Napisz email po rosyjsku o wakacjach
Używane, gdy chcemy, by odbiorca nam odpisał, gdy będzie miał nowe wiadomości o czymśMoje wakacje po rosyjsku .. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski; opowiadanie; szkoła; .. 2014-01-22 17:59:04 Napisz list do koleżanki .. 2013-04-03 21:13:35 napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12Ostatni dzień kalendarzowego roku zwykle skłania do podsumowań i tym razem zgodnie z tradycją chciałabym podziękować wszystkim gościom, odwiedzającym mój portal.. Są wesołymi dziewczynami.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Jakie masz zdanie o dotychczasowych swoich wakacjach .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Hobby - popularny temat rozmów grzecznościowych Znacznie łatwiej jest prowadzić tak zwane small talk, jeśli w mamy wiele asów w rękawie.Sprawdź tłumaczenia 'wakacje' na język Rosyjski.. Podobne pytania.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Zbliżają się wakacje, każdy z nas zapewne ma jakieś plany.. zadanie dodane 11 lutego 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany .Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta..

i napisz tłumaczenie polskie :) Będzie nagroda :) 0 ocen | na tak 0%.

Jeśli chcesz stworzyć własny e mail po rosyjsku, który posłuży jako wzór dla innych, napisz go w komentarzu, a my umieścimy go na stronie 🙂 Zobacz także:Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?. 5,021 wizyt.. 0 0 Odpowiedz.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Tłumaczenie słowa 'wakacje' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.Jak napisać list oficjalny po rosyjsku List formalny, nazywany także listem oficjalnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Jest on również bardzo przydatny w życiu codziennym, podczas pisania pism do różnych firm i instytucji.Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. Napisz plan wycieczki do warszawy po rosyjsku błagam o pomoc nie wiem jak to zrobic a tych punktów zeby było chociac 17 dam naj oczywiscie a i mam jeszcze jedna .Napisz plan wycieczki po Moskwie po rosyjsku.. Są nieziemsko śliczne.. Teraz spróbuj swoich sił i na podstawie tego emaila napisz swój, w którym krótko opiszesz swoje plany na wakacje.Wykorzystaj konstrukcje czasu przyszłego a także formy .Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku)..

5-15 zdań o swoich wakacjach np, W czasie wakacji byłam w górach itd.

W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o minionych wakacjach) z góry .. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Napisz, gdy będziesz miał jakieś nowe informacje.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Napisz do adminia;Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napiszę e-maila po angielsku o wakacjach.Napisz list po rosyjsku do kolegi z rosji napisz o wakacjach spedzonych na kembinku pod na miotami -kto ci towarzyszył i gdzie.. Napisz list do kolegi z Moskwy o swoim przyjacielu.. Czyta się:Ja byl w gostinice u morja w ijulje s sjemjei Piszę się:Я был в гостинице у моря в июле с семьейDrogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. zadanie dodane 18 grudnia 2010 w Język rosyjski przez użytkownika filos .. opis; .. Opowiedz swojej koleżance z rosji o wakacjach w polsce..

Okazało się, że nie...Pobierz: napisz plan wycieczki po rosyjsku.pdf.

Zapoznaj się z planami Ady w zad 5a str. 105,(e-mail) następnie odpowiedz na pytania pod tekstem.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. -wymien dwa argumenty uzasadniające wybór kempingu na nocleg -poinformuj czym podróżowałeś i jakie rzeczy zabrałeś ze sobą w bagażu (4 rzeczy wymienić)-opisz jaka była pogoda i jak spędziłeś czasMoje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Napisz po NIEMIECKU co robiłes na wakacjach 10 zdań 2012-09-17 15:08:04 Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25 napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Jak napisać e mail po rosyjsku E mail nie różni się zbytno od swojego papierowego odpowiednika, czyli listu, poza tym że piszemy go na komputerze i wysyłamy przez internet.. Maja i Ania mają 16 lat.. To dla mnie niezwykle interesujące, do jakich krajów docierają zamieszczane przeze mnie informacje..

W 2014 roku blog Po-rosyjsku.pl odwiedziło …Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

Zazwyczaj posiada on również swój temat, który można przyrównać do tytułu.Mamy już dwa przykładowe e maile po rosyjsku.. 1 dzień: Kreml, Teatr itd —3- dniowa —Na końcu ma być że tam w trzecim dniu jest dyskoteka o 19 czy ognisko —podstawowe info w .Zadanie: napisz 10 zdań po rosyjsku jak , gdzie i kiedy spędzasz wakacje, będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi pomoże dDziś dowiesz się jak możesz opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i hobby po rosyjsku.. Niedawno byłem u babci na wsi.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.. 0 głosów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt