacje zamierzamy całą rodzinką (ja, żona oraz dwoje dzieci - 6 i 16 lat) wybrać się na wycieczkę do Grecji..

Co robiles w wakacje.

Podoba się?. Daję naj Dzięki za odpowiedzi 1 Zobacz odpowiedź ejnoelo ejnoelo In the summer I was at the seaside.. 2013-11-07 20:25:43 napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje /ferie.opowiadanie w jezyku rosyjskim co robiłaś w wakacje jak spedzałaś czas itd.. Napisz do adminia; Hosting zdjęć .Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze.. Mieszkałyśmy u pewnego chłopaka.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Polecane teksty: 85% Wywiad z Adamem z Biblii;Napisz co robiłeś w wakacje min .. 7 zdań czas przeszły!. 3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene.. :D Wakacyjne listy tworzę już od ładnych paru lat, zaczęłam to robić na długo przed tym, jak dowiedziałam się, że istnieją jakieś blogi rozwojowe i że planowanie oraz organizacja to jeden z ich ulubionych tematów.Dwa lata temu zdecydowałyśmy, że po maturze wyjedziemy razem na wakacje.. Zrób sobie piknik.. Będziesz miał w tym roku świadectwo z wyróżnieniem?. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] .. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. Ten tekst jest częścią naszego cyklu Onet Wakacje.Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym..

Co tam robiłeś 6.

Zdecydowałyśmy się na Australię.. - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi.. Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd.. W CZASIE PERFECT (PRZESZŁYM)Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Mam nadzieję, że w kolejnym liście to Ty opiszesz mi swoją niesamowitą podróż.Napisz o wakacjach?. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.. Zrób kanapki, wlej w termos herbatę, zabierz kawałek ciasta, spakuj to w koszyk i w drogę.Tak oto wyglądały moje wakacje.. Niestety, nie mamy absolutnie żadnej wprawy w organizacji prywatnych, samodzielnie zorganizowanych wyjazdów, tak więc skorzystamy najprawdopodobniej z jakiegoś biura podróży.Pocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.Gdzie jechać na wakacje w Polsce?. Wycieczka rowerowa - tak jak w nazwie :p 3. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 (-770) [Gimnazjum] angielski;ŻELAZNE ZASADY.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Napisz list do kolegi z Australii.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac..

Czym pojechałeś na wakacje 5.

Twój przyjaciel Konieczko.. Robienie list rzeczy do zrobienia, to chyba jedno z najprzyjemniejszych zajęć.. Po angielsku!. Całość jest również na końcu wpisu w formie gotowej do pobrania i druku listy.. .Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zNapisz 5 zdań po angielsku gdzie spędzisz wakacje?. Mam nadzieję, że nie masz jeszcze żadnych planów, ponieważ mam dla Ciebie propozycję.. To pytanie, które co roku zadają sobie Polacy w kontekście zbliżającego się urlopu.. Jak czuje się Twoja siostrzyczka?. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Kąpiel w basenie- jeśli masz zjeżdżalnie ustaw sobie basen przy niej i spróbuj zjechać ze zjeżdżalni do basenu.. .Zadanie: dam naj napisz co robiłeś w wakacje 5 zdań czas perfect Rozwiązanie: in meinen letzten sommerferien bin ich an der ostsee in miedzyzdroje mit meinem besten freund Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Postanowiłem do Ciebie napisać ponieważ zbliżają się wakacje..

Co robić w wakacje - 50 pomysłów: 1.

2013-09-01 19:20:41 napisz list po niemiecku w 6 zdaniach 2009-12-12 17:25:014.. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.Napisz 7 zdań co robiłeś w wakacje po niemiecku i przetłumacz na polski i proszę nie pisać o wakacjach nad morzem nika7777 nika7777 Feiertage sind schnell vergangen Das Wetter war schön.. Podróż była długa, ale opłacało się.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. dokąd chcesz pojechać na wakacje i co chcesz tam robi c .. 2011-02-06 11:24:17 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. Odpisz jak najszybciej!. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .Wszyscy kochamy listy!. Nigdy nie zapomnę tego, co tam zobaczyłam i tego, co czułam, ten dreszcz emocji, radości a czasami nawet strachu, gdy wychodziłam na zbyt duże wysokości.. Jeśli ogłoszenie dotyczy jakiegoś wydarzenia typu koncert itp., musisz podać najważniejsze informacje, czyli czas i miejsce tego wydarzenia, jego organizatora, a także wszelkie niezbędne informacje dodatkowe, jak np. ceny biletów .. Teraz chciałbym tylko żebyś do mnie napisał co u Ciebie i co robiłeś w czasie wolnym od szkoły.. Mam nadzieję, że wszystko w .Ja ostatnio tak się nudziłam, że ułożyłam sobie listę xD Co można robić w wakacje?. Jak długo byłeś na wakacjach.. Wreszcie po maturze w lipcu poleciałyśmy tam samolotem.. poleca 80 % .. 85% Napisz list do kolegi, podziękuj za list napisz o nowym hobby ,dlaczego ciebie interesuje i co robiłes w weekend; Polecane teksty: 84% Ulubiony program telewizyjny (X-Files) 86% Health freaks camp; Czas czytania: 1 minuta..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt