Napisz 10 zdań o sobie po niemiecku
Warto przeczytać: CV po niemiecku; Jak napisać list motywacyjny po niemiecku; 14 pytań, które na pewno padną podczas rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku!Tak, gdzieś o tym czytałem :) tyle że ten język nie jest dla mnie, nie potrafię go opanować, przykład: po 2 godzinnej nauce alfabetu arabskiego i półtorej godziny nauki tego języka potrafiłem już coś napisać i powiedzieć, po niemiecku nadal nie potrafię :) a uczę się około 12 lat hehe :DWyobraźcie sobie, że mówicie innej osobie o celu, jaki sobie postawiliście.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. ( w ferie Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22.. 2010-02-06 09:54:47; Poszę o pomooc.. -----Interesuje się tancem i muzyką w wolnym czasie prowadzę bloga o swoim życiu i o pewnym zespole.. Cześć!. Jeśli spodoba mi się jakaś piosenka wymyślam do niej choreografię i czasami umieszczam ją w internecie.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Napisz kilka zdań o sobie.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Zapraszamy również do zapoznania się z drugą częścią rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku (kliknij tutaj)!.

Przykłady użycia - "sobie" po niemiecku.

Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuWypisz po niemiecku liczby od 1 do 10, oraz napisz po niemiecku coś o sobie, minimum 10 zdań 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 19.10.2019 (21:29) DodajZadanie: napisz 4 5 zdań o swoim zwierzątku po niemiecku Rozwiązanie: mam niebieską rybkę którą kupiłem jak miałem 10 lat rybka obecnie ma 4 lata i jest Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.. BARDZO PILNE!. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.. Dla klasy 1.. - rozwiązanie zadania .. w mojej szkole każdy sobie pomaga.. Odpowiesz na ogłoszenie osoby, z którą chciałabyś / chciałbyś korespondować.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Zadanie: napisz coś o swoim koledze po niemiecku 5 10 info Rozwiązanie: meine freund jego jej imie er jeśli to jest on ist grób sie jeśli ona istNapisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym PERFEKT!.

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Ich habe Geburtstag am .. - Mam urodziny .. (wpisujesz dzień i miesiąc, jakby był problem, to pisz na profil).. Przedstawianie się po niemiecku (nieformalnie) - czasnaniemiecki.pl Kilka słów o sobie10 zdan po niemiecku o miłości.. (ubieram się o 7:15 i jem śniadanie) 5.ICH GEHE ZUR SCHULE UM 7:45 UHR.. źródło: aha!. 2) Ich habe farbige Socken an den Füßen - Mam na nogach kolorowe skarpetki.. Ich mag Music .. - Lubię muzykę .. (rock albo jakąś inną sobie wpisz) 11.. - Jakie błędy?. 4) Ich leite Kappe - Mam na głowie czapke z daszkiem.. 4,172 wizyt.. Ma ktoś może wspomnienia z wakacji po niemiecku ( w czasie przeszłym) około 15-20 zdań lub mniej.. gimnazjum-klasa-1.. (Mathematik - matematyka, Geschichte - historia, albo coś innego sobie wymyśl).. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. Język niemiecki.. (o 15:00 wracam do domu) 8.ICH ESSE ZU MITTAG IM 15„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Bardzo ważne!. Napisz, co już masz przygotowane do prezentacji.. 5 moja koleżanka złamało sobie palec jak skakała do wody na główk .. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Przedstawianie się po niemiecku (nieformalnie) Jeżeli rozmawiasz z osobą w Twoim wieku lub młodszą i jest to raczej nieoficjalne spotkanie, możesz przedstawić się w bardziej swobodny sposób..

Przetłumacz kilka zdań o świetach po niemiecku w czasie perfekt.

Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. 5) Ich habe ein weißes T-Shirt - Mam białą pokoszulke.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. zadanie dodane 13 stycznia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika angella98 (10) [Szkoła podstawowa]Potrzebuje 15 zdań o szkole po niemiecku.. Uczęszczam do gimnazjum,moim ulubionym przedmiotem jest Angielski.. (idę do szkoły o 7:45) 6.UM 8:00 UHR ICH FANGE LESSONS AN.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Po paru dniach spotkaliśmy się w kawiarni i od tamtego momentu chodzimy ze sobą .. - Wymień przedmioty, których potrzebujesz jeszcze do prezentacji.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie !. Ich wohne in Zielona Góra.. mg1992 mg1992 03.11.2011 Język niemiecki Liceum/Technikum .. Poinformuj o porze i miejscu lekcji.. zwierze ] dog 12.I don't like dresses [ gdy nie lubisz chodzić w sukience] 13. imie ] Cecylia 15.Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPotrzebuję 10 zdań po niemiecku o sobie Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie..

Napisz do niej e-mail, podając o sobie jak najwięcej informacji.

tu jest naprawdę świetnię.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Meine sommerferiwn waren .Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. kocham moją szkołe !. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Proszę o pomoc !. zapraszam wszystkich uczniów do wybrania tego gimnazjum.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. (wielka/mała litera itp.) Mam napisać też co lubię więc wybrałam trzy rzeczy: kino, matematykę i Mangę & Anime.Jestem opiekunką po niemiecku , Opowiadanie o sobie w języku niemieckim , Przedstawianie się w języku niemieckim , Telefoniczny test ze znajomości języka niemieckiego 14 komentarzy: figa123 9 czerwca 2015 19:341) Ich bin ein Sweatshirt tragen - Mam na sobie bluze.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt