Napisz program ktory poprosi uzytkownika o podanie dlugosci geograficznej
Wszystkie dane potrzebne do konwersji zapisane są w stałych symbolicznych.. Podanie to taka forma wypowiedzi, która zawiera prośbę skierowaną do osoby/instytucji/firmy o coś konkretnego.Napisz program, umożliwiający wczytanie podanej przez użytkownika ilości towarów.. 2 Napisz program, który wypełni tablicę dwuwymiarową o rozmiarze 9 n.Proszę o pomoc z zadaniem: Napisz program, który poprosi użytkownika o podanie liczby naturalnej, a następnie sprawdzi, czy jest ona pierwsza i wyświetli odpowiedni komunikat.. Wzór na zmianę temperatury: Fahrenheit = 1,8 * stopnie C + 32.. Załóż rozmiar tablicy 30.. Wymyśliłem coś takiego, ale to nie jest dobre3.. Możesz to opakować w jakiś obiektowy wrapper i będzie ładnie.. Napisz program, ktory wyswietli na ekranie wszystkie znaki kodu ASCII od 65 do 127.. Efekt dziaania programu Zadanie 1.1 ZADANIE 1.2 Napisz program, który wywietla na ekranie komputera war-to predefiniowanej staej = 3,14… Naley przyj format prezentowania tej staej, oznaczanej w jzyku C++ .Sprawdź jak napisać podanie, jaki układ elementów zastosować, zapoznaj się ze wzorem i przykładem podania.. Wprowadzane dane zabezpiecz pętlą zaporową.. - napisał w Programowanie: Witam!. Zadbaj o niedeterministyczne zachowanie programu.. Zadania.. Z chęcią przyjmę wszelkie wskazówki na przyszłość.. Postanowiłem napisać program wyliczający współczynnik BMI..

Napisz program, który poprosi użytkownika o podanie liczby godzin i minut.

Przykładowa sesja mogłaby wyglądać następująco: Podaj liczbe rzutow: 8 Wylosowano: 4 2 2 6 1 3 4 1 Zadanie 29.//zad1.. Zadanko niby proste, ale nie wiem jak sprawić by użytkownik mógł podać poprawny mumer 3 razy.. Napisz program, który pobierze do tablicy żądaną ilość liczb, następnie wypisze wszystkie.Mam takie zadanie że mam napisać program w javie który poprosi użytkownika o podanie liczby liczb jaką chce podać, a następnie o wypisanie każdej z tych liczb.. Odrazu mowie ze jestem poczatkujacy i ucze sie c++ od miesiaca ^^' (w szkole i to co sam przeczytam w domu).. Program również wypisać na ekranie czy większa liczba jest dodatnia czy ujemna.. */ int dlugosc; cout endl "Podaj dlugosc kreski: "; cin >> dlugosc; while (dlugosc 0) {cout "Dlugosc musi byc .Najbliższa Słońcu gwiazda jest od nas oddalona o 4.2 roku świetlnego.. Napisz program, który sprawdza, czy dana liczba jest liczbą pierwszą.const musi być znany w momencie kompilowania.Najprawdopodobniej przeszło na g++; main jest intem więc wypadało żeby coś zwracał chciaż to bardzo drażliwy temat, przynajmniej na tym forum :D; Poza tym nie ma co oceniać..

Najpierw program prosi o podanie wzrostu w stopach i calach.

import .Console; public class Zadanie16 .Od piątku rano (22.01) seniorzy 70+ mogą rejestrować się na szczepienie.. Kolejnym krokiem jest podanie wagi w funtach i zamiana jej na kilogramy.. A oto jak wygląda kod:Chodzi mi o to, że program poprosi mnie o podanie ilości stopni, minut i sekund, a ja teraz mam zapisać to tak, że jeden stopień to 60 minut,a 1 minuta to 60 sekund.. Do programu napisanego w punkcie 4 dopisz opcję wyszukiwania samochodów o określonej mocyNapisz program, który poprosi o podanie dwóch liczb rzeczywistych i wyświetli wynik mnożenia obu zmiennych.. także: Podanie o pracę Podanie.. Napisz analogiczny program, ktory co piątemu elementowi przypisze wartość 3.. Mój kod wygląda tak, co jest żle?. Napisz program, który wczytuje ze standardowego wejścia dwie liczby całkowite i wypisuje tą o większej .Witam, zamieszcze tutaj troche zadan i rozwiazania do nich w c++, moze sie komus przyda,za jakkosc nieodpowiadam , ale kilka sprawdzilem dzialaja w mingw, gdyby ktos chcial cos dodac to prosze bardzo.. Zmodyfikuj powyższe zadanie, tak aby programy obliczały sumę liczb od 1 do 15.. I na końcu programu mam podać wynik w stopniach..

Napisz program, który wyzeruje cała tablice o rozmiarze 9 elementów.

Ćwiczenie 4Zad.. 1 Podaj bok b. 2 Pole prostokata o boku a = 1.00 i boku b = 2.00 wynosi 2.00.. Napisz program, który pobierze do tablicy 10 liczb, następnie wypisze co trzecią.. Napisz program, który poprosi użytkownika o podanie liczby sekund, a wynik pokaże w dniach, godzinach, minutach i sekundach.. I tak na przykład w Warszawie bardzo szybko .1.. Jeśli się uczysz to nie trać czasu na takie programy.Program oblicza pole prostokata.. • Udostępnianie odnośnika do mapy ze wskazanym poprzez współrzędne geograficzne miejscem.. Współczynnik przeliczenia nich będzie liczbą typu double (jak na listingu 2.4).. Następnie ten wzrost zamienia na cale, a potem na metry.. Zad.2Programy napisane w dev.cpp, ale powinny skompilować się na innych komplilatorach.. Ostatnim krokiem jest wyliczenie BMI, czyli podzielenie .Stwórz program w którym w funkcji main() zostanie wywołana funkcja użytkownika otrzymująca temperaturę w stopniach Celsjusza i zwracająca odpowiednią jej temperaturę w skali Fahrenheita.. 1 km/godz jest równy 1000/3600 m/s.Witam!. Napisz instrukcje, które ponawiają wczytywanie liczby całkowitej x, aż do momentu, gdy x (0 .9.. Napisz program, który pobierze jako argumenty z linii komend nazwy dwóch plików i przekopiuje zawartość pierwszego pliku do drugiego (tworząc lub zamazując drugi)..

Napisz program wyznaczający wartość pierwiastka kwadratowego z liczby.

(Tomasz Tarkowski) Napisz program symulujący serię rzutów kostką sześcienną.. Podaj bok a.. Zakładamy, że możliwe są tylko 3 próby podania poprawnego numeru.. Przynajmniej taka jest teoria, bo system najwyraźniej nie wytrzymał.. Napisz program, który wczytuje do tablicy elementy macierzy A o wymiarze n na k (n,k<20) oraz: a. oblicza i wyświetla macierz sum elementów w wierszu, b. oblicza i wyświetla macierz sum elementów w kolumnie.. Funkcja ta przydatna jest, gdy potrzeba przekazać komuś lokalizację na mapie danego obiektu.Napisz program, który poprosi użytkownika o podanie dwóch liczb a i b. Program po pobraniu liczb ma wypisać, która liczba jest większa.. W pierwszym programie wykonaj pętlę for, a w drugim while.. Napisz program, który poprosi użytkownika o podanie długości geograficznej w stopniach, minutach i sekundach, wyliczający następnie długość geograficzną w formacie dziesiętnym 60 sekund łuku składa się na minutę, 60 minut na stopień; zapisz wartości jako stałe symboliczne./*Napisz program, ktory prosi uzytkownika o podanie dowolnej dlugosci ciagu zer i jedynek, umieszczonych w jednej linii.. Napisz program, umożliwiający wczytanie podanej przez użytkownika ilości samochodów; Dopisz opcję wypisującą samochody o pojemności powyżej 2500 cm^3.. 1 Napisz program, który do tablicy dwuwymiarowej na jedną z dwóch przekątnych wpisze znak podany przez użytkownika a pozostałe elementy tablicy wypełni 0 i pokaże tablicę.. Jeden rok świetlny = 64 240 jednostek astronomicznych.. Rozwiazania w takiej kolejnosci jak zadania.INSTRUKCJA IF ZADANIE 5.1Napisz programy wyznaczając.O tym już w następnej części.. Rysunek 1.1.. Chcialbym napisac program ktory poprosi mnie o podanie loginu i hasla (i sprawdzi czy podane dane sa prawidlowe.jezeli tak to ma przejsc do kolejnego zadania jezeli nie to poinformowac o bledzie).Narazie wymodzilem .Program ma ocenić co jest bardziej korzystne dla uczestników: załatwiać to indywidualnie czy grupowo.. Za pomocą pętli for, napisz program, który oblicza silnię liczby podanej przez użytkownika.. Napisz program, który wczytuje z klawiatury liczbę, aż do chwili gdy będzie ona należała do przedziału <0,100>.. Napisz program, który poprosi użytkownika o podanie imion i nazwiska, a następnie wyświetli je oddzielone spacją i przecinkiem.Napisz program, który wczytuje z klawiatury poprawny numer miesiąca, tzn. liczbę z przedziału <1,12> .. Ćwiczenie 3 .. Treść zadań jako komentarz w programie.. Napisz program, który poprosi użytkownika o podanie populacji światowej oraz populacji Polski.Napisz dwa programy, które wypisują liczby naturalne od 1 do 15..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt