Napisz quiz po angielsku o zwierzętach
Opiszcie mi po polsku i po angielsku zwięrzę np. słoń, kangur, małpa itp.. Tymczasem odpowiedź to Mary, ponieważ zagadka zaczyna się tak .Kto jest najlepszym przyjacielem człowieka a które zwierzę ma kolce?. Jaki naturalny styl do Ciebie pasuje?. Napisz do nas.. Części ciała zwierząt w języku angielskimQuiz zwierzęta po angielsku.. Zwierzęta dzikie i domowe w języku angielskim.. Kombinujemy i szukamy kolejnej samogłoski, może chodzi o Nunu?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Każde pytanie zawiera obrazek przedstawiający przedmiot bądź osobę, oraz kilka słów opisujących je.. Poziom: Beginner.Test rozwiązano 11979 razy.. 4214 .. Wylosuj sposób, w jaki możesz pomóc zwierzętom.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Zwierzęta_prawda czy fałsz?. Należy wybrać poprawne.. Jakim typem współpracownika jesteś?. Zwierzęta - słówka cz. 2.. Quiz o zwierzętach pozwoli sprawdzić ci wiedzę dziecka o różnych zwierzątkach.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Z którego sezonu serialu ,,Teen Wolf" pochodzi .CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Większość osób zetknęła się z nim w szkole czy używa go na co dzień w pracy lub podczas oglądania zagranicznych filmów czy czytania wiadomości w internecie..

napiszę quiz o zwierzętach po angielsku.

Poznaj gry ze zwierzętami na stronie Gry.pl.. 2011-11-29 17:38:29 Napisz pytania po angielsku aby odpowiedzi do każdego były takie: 2011-11-15 20:58:37Zobacz quiz: Zwierzęta - quiz obrazkowy.. Bardzo dobrze sobie poradziłeś z tym quizem.. Widać, że jesteś bardzo dobry z angielskiego i właśnie ten język jest Twoją mocną stroną.. Ciekawe, jak dobrze znasz gramatykę i. słownik ;) Rozwiąż quiz!sprawdzisz się tu czy umiesz angielski w temacie godziny - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz dwie zagadki o zwierzętach po angielskuOpis psa po angielsku: My dog`s name is Daisy.. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.Najważniejsze dzikie zwierzęta w języku angielskim.. Opinie naszych użytkowników.. Wyniki na końcu testu.. Życzenia po angielsku;Zwierzęta po angielsku dla dzieci z obrazkami.. W którym zestawie słówek znajdują się nazwy wszystkich przedmiotów pokazanych na obrazku?Zwierzęta fascynują i dostarczają rozrywki.. Jakimi zabawkami lubią się bawić małpkiKatalog testów Słownictwo Słówka Zwierzęta - słówka cz. 2.. Wydaje nam się, że posługujemy się językiem angielskim dość biegle i bez większych problemów..

Jak to jest po angielsku?

trudne :) blocked zapytał(a) 15.04.2014 o 23:15: 1.. Zwierzęta angielski.. Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej.. Idealna na prze­chadz­kę po skwer­ku, par­ku czy le­sie, na dłu­gą po­dróż po­cią .Język angielski jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych.. Zwierzęta po angielsku (łatwe) 2013-11-22 21:21 .. Kliknij dowolne pole diagramu, aby rozpocząć.W okienku dialogowym wpisz odpowiedź.Quiz - Zwierzęta po angielsku!. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek.Krzyżówka online Nazwy zwierząt po angielsku.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.Quiz polega na tłumaczeniu słów bądź zdań na język polski lub angielski.. Czy w 2020 roku byłeś dobrą osobą?. Super Quiz :) Test: podsumowanie 2020 roku!. Nazwy zwierząt w języku angielskim.. Udało Ci się uzyskać wspaniały wynik.. Jak to jest po angielsku?. Czy masz w sobie smoka?. Sprawdź się jak dobrze znasz zwierzęta po angielsku.. Pochwal się swoim wynikiem w komentarzach!. Opracował: Admin Opublikowano: 13.12.2015.. Przetłumacz podane zwierzęta na język angielski.. Napisz blog 100-130 slów czy Electric cars good or bad?Quizy dla dzieci o zwierzętach - poszerzamy wiedzę o przyrodzie..

Zwierzę po angielsku.Zwierzęta po angielsku.

Przetłumacz podane zwierzęta na język angielski.. Zwierzęta - słówka cz. 1.. Dodaj quiz.Katalog testów Słownictwo Słówka Zwierzęta - słówka cz. 1.. Ssaki, ptaki, gady, płazy, ryby i owady po angielsku.. Gdy go podsycimy lub nakarmimy na przykład drewnem, to płonie, lecz gdy potraktujemy go wodą, to umiera.. Rozwiąż z dzieckiem test dla przedszkolaka i zobacz, jak dobrze zna podstawowe zwierzątka!napisz 3 pytania i odpowiedzi dotyczące zmartwychwstania P.Jezusa 2020-04-26 20:35:53 Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi .. Test sprawdzający znajomość słówek.Napisz do nas.. Ćwiczenie składa się z 15 pytań losowanych z puli 100 pytań.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.. Możesz się nazwać prawdziwym mistrzem!. - Zwierzęta - ptaki drapieżne - dzikie koty - zwierzęta po angielsku - dzikie koty - zwierzęta po angielsku - animal jasioZagadki po angielsku wyjaśnienia.. Mamy ponad 500 darmowych gier online z tego gatunku.Zagadki dla dzie­ci o zwierzętach.. Czy rozpoznasz czarne charaktery Disneya w mase.Gratuluje!. Średni wynik: 75,64 %.Opis zwierzęcia (np. kangur,słoń) po angielsku !. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćDziecinnie prosty test o zwierzętach!. Szukaj.. Nazwy zwierząt w języku angielskim.. Zagadka bardzo prosta, ale może być podchwytliwa..

Podstawowe zwierzęta po angielsku.

Chodziło o ogień.. Utrwalenie nazw zwierząt domowych i hodowlanych.. Ale tak na poziomie szóstej klasy Z góry dzięki .. Średni wynik: 89,98 %.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napiszę quiz o zwierzętach po angielsku.. Poziom: Beginner.Test rozwiązano 9343 razy.. 31 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Widać, że się tym interesujesz i znasz nazwy zwierząt po angielsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt