Opisz budynek gimnazjum do którego uczęszczali felix net i nika
Wychowawczynią jest Jolanta Chaber.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie do której uczęszczają Felix, Net i Nika wraz z innymi uczniami, którzy jednak nigdy nie uratowali świata więc nie będziemy się tu nimi szczególnie przejmować.. Wzorem MacGyvera potrafi z zapałek i ketchupu zrobić helikopter.. Jak nazywała się bibliotekarka w szkole Felixa .Skarb trafia do muzeum, Felix zachowuje pierścionek babci.. W Boże Narodzenie do Niki przybywa święty Mikołaj, a podczas ferii zimowych przyjaciele jadą wraz z klasą na wycieczkę do Zakopanego.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. U Felixa babcia Lusia ze wzruszeniem oglądała odnaleziony przez wnuczka pierścionek z rubinem.. Gimnazjum nr 13 im.. Nie była zła ale nie nadawała się na lekturę .. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Umiera pod koniec 4 tomu.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziTo była lektura ..

Jak nazywał się dyrektor gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika?

To jeszcze dzici a Net jest jakimś znakomitym informatykiem jakich ze świecą.Felix, Net i Nika DRAFT.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Zenobiusz Sztywny.. Nika, dziewczynka biedna i nad wyraz samodzielna .Felix, Net i Nika to cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży.. Odnalezienie skrzyni ze skarbami zrabowanymi przez Niemców.. W domu Niki doszło do szczególnej wizyty św. Mikołaja.Przejdź do kolejnego zadania!. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika - Rafał Kosik.. Akcja większości powieści o FNiN toczy się właśnie tutaj.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. e) Nad robotem pielęgniarzem.. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.. Nie napisałam jeszcze dużo.. f) Nad statkiem kosmicznym z napędem bez paliwowym.. Opowiada o przygodach trójki tytułowych, młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz, którzy uczęszczają do warszawskiego gimnazjum im.. 20 .Felix, syn wynalazcy, ma talent do konstruowania robotów.. Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy..

... Czyjego imienia było gimnazjum do którego uczęszczali przyjaciele?

Zamek na Kociej Skale - skarb księcia Świętopełka.. Szalony zjazd Niki.. Witaj na stronie Felixa, Neta i Niki!. profesora Stefana Kuszmińskiego.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie , do którego uczęszczają bohaterowie.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Po śmierci Knipszyca przeją jego plany inny architekt.Klasa A to klasa w Gimnazjum im.. Wizyta Świętego Mikołaja.. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Porównaj go ze szkołami znanymi ci z innych lektur lub filmów.. Felix i Net szukają jej i trafiają na dziwny obiekt, który wygląda jak UFO.Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły,Nika jest sierotą, uznaje Felixa, Neta oraz ich rodziny za bardzo bliskich sobie ludzi.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci..

gimnazjum im.

Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Felix, Net i Nika.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Ferie w Zakopanem.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. To obyczajówka , orzygodówka .. Architektem budynku był Jan Knipszyc który wspominany jest w 4 części.. Net jest doskonałym informatykiem.. Wiedza.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Jak Felix, Net i Nika nazwali szkielet, który znaleźli na szkolnym struchu?. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Jest bardzo dobry w przedmiotach ścisłych, a jego szkolne problemy wynikają.. z lenistwa i roztargnienia.. Gimnazjum, do którego uczęszczają bohaterowie książki nosi imię.. Stefana Żeromskiego; Stefana Kuszmińskiego; Stefana Kutlińskiego; Sprawdź się w poniższych tematach:b) Nad prototypem nowego statku powietrznego z napędem antygrawitacyjnym c) Nad najbardziej zaawansowanym współczesnym mikroprocesorem d) Nad precyzyjnym nanorobotem do operacji neurologicznych.. Architektem budynku był Jan Knipszyc.. No i oczywiście Manfreda - bohaterów jednej z najlepszych (jeśli nie najlepszej), polskich.Rafał Kosik - Autor powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", Felix, Net, Nika - Głowni bohaterowie powieści, Nika - Bohaterka powieści o nazwisku Mickiewicz, Gang Niewidzialnych Ludzi - Składa się z robotów człekokształtnych, Manfred - Robot stworzony przez Neta, który miał mu pomóc podczas trudnego testu z geografii, Ojczysty Slang - Nazwa słownika, który .List do prezydenta Warszawy..

Napisz naczym polega przyjazn lektura felix net i nikaTemat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".

W górach Nadchodzi zima.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Bolesław Łysy.. Mianowicie tytułowi bohaterowie czyli Felix , Net i Nika mają umiejętności niedopasowane do wieku .. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Agnieszka Piotrowska.. Akcja poszukiwawcza.. Oprócz tego jest jeszcze coś co mega mi się nie podoba .. Dziwne zdarzenia w lesie.. Juliusz Stokrotka.. gimnazjum im.. 17) Na jakie zajęcia dodatkowe uczęszczali Felix, Net i Nika?Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania dyrektor magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor Gimnazjum im.. Wigilijna wieczerza w domach Felixa i Neta.. Nika przepada w górach.. pytanie 1 z 20. profesora Stefana Kuszmińskiego.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. W pierwszym tomie Felix, Net i Nika znaleźli skarb, a w nim zaginiony przed 60 laty pierścionek z oczkiem należący do jej rodziny, który Felix daje jej jako prezent pod choinkę.. Net wie o komputerach więcej od wielu zawodowych informatyków.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Sprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!. Poniżej zamieszczam fragment.. Przedstaw koleżanki i kolegów z klasy Ia w formie krótkich informacji, które mogliby zamieścić w mediach społecznościowych na swoich profilach.Gimnazjum nr 13 im..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt