Opisz śmieszną sytuację w szkole
Patrick Schwarzenegger robi masę!. potem huśtając się na krześle pomazał wszystko na .17.05.2007, 16:02 RE: Śmieszne sytuacje w szkole.. Tutaj.. 2012-09-22 11:26:15; Opisz sytuację chrześcijan w Syrii.. Postać barwna postać Szkoła - sentymentalne wspomnienie.To była naprawde śmieszna przygoda - opowiadanie .. Czesnik, chce nakłonić Podstolinę do ślubu.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Na religii lataja palące sie samoloty z papieru oraz nadmuchane kondomy.. Kolezanka szła z tym tortem i chciała otworzyc drzwi do klasy .. nie zdarzyla , bo z klasy wyszla nasza wych :D .Przypomnij sobie jakąś zabawną sytuację z wakacji lub życia szkolnego.. poleca 74 % .. Opisz śmieszną sytuacje z lektury Ten Obcy.. Związane to było z zaginięciem klucza.. Najbardziej jednak, ze wszystkich opisanych w utworze, rozbawiła mnie scena, w której Cześnik nakłania Papkina, aby ten wstawił się za nim u Podstoliny.. ~Anonim Niezarejestrowany #31.. Niespełna dwa tygodnie temu w mojej szkole wydarzyło się coś złego.. Filmy.. 2010-06-18 16:39:21 Mieliście jakąś zabawną sytuację w szkole ?. Treść.. [WIDEO] 78-letnia babcia pokonuje 187,5kg w przysiadzie!. W „Ferdydurke" opisane zostają dwie lekcje.. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicachw ramach projektu Fundacji Nowych.Zadanie: opisz śmieszną sytuację z której wynikło zamieszanie nie piszcie mi wszystkiego, tylko dajcie fajny temat bo ja niestety nie mam pomysłu Rozwiązanie: np zgubienie w lesie z przyjaciolka jednak wyprowadzila was wiewiorka za ktora pognaliscie eW czasie przerw uczniów obserwują nie tylko matki, lecz również nauczyciele..

Śmieszne sytuacje w szkole ?

50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie -20.11.2016 (16:02)Dziewiętnastowieczna komedia Aleksandra Fredry obfituje w sytuacje zabawne i zaskakujące.. 2010-09-10 16:42:41 Mieliście jakąś śmieszną sytuacje w szkole ?. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. napisz śmieszne opowiadanie śmieszne opowiadanie opisz swoje ferie zimowe opis ferii .u mnie babka kiedys na lekcji weszla na lawke zaczela skaksc i drzec sie bo nie mogla nas uspokoic albo kiedysnauczycielka sie do mnie prola toŚmieszne sytuacje w szkole.. Opisz ją w kilku zdaniach.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. [GENETYKA ARNOLDA?]. na matematyce kot uciekł i biegał po klasie.. "Sposób na Alcybiadesa" ciekawa, śmieszna opowieść z książki.. Wtedy pierwszy raz stwierdziłem, że komuniści są źliKomizm sytuacyjny w komedii Aleksandra Fredry pt. : „Zemsta" Komizm w komedii Aleksandra Fredry pt. „Zemsta" jest zastosowany w różnych sytuacjach, językach i cechach charakteru postaci.. 2010-11-13 20:23:56 Jak mogę napisać na lekcje zadanie " opisz sytuację jka panuje w japonii"?. Sprawia on, że czytając książkę poprawia nam się humor.. Chodzi mi nie o nauczycieli, ale o waszych kolegów, albo innych uczniów..

Mieliście jakies smieszne sytuacje w szkole ?

Na angielskim kolega wyrwal oparcie od krzesla i wyrzucil przez okno, dyrka ktora siedziala kilka pieter nizej zauwazyla ze oparcie polecialo i przyszla na lekcje.. Kiedy chłopcy już skończyli całą scenę, zgodnie z instrukcją mieli związać Szekspira.. Brian Shaw: Siłownia za 2 miliony!. _____ Niemiecki mieliśmy w takiej małej sali, (tak małej że nawet nie było miejsca na plecaki ja swój miałam na parapecie.Moja śmieszna historia w szkole jest taka, że moi koledzy siedząc w ławce znaleźli przyklejoną od spodu podpaskę okazało się, że przykleiła ją nasza sprzątaczka szkolna bo przyznała się potem pani bo pytali się jej czy coś nie widziała niepokojącego.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Jak Wy nie macie to waszych znajomych itd:* Odpowiedzi typu nie chce mi się,dużo tego,a co cię to będą minusowane, za najlepszą i najdłuższą nagroda(* Jak macie krótkie to kilka opisać<3Śmieszne sytuacje w szkole, na lekcji?. Szlismy wiec dalej.. W lekturze jest wiele śmiesznych sytuacji, rozśmieszyła mnie najbardziej ta, w której chłopcy porwali Szekspira.. W jednej chwili chcialem stamtad uciec jak najdalej, ale silniejsze ode mnie bylo pragnienie wejscia na szczyt.. Rzucili się na chłopca, okręcili go sznurem.Na pewno przypominacie sobie jakieś śmieszne sytuacje ze szkoły..

?Jaką śmieszną sytuację widziałaś dziś w szkole.

Otóż mój starszy brat miał wolne w szkole w poniedziałek, a mi kazano zupełnie normalnie iść do przedszkola.. ~Anonim napisał(a):U mnie 1 gostek na lekcji PL krzyknął "Próbujesz mi sie stawiać" (do nauczycielki)Cytat: Napisał Madaya Ja pamiętam tą sytuację nie jest to specjalnie smieszne, ale: Raz wleciał na historii wróbel do klasy historyk chciał go złpać i Śmieszne sytuacje w waszej szkole albo w klasie - Strona 3W stołówce podczas przerw grano w ping-ponga (Kicki) lub wymieniano się i handlowano znaczkami pocztowymi.. miała urodziny ,wiec postanowilismy jej kupic torta .. Jak nie macie w szkole to gdzieś indziej.. 2011-03-17 19:27:10 Załóż nowy klubKomizm w lekturze "Sposób na Alcybiadesa" opis sytuacji porwania Szekspira.. Popularny w szkole był boks - dawną świetnością był Wątłusz Pierwszy, który został jednak pokonany przez młodszego brata oraz „nową gwiazdę ringu" Szlaję.i znów pani polonistka, tym razem w akcji ze spiesem lektur: p. polonistka:"Jak zobaczymy się w przyszłym roku, przerobimy w około 20 lektur, oczywiście nie wszyscy, bo ktoś może niestety nie zdać, np taki Sz. bo z chemii cos słabo stoi a wasza nauczycielka to moja dobra koleżanka.. mam doła i chce sie pośmiać jak czekałam na lekcję polskiego to ktoś ze schodów żucał plecakiem ja tego nie zauważyłam i dostałam nim w głowę..

18.05.2007, 13:57 RE: Śmieszne sytuacje w szkole.

Najgorsza w stanie wojennym była niesprawiedliwość społeczna.. 2010-03-11 10:45:00Mnie też spotkała trochę śmieszna(lecz nie dokońca) sytuacja w szkole.W 4 klasie biegnąć szybko na boisko szkolne,trzeba było zejść schodami w dół.Miałem dosyć śliskie buty,więc trudno mi było biegnąć szybko,lecz wtedy na to nie patrzyłem.Zbliżając się biegiem do schodów noga poślizgnęła mi się tuż przed pierwszym schodkiem,uderzyłem w pierwszy schodek,następnie .Opowiedz jakąś śmieszną sytuację.. poleca 85 % 369 głosów.. Stało się to w klasach: II D i II G. Dzień zapowiadał się jak każdy .Subskrybuj kanał WooHoo Polish: Fajnych Rzeczy Które Można Robić Jak Jest Nudno.Kazik1902 napisał(a):Ja miałem wiele śmiesznych sytuacji.Niektóre z nich: a) klasa 6 podst: po przerwie na dworze, wchodząc do szkoły kolega zauważył kota i wziął go do klasy.. Pocieszalem sie mysla, ze do szczytu nie bylo juz tak daleko.. powiedziała, iż musiała ja przykleić, ponieważ zdenerwowali ja chłopacy z mojej klasy, gdy ona zakładała po lekcjach .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz zabawną sytuacje w szkole.. Przez jakąś chwilę nie wiedziąłam co sie dzieje.. Wszystko wyszło na jaw i tu z opresji uratował ich kumpel Lepki.. Pimko, widząc jakiekolwiek niepokojące zachowania, zawsze insynuuje uczniom niewinność, jak gdyby przekształcając ich zachowania w dziecięce, niewinne zabawy (np. bójka ta gra piłeczką itp.).. 2011-03-08 16:53:57; Opisz zabawną, śmieszną historię ze szkolnego życia 2014-03-09 19:24:13; Miałeś jakąś zabawną sytuację w szkole?. Zapowiedział ,że się zemści.Za jakiś czas pojawiła się przestraszona woźna w towarzystwie Dyra i profesora Żwaczka.. inny chłopak nie zauważył że kot pod jego ławką "narobił" i wdepnął nieświadomie w jego odchody..Komentarze

Brak komentarzy.