Przeczytaj tekst i uzupełnij informacje zapisz odpowiedzi w zeszycie
Temat na dwie lekcje 16.04.2020 r. i 20.04.2020 r.Pisemnie uzupełnij w zeszycie schemat z zad.14/208.. 2 - posłuchaj nagrania 2.54 i dopasuj osoby mówiące 1-4 do zajęć pozalekcyjnych z ćw.1; ćw.. Podręcznik str. 84: Przeczytaj historyjkę ze zrozumieniem.. 1 str.46 Następnie pokoloruj obrazek zgodnie z kodem w celu utrwalenia poznanych części mowy - ćw.. 2/84- Na podstawie historyjki uzupełnij zdania.. i kiedy.. gdzie?. 6,7/99 z podręcznika a odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Geografia: Temat: Lekcja powtórzeniowa.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie POPROSIŁABYM O ODPOWIEDŹ Z GÓRY DZIĘKUJĘ 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.. Wybierz a, b lub c.. W zeszycie zapisz słówka, których nie znałeś z ich polskimi odpowiednikami 2.. Zastanów się nad.. Uzupełnij kartę pracy (możesz ją wydrukować, jeśli nie masz drukarki odpowiedzi zapisz w swoim zeszycie).. 3 str. 47 Zapisz w zeszycie z edukacji polonistycznej temat dzisiejszych zajęć.Subject: The Crystal Ball Mystery: You are under arrest!-praca z tekstem.. - wykonaj zad.. Odpowiedz na pytania: 1.7 Dokończ zdania informacjami o sobie i zapisz je w zeszycie.. 2 str.90 i odpowiedz na pytania (odpowiedzi zapisz w zeszycie).. - przeczytaj w podręczniku podsumowanie trzech części: Rolnictwo i przemysł Polski-str.145, Usługi w Polsce- str. 161 i Zanieczyszczenie środowiska przyrodniczego- str.168;Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst uzupełnij po polsku luki 1 do 4 Zapisz odpowiedzi w zeszycie herobartus2007 herobartus2007 28.01.2020 Język angielski Gimnazjum Przeczytaj tekst uzupełnij po polsku luki 1 do 4 Zapisz odpowiedzi w zeszycie .Przeczytaj tekst z ćw..

Przeczytaj tekst i uzupełnij brakujące informacje.

KROK 6.. Życie bez telefonu komórkowego.. Teksty dotyczą reklamy programu telewizyjnego, w którym dwie trzyosobowe drużyny The Reds i The Blues zmierzą się z 16-dniowym przetrwaniem w dżungli.. Wybierz z podanych pod tekstem opcji 1-5.. Odpowiedz na pytania na końcu tekstu.. Rozwiąż ćw.. Następnie streść główną myśl tekstu jednym zdaniem.. Otwórz podręcznik na str. 56 i przeczytaj tekst w ćw.. Wykonaj zad.. Praca domowaPrzeczytaj ze zrozumieniem tekst pt. „Kosmiczne wakacje" (str. 190-192).. 1/83.Otwórz zeszyt ćwiczeń na str.63 i uzupełnij słowa piosenki.. 1 - przeczytaj tekst - str. 72 zad.. Wykonać zadanie 1,2 i 4.. Zadania będą sprawdzone po powrocie do szkoły.. KARTA PRACY 1.. Temat: Co można zrobić, gdy w rodzinie źle się dzieje?. Uzupełnij w zeszycie ćwiczeń materiał do tego tematu.. Przepisz do zeszytu i przetłumacz ( korzystając ze słowniczka str. 98) wyrazy z ramki VOCABULARY str. 93.Odpowiedz na te pytania pisemnie w zeszycie.. Do przeczytania /ze zrozumieniem/ 2 teksty 1.. Przeczytaj tekst i sprawdź swoje odpowiedzi na pytania z tekstu z zad.1.. „Zadaj" je przy odpowiedziach w tekście.. 3 - posłuchaj ponownie nagrania 2.54 i uzupełnij zdania 1-5, zapisz zdania w zeszycie.Przeczytaj tekst.. Zapisać i przetłumaczyć słownictwo z ramki Check these words w zeszycie przedmiotowym..

Przeczytaj teksty na stronie 70 w podręczniku.

Zdania zapisz w zeszycie.. Spod każdego krzaka spozierają na ciebie różne „strachy.. Pomogą ci w tym pytania: kto?. Przeczytaj mit pt. „Puszka Pandory" - podręcznik str. 274-275. kogo?. Przeczytaj tekst ze str.199.. 🎓 Przeczytaj zadanie i uzupełnij zapisy w ramce.. - Zadanie 2: Matematyka z plusem 8 - strona 12Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia poznanym sposobem zad.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie; ćw.. - Czynności życia codziennego.. Praca z tekstem z ćw.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).. Edukacja wczesnoszkolna- kl. I p.. 2 ze str. 110 /zamiast danych z ćwicz.. Spróbuj określić gatunek wybranych przez ciebie filmów.. 2 - zadecyduj, które zdania są prawdziwe, a które fałszywe na podstawie tekstu, popraw zdania fałszywe i zapisz je w zeszycie; - str. 72 zad.. Odpowiedzi proszę zapisać w zeszycie przedmiotowym.. KROK 7.. Naucz się słownictwa z dwóch tematów Vocabulary 1.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

JĘZYK .. RysVIF126zCBL 1Zapisz odpowiedź tutaj lub w zeszycie.. Zeszyt ćwiczeń Workbook & Grammar:4/92- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Wykonaj w zeszycie zadania pod tekstem - 1-6, str. 276.. 11 004-015_Repeta_SB .W ćw.4 ze ze str. 76 w podręczniku przeczytaj zdania i wybierz odpowiedni określnik ilości i zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.W tym celu wykonajcie ćwicz.. Odpowiedź: .W zeszycie zapisz nowe słówka: coat ( kołt) - płaszcz, T-shirt ( ti szert) - koszulka, shoes ( szus) - buty, sweater ( słete) - sweter.. Poznaj kolejny mit !. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.D/90 Korzystając z niektórych wyrazów z ćwiczenia C uzupełnij zdania, odpowiedzi zapisz w zeszycie..

Napisz odpowiedzi w zeszycie.

B. Mieczkowska Poniedziałek Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. E/90 Przeczytaj tekst The story of the hamburger (historia hamburgera) i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie.. Napisz tytuł, nazwiska twórców: reżysera, autora muzyki, scenarzysty, obsady aktorskiej.. Temat: My town - moje miasto.. Znajdujesz się w ciemnym lesie.. Wypisz do zeszytu I przetłumacz wyrazy których nie znasz.. Przeczytaj wiersz B. Leśmiana pt. :"Dusiołek" (str. 218) 2.. 2 str. 42, a następnie prześlij zdjęcie na adres: [email protected] .Tutaj lub w zeszycie podaj krótką informację na temat trzech swoich ulubionych filmów.. Zapisz w zeszycie słówka napisane niebieską czcionką- poszukaj ich znaczenia w słowniczku (np. diki.pl) 3.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacjaOdpowiedzi zapisz w zeszycie.. Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami i wyrażeniami.. Co czujesz?Podręcznik, str. 74,ćw.1 - Do zdjęć 1-4- dopasuj nazwę zajęć pozaszkolnych a-d.. W tym ćwiczeniu musisz podać prawidłową formę czasownika, uwaga osoby są wymieszane, masz 1, 2, 3 osobę w liczbie pojedynczej.. Przeczytaj zaproszenie i sprawdź, czy zawiera wszystkie potrzebne informacje.. Powiedz czy zdania w zadaniu 3 na tej samej stronie są prawdziwe (True), czy fałszywe (False) .. Zapisz odpowiedź oraz słówka w zeszycie, zrób zdjęcie i prześlij nauczycielowi.- str. 72 zad.. Nauczyć się słownictwa na pamięć.. 3 - uzupełnij zdania i zapisz je w zeszycie; Ćwiczenia: - str. 66 - str. 671.. 3/201 (ustnie).. Przeczytać dialog na str 64.. Zad 4. wykonaj ćwiczenie on line.. 1 wpiszcie swoje dane osobowe/.. Wykonaj w zeszycie przedmiotowym zadania pod tekstem - 1-8.. Wykonaj pisemnie zad.2/201 lub 6/202.. Napisana przez: psuja2005.. Wykonaj zad.. 1 str.91 - przeczytaj tekst i wypisz do zeszytu nowe słownictwo.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2/82 - Znajdź w tekście liczby i daty i uzupełnij nimi zdania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt