Ułóż pytania następnie napisz krótkie odpowiedzi
1851 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Jakiej płci jest ta postać z anime?. Kliknij pozycję więcej ustawień dla pytania, a następnie wybierz pozycję ograniczenia.Możesz ograniczyć zbiór liczb, które można wprowadzić, wybierając różne opcje, takie jak Większe niż, Mniejsze niż, Między i inne.Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania, a następnie napisz odpowiedzi.. Uzupełnij pytania q czasie past simple' a następnie napisz krótkie odpowiedzi +7 (2) .. ułóż 10 pytań ogólnych i 10 szczegółowych w czasie present simple.Ułóż pytania z rozsypanych wyrazów got /geography /you /today / have ?. Krótkie odpowiedzi: Twierdzące: Yes, I/you/we/you/they do.. Zad.6- napiszcie pytania i krótkie odpowiedzi ze zwrotem 'going to'.. Tematem lekcji jest tworzenie pytań, krótkich odpowiedzi oraz przeczeń w cza.Ułuż i napisz w zeszycie pytania w czasie present continuous.Potem dopisz krótkie odpowiedzi twierdzące lub przeczące Str 17zad2 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 27.9.2017 (15:19) - przydatność: 50% - głosów: 18Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a A student.Uzupełnij pytania q czasie past simple' a następnie napisz krótkie odpowiedzi.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Iwona200972; 16.05.2013 ułóż pytania z wyrazów a następnie napisz na nie odpowiedzi: weekend\do\What\do\the\you\at?.

Następnie napisz krótkie odpowiedzi.

Poprzednie Następne > Trudne.pl › ponadgimnazjalna › Języki obce.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż wyrazy w kolejności aby powstały pytania w czasie Present Perfect a następnie napisz krótkie odpowiedzi do tych pytań.. Odpowiedzi martyna0881 rozwiązane zadanie martyna088.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np.Poprzednie Następne > Sjisjs8shsis 0 rozwiązanych zadań.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -20.12.2019 (09:31) - przydatność: 17% - głosów: 4.. Czy rozpoznasz gry na telefon po ikonie?. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Does + he/she/it + verb (podstawowa forma czasownika)?. Napisz do nas.. Odpowiedzi scisga1 rozwiązane zadanie scisga.. Pobierz jpg.. Następna część .. Użyj wyrażeń podanych w ramce.. 19.02.2018 Zaloguj się by dodać .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Yes , I _____ 2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Napisz krótkie odpowiedzi do tych pytań .. Tworzymy je w następujący sposób: Do + I/you/we/you/they + verb (podstawowa forma czasownika)?. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.ułóż pytania z podanych wyrazów.uzupełnij krótkie odpowiedzi 2017-10-28 12:57:02 Angielski 1. ułóż pytania z podanych słów 2012-11-21 17:04:17 Załóż nowy klubUwaga!.

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

Zadanie 2.. 4 Wskaż błędy w zdaniach, a następnie napisz zdania w poprawnej formie.. 3 Uzupełnij zdania, używając be going to i wyrazów podanych w nawiasach.. Co poniższe osoby robiły wczoraj?. 3. there | desks | any |.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi.Ułóż pytania z podanych wyrazów , a następnie ułóż krótkie odpowiedzi do pytań .. 2 eat,dogs,fruit,do,?Zad.3- uzupełnijcie zdania a- d wyrażeniami podanymi pod poleceniem a następnie uzupełnijcie poniższy dialog.. 5 Ułóż po trzy zdania twierdzące, przeczące i pytające, .. Uzupełnij dialog przedstawiający sytuację w sklepie.. .Zobacz, jakie są najczęściej zadawane pytania na rozmowie kwalifikacyjnej i poznaj najlepsze odpowiedzi, dzięki którym zrobisz dobre wrażenie na pracodawcy.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zobaczysz też przykłady dziwnych pytań wraz z odpowiedziami.. W ćwiczeniach wykonajcie zad.1-4 na str.77.W przypadku pytań tekstowych możesz również ustawić ograniczenia, jeśli oczekujesz odpowiedzi w postaci liczb.. Napisz krótką historię po angielsku o zabawnej lub głupiej rzeczy, która ci się przytrafiła.. Privacy Policy|ułóż pytania z wyrazów a następnie napisz na nie.. - rozwiązanie zadania .. Zad.4- uzupełnijcie zdania odpowiednią formą 'going to' Zad.5- uporzadkujcie wyrazy tak, aby powstały zdania..

'be' - pytania i krótkie odpowiedzi.

Z artykułu dowiesz się, dlaczego rekruter zadaje konkretne pytania.. 20.12.2019 (19:19)Lekcja języka angielskiego dla uczniów klasy V w ramach innowacji pedagogicznej.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj wiadomość a następnie z podanych wyrazów ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi .. Proszę o szybką odpowiedź proszę o pomoc zadanie w załącznikudaję naj .. Ma tam być napisane wygląd zewnętrzny, cechy charakteru, zainteresowania limit słow to 50-120 .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ułóż zdania i napisz do nich odpowiedzi.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2.Jake/phone his friend 3.Hannah/ play chees.Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. Następnie napisz krótkie odpowiedzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt