Opisz swój pokój po angielsku w 10 zdaniach
Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Olivia opanowała język angielski na poziomie podstawowym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystała proste słownictwo związane z domem oraz konstrukcję there is / are .kayako91: Skoro zadaje takie pytanie tzn.,że nie rozumie, lub nie umie zrobić tego zadania.A jeśli nawet umie ,a po prostu jej się nie chce, to już JEJ sprawa.Po to założono ten portal,nie?Więc nie odpowiadaj tak głupkowato tylko po to aby zbierać punkty.. Jednak takie same czynniki kształtują nas i powodują naszą odmienność.. Opis siebie - inny przykład.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Opisz swój pokój w 15 zdaniach po angielsku.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Części głównej - zawierającej szczegółowy opis pomieszczenia wg.. Na biurku stoi komputer.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. W swoim pokoju mam balkon.Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Opis mojego pokoju.. Drzwi wejściowe prowadzą do pokoju siennego, za którym znajduje się kuchnia i. poleca84% Język polski .. Na świecie jest bardzo dużo ludzi, każdy z nas jest inny i ma inny charakter..

Opisz go w 10 zdaniach.

Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. Zaraz przy wejsciu stoi łóżko, pokoj pomalowany jest na żółty kolor.Inny opis pokoju (zdjęcia) po angielsku znajdziesz tutaj.. Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Dom i pomieszczenia po angielsku.. Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek..

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.

Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój.. Biurko stoi na prawo w kącie.. ściany są białego koloru.. The room is quite small but very cosy.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej strony.Urządzanie Pokoju (12843) Wystrój Wnętrz (6547) Zrób to Sam (4074) Gry (1432330) .. Opisz w 10 zdaniach swoje mieszkanie (angielski) Co robisz w wolnym czasie po (niemiecku) Odpowiedz .. po angielsku: 1.The house I live in has six floors.. Na lewo od okna stoi biurko z komputerem.. Obok sypialni moich rodziców znajduje się gabinet mojego taty.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój.. na stole stoi telewizor .Opis dnia po angielsku: spójniki.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opisz swój pokój poleca79% Język polski ..

mój pokój jest duży i ładny.

Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. opisz pokój po angielsku 2010-10-05 20:30:37 Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku .. na szafce leżą książki.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Zadanie: opisz swój wczorajszy dzień po angielsku opis musi mieć zdania w past perfect z had ok 20 zdań Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 30 i was lying in my bed and thinking about lisa and the way i hadZadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po angielsku Rozwiązanie: mam na imię anna mam 12 lat mieszkam we francji w paryżu z rodzicami i siostrą siostraW wolnym czasie zazwyczaj chodzę do kina, gram na komputerze, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi.. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Szkoła, dom .Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Nasz charakter.. zasady .Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis pokoju po Niemiecku.. PILNE!. Ściany w ich pokoju są niebieskie.. Mój tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. In der Ecke steht ein Schrank.Zadanie: opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych Rozwiązanie: mój pokój jest nie wielki ściany są pomalowane w kolorze żółto pomarańczowym naOpisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.. Okna w pokoju sa duze..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt