Napisz opowiadanie o swojej rodzinie po rosyjsku
Bracia: Damian ma jedenaście lat.. Poznasz też większość liter rosyjskiego alfabetu.. Pamiętaj o konstrukcji opowiadania: wstępie ( termin i czas trwania), rozwinięciu ( od 10 do 20 zdań na ocenę 6) oraz zakończeniu( podsumowanie).O swojej polskości opowiadają po rosyjsku.. Kilka lat temu, w wakacje wyjechałem wraz z rodzicami na wyjazd letni do Chorwacji.. :D Informacje: Mama ma na imię Ela.. Może byc nawet zmyslone Nagroda!. Słowniczek obrazkowy z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.. W e-mailu do niego: - wymień członków swojej rodziny; - podaj ich…Opowiadanie o mojej szkole po rosyjsku.. 25.07.2016, 11:58 ; Gazeta Powiatowa - Wiadomości OławskieRedagując opowiadanie, możesz wybrać jedną z następujących możliwości: jesteś główną postacią i pełnisz rolę narratora - piszesz wówczas w 1 os. liczby poj.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.Czyta się:Ja byl w gostinice u morja w .. żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o .Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona pozytywnie moja kochana rodzina składa się z 4 synów i oczywiście mamy i taty .Napisz opowiadanie o swojej rodzinie po rosyjsku..

Opis mnie i mojej rodziny po rosyjsku.

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: scena smierci danusi zew krwi krótkie streszczenie ściagawka streszczenie opoeiadania narodziny cywilizacji streszczenie opoeiadania narodziny cywilizacji mit o irysie 0Opowiadanie o Moskwie po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Dajana888 22.4.2010 (18:47) napisz po rosyjsku wypracowanie Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor: kasiulka20 8.6.2010 (20:12)Opowiadanie z dygresją.. 84% Czym dla ciebie jest rodzina.. 0 głosów.. ух о / у ши: ucho/uszy: Уши .Napisz jakie tradycje chciałbyś przekazać swojej rodzinie.. Za najlepsze opowiadanie bedzie nagrodaNapisz opowiadanie o swojej przygodzie w wakacje 2013-05-06 16:23:54; Napisz opowiadanie z dialogiem (pilne) 2010-03-28 20:17:21; Napisz opowiadanie z dialogiem.. She is tall and slim.Plik napisz list o swojej rodzinie po rosyjsku.zip na koncie użytkownika peterm1307 • Data dodania: 7 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

2014-02-05 ...opowiadanie po rosyjsku .

Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. W tej części kursu rosyjskiego dla początkujących dowiesz się jak poprawnie zadać pytanie po rosyjsku (pytania typu: kto to jest?).. Z nami nauczysz się jak skonstruować potwierdzenie i zaprzeczenie posiadania członka rodziny (zdania typu: mam brata; nie mam siostry).Napisz krotkie opowiadanie na temat swojej rodziny (zmyslone) po rosyjsku,.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studiaRodzina po rosyjsku - p ytania i odpowiedzi.. Podnieś nogę!. Zawód krawcowa.. Weź się w garść!. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. czasu przeszłego, np. byłem, poznałem itp. pełnisz tylko rolę narratora, a opowiadasz o kimś innym - piszesz wówczas w 3 os. liczby poj., np. był, poznał itp.Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: .. rosyjskie przedmioty szkolne po rosyjsku zawody po rosyjsku jedzenie po rosyjsku zwierzęta po rosyjsku słowa po rosyjsku rodzina po rosyjsku.. Marcin: Ma dziewięć lat, interesuje się także sportem.Napisz opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po rosyjsku.. ( napis z po rosyjsku praca powinna zawierać od 80 do 130 słów ) Kolega z Rosji poprosił cie o przedstawienie swojej rodziny.. napisz czym zajmują się Twoi rodzice.Przykładowy opis rodziny po angielsku..

Napisz krótkie opowiadanie o tym, jak je spędziłeś/ spędziłaś.

To dla mnie niezwykle interesujące, do jakich krajów docierają zamieszczane przeze mnie informacje.. uwzględnij wiek, wygląd, zainteresowania wszystkich jej członków.. ( prosze rownierz o wersje po pol… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Wziąć na swoje barki.. Jego zainteresowania to sport.. Wyjazd trwał 20 dni, na miejsce dojechaliśmy samochodem przejeżdżając przez takie kraje jak: Niemcy, AustrięRosyjski dla dzieci - Rodzina.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. bkajda napisał: 2014-11-11 17:12:17.Plik napisz opowiadanie o swoich wakacjach po rosyjsku.pdf na koncie użytkownika quikava04ster • Data dodania: 24 sty 2015Jak napisać: porady, przykłady, wzory.Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.. Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz .Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.. Mam napisać 5 zdań o rodzinie po angielsku, ktoś pomoże.. Ich znajomość przyda się każdemu, kto zaczyna uczyć się rosyjskiego.Po pierwszej lekcji będziesz umiał się przywitać, przedstawić, powiedzieć, że jesteś Polakiem, skąd pochodzisz, jak również nauczysz się, jak powiedzieć gdzie mieszkasz i spytać o to samo współrozmówcę..

... 72% Moja rodzina - opowiadanie z humorem.

Hobby - popularny temat rozmów grzecznościowych Znacznie łatwiej jest prowadzić tak zwane small talk, jeśli w mamy wiele asów w rękawie.Opisz dzien swojej rodziny po rosyjsku.. Z zawodu jest elektrykiem, zajmuje się także gospodarstwem.. opowiadanie .. zadanie dodane 22 października 2013 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany .. Prześlij swoje uwagi .Moja rodzina jest bardzo duża.. 9,404 wizyt.. Interesuje się pieczeniem ciast.. Nie ruszyć palcem.. 2012-02-20 15:29:00 Jak nauczyć się rosyjskiego?. W 2014 roku blog Po-rosyjsku.pl odwiedziło …1.Ferie zimowe już za nami.. tzn opowiadanie o swojej rodzinie po rosyjsku 2012-06-07 21:33:40 Opowiedz na ptania po rosyjsku 2015-02-09 20:50:47pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Członkami mojej rodziny są mama tata brat i ja A najważniejszy jest pies którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata Mieszkamy w dwupokojowym.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Dziś dowiesz się jak możesz opowiedzieć o swoich zainteresowaniach i hobby po rosyjsku..Komentarze

Brak komentarzy.