Przeczytaj teksty w zdaniach 1 4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwe zakreśl literę ab lub c
Prezentujemy Wam arkusze CKE oraz odpowiedzi z klucza odpowiedzi, czyli te, których zdaniem komisji egzaminacyjnej .Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. D did not enjoy the situation.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Zadanie 7.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Zakreśl literę A, B lub C.Przeczytaj trzy teksty dotyczące podróży.. Zakreśl literę a, b, c lub d. EXAM TASK Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Zakreśl literę A, B, C albo D.. B. Während des .. (0-4) Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (0-4) Przeczytaj teksty.. 2018-11-19 17:48:37 Zadanie z matematyki wybierz właściwą odpowiedź odpowiedzi są podane pomóż 2014-03-19 17:02:55 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim .Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą..

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Przeczytaj teksty w zdaniach 1-2 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą zgodną z treścią tekstów.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Linda 7.1.. Zakreśl literę A, B lub C. Zakreśl literę A, B lub C. Zakreśl literę A, B albo C.Przeczytaj teksty.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.OJAP-100-1812 Strona 7 z 16 Zadanie 7.. Wpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Zadanie 7.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Linda 7.1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Ciao Giulia, confermo la nostra serata.. Przeczytaj teksty.. Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Uzupełnij każdą lukę 8.1.-8.4. jedną z podanych pod tekstem odpowiedzi, tak aby otrzymać poprawny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją.. The Beatles 1 an .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

W zadaniach 2.1.-2.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

(0-4) Przeczytaj teksty.. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. B. Während des .Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Zakreśl literę A, B, C lub D. VOM WERDEN EINES HOTELIERS „Aus dir wird nie etwas in der .Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Zakreśl literę A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W środę uczniowie walczyli z językami obcymi.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. 100% - xStrona 6 z 9 GN-P1 Zadanie 8.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Proszę daje naj!Przeczytaj teksty.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Zadanie 7.

(0-4) Przeczytaj teksty.. Per favore passa dal negozio e prendine una scatola.Przeczytaj tekst.. B. a .W zadaniach 1-6, przeczytaj zdania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt