Napisz opis przyjaciela niemiecki
Sie zieht.Opis przyjaciela lub przyjaciółki zadanie dodane 25 października 2010 w Język angielski przez użytkownika violka36610 ( -3,000 ) [Szkoła średnia] angielskiMam napisać opis przyjaciela, ale najważniejsze jest to by było tam dużo przymiotników.. chodzi o końcówki, np. schwarz-schwarzE, one są najważniejsze.. Moją przyjaciółką jest Klaudia.Zadanie: napisz opis przyjaciela 4 lub 5 zdan po niemiecku Rozwiązanie: ola ist 16 jahre alt ola ma 16 lat sie ist sehr sympathisch ona jest sympatyczna sie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.. Ma to być zwykły opis przyjaciela tak 13 zdań(ponad połowa strony).Meine beste Freundin heißt Nell.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Możecie wykorzystać je w opowiadaniach o rodzinie, koleżankach ze szkoły czy z pracy.Opis przyjaciela!-niemiecki.. :) Potrzebuję pilnie opisu Niemczech po niemiecku.. Witam proszę o pomoc z Niemieckiego!.

Allemand.Przykładowy opis przyjaciela po angielsku.

Witam!. Er ist mittelgroß und schlank.Oto wzór opisu przyjaciela lub kolegi po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Jan ist mein bester Freund.. - praca indywidualna.. Zainspiruj się do nauki języka online.. Jaka jest prawdziwa przyjaźń?. Ćwiczenie 4Opis rzeczowy jest „zwykłym" opisem, naukowy wymaga specjalistycznej wiedzy i użycia fachowej terminologii z zakresu danej dziedziny naukowej, zaś artystyczny jest charakterystyczny dla literatury i służy nie tylko przekazaniu informacji, ale też zademonstrowaniu sprawności w posługiwaniu się językiem literackim.Język niemiecki.. Opis przyjaciela angielski.W czasie pobytu na kursie językowym w Hamburg poznałaś osobę która wywarła na Tobie duże wrażenie.. ( na kartach pracy ) - praca indywidualna.. Tutaj.. opis swojego zwierzątka.. w języku niemieckim.. ( biały dwuletni pers w z.Podanie tematu lekcji: Mój przyjaciel - opis..

Napisz do swojego niemieckiego przyjaciela w Kolonii e-mail.

- Opisz gdzie poznalas ta osobe - opisz jak ona wylada-wymien przynajmniej dwie cechy jej charakteru - wyraz swoje obawy dotyczace dalszej znajomosci.Wpis na bloga jest jedną z nowych form wypowiedzi wprowadzonych w 2015 roku na maturze z języka niemieckiego.. Użyj pogrubionego tekstu lub innego akcentu, aby podkreślić poszczególne fragmenty.Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. His eyes are brown and big.Słownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | List' zawiera polsko-niemieckie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15.. Ćwiczenie 3 PRZYJACIEL: Uczniowie schemat postaci przyjaciela, uzupełniają związkami frazeologicznymi z ćwiczenia 2.. Z Za pomocą wpisu na blogu możemy komunikować się z innymi użytkownikami poprzez internet.Napisz opis przyjaciela po Angielsku: wygląd, jaki jest, co lubi\nie lubi robić, czym się różnimi 2018-12-12 20:23:57 napisz opis przyjaciela po angielsku .. Ćwiczenie 2 UZUPEŁNIANKA: Uczniowie uzupełniają związki frazeologiczne nazwami zwierząt.. Moją najlepszą przyjaciółką jest Agnieszka Serafin, która ma 12 lat.. Proponowany opis przeze mnie, ale po polsku.. Który jest, który daje obecność.. Mógłby ktoś.. Opisz co zazwyczaj jada się w twoim domu z rodzina na siniadanie,obiad i..

Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.

opis obrazka prosze o pomoc !Jeżeli niemieckie CV wysyłasz do firm w Polsce, zamieszczenie takiej klauzuli jest konieczne, gdyż tego wymaga polskie prawo.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zadanie: napisz opis przyjaciela 4 lub 5 zdan po niemiecku Rozwiązanie: mein freund hei t imię er ist schlank und nicht so gro er hat eine blaue augen und blondeOstatnio na lekcjach j. polskiego mówiliśmy o przyjaźni.. Oto krótki opis mojej przyjaciółki.. ;/ 2011-02-09 16:50:46 Załóż nowy klubNapisz list po niemiecku do przyjaciela o tym, że dostałeś prawo jazdy.. 120 słów.. Pojawia się on na maturze podstawowej oraz zalicza się do długich form wypowiedzi.. Mieszka blisko mnie więc często się spotykamy i chodzimy razem do szkoły.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Który dotrzymuje słowa… Każda przyjaźń zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Przykład opisu przyjaciela po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po niemiecku - wzór.. Pytanie choć tak banalnie proste, to mimo wszystko tak niezwykle skomplikowane .Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się… Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum i praca ma być na tym poziomie..

Nie tłumacz jej na język niemiecki, chyba że pracodawca o to poprosi.

Błagam o pomoc, od tego zalezy moja ocena na koniec roku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt