Opisz swój ostatni weekend po niemiecku
Rozwiązania.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - Myślę że zyje zdrowo,jem dużo owoców i warzyw i pije dużo wody, Lubie spor - pływam i biegam.Często chodze do parku a jesienią do lPrzydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter .. Opisz swój pokój po niemiecku.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Opis pokoju po niemiecku.. Dlaczego jest to tak trudne pytanie?. Nowe, przydatne słownictwo do opisu miejsca zamieszkania.. W domu odpoczywałam.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Zrobiłam zadanie domowe.. rzeczownik.. Mam proźbe napisał by mi ktoś opis weekendu od piątku po południu do niedzieli ?. Dominika Grabowska 11 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Materiały do nauki języka niemieckiego.. Wiele osób twierdzi, że łatwiej jest im mówić o wadach niż zaletach.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występu .. coroczny festyn ludowy odbywający się w ostatni weekend sierpnia i pierwszy września w Moguncji = der Weinmarkt.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41opis weekendu po angielsku.. rozpocznij naukę .. Idealne poza domem - wydrukuj swoje słówka: jako poręczną list .. Albo przynajmniej przetłumaczyć to na angielski Plis pomóżcie:) Mój weekend zaczyna sie już w piątek popołudniu.. BARDZO PILNE!Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. 87% Im Jahr 2100.. (opis przyszłości) Czas czytania: 1 minuta..

Opis weekendu po niemiecku.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swój weekend po niemiecku od piątku popołudniu do niedzieli popołudniu 50-100 słów.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Gdy wrócę ze szkoły, wypoczywam i oglądam telewizje potem odrabiam część zadań domowych.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. O 22 poszłam spać.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 .. Ostatnio aktywne;Po niemiecku - język niemiecki dla każdego.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. W weekend gramy w gry komputerowe u mnie w domu.Przykładowy opis mieszkania po niemiecku.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 24 924 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailOpisz swój dowolny weekend po niemiecku (tekst ciągły lub podpunkty).. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Zadanie jest zamknięte.. 5 2 14 fiszek masterid.. Zobacz także: .PO POLSKU Ideał piękna według mnie,to wysoki mężczyzna o ciemnych oczach.Koniecznie szatyn z lśniąco białymi zębami.Nie szata zdobi człowieka,lecz widzę go w eleganckich ciemnych spodniach,pięknej koszuli i marynarce.Jest bardzo zadbany,o czym świadczy jego gładka skóra.Włosy ma lekko wymodelowane za pomocą żelu.Delikatny zapach perfum jakich używa,urokliwe i przenikliwe .Przykłady użycia - "weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opis przyjaciela po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Polish Te rzeczy mogą spadać z góry przez cały weekend start, po starcie, po starcie.Describe your weekend - Opisz swój weekend - angielski.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaJak opisać swój dzień po niemiecku?. "weekend" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "weekend" po polsku .. Zjadłam obiad.. Przecież kto nie ma pojęcia o swoich talentach, nie będzie wiedział jak je rozwijać.Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Czyżbyśmy nie znali swoich zalet?. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. Zwroty typowe dla opisu miejsca zamieszkania.„Jakie są Pani mocne strony?". Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Moje miejsce zamieszkania..

... 88% Opis dania po niemiecku.

Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt