Napisz tekst o swojej rodzinie po niemiecku
Pamiętaj m.in. o tym, by w danych osobowych dodać informacje odnośnie narodowości czy stanu cywilnego.. Po południu poszłam do domu.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Aby napisać CV po niemiecku nie wystarczy przetłumaczyć polskiego życiorysu.. W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. (Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.. Zjadłam śniadanie.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Moja rodzina jest bardzo duża.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. 2009-02-16 17:28:58 napisz 5-6 zdan po niemiecku i je mi przedtumacz 2009-10-02 19:12:32 Napisz 10 zdan po angielsku w czasie present simple o swojej rodzinie co robi mama codzinnie itp. 2012-09-18 16:32:04Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 12 i wszystkich trzeba spróbować.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.TŁUMACZENIE: Wstałam o 6.. LubNapisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuHobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. Chodzę z psem na spacer.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku..

Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.

Quiz w Poczekalni.. Prezenty przynosi Mikołaj.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Najlepsze rozwiązanie.. Z kolei pisząc o edukacji postaraj się dodać średnią ocen z danego etapu.Forum Brak wkładu własnego - Bardzo proszę o pomoc.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. Po szkole odrabiam lekcje.. W Polsce nie je się w Wigilie mięsa, lecz ryby i inne potrawy.. zadanie dodane 29 września 2010 w Język rosyjski przez użytkownika RuDa14 (-400) [Gimnazjum] .. Zgłoś nadużycie.. Mam 14 lat.. Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Zadanie jest zamknięte.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćE-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Fotografuję chętnie naturę.. Czasami myje garnki.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Wyślij zgłoszenie .Moim obowiązkiem jest sprzątanie swojego pokoju , pomaganie rodzicom.. Zawiera nieodpowiednie treści?. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?.

Zrobiłam zadanie domowe.📌 Jak napisać CV po niemiecku?

Udostępnij.. Wielu z Nas posiada oryginalne historie swojej rodziny, może też przez Nasz portal ktoś odnalazł krewnych - wszystkie historie zostaną umieszczone na naszym Blogu!napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2.. Ich bin Sylwia Koch.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Co tydzień podlewam kwiaty.. Zjadłam obiad.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Cała rodzina ubiera choinkę.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.Teksty po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Najważniejsza jest Wigilia, szczególnie dla dzieci..

PO 41; WOS 388;Napisz coś o swoim koledze po niemiecku(5-10)info.

-to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Wszyscy razem śpiewają kolędy.. W domu odpoczywałam.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Uczęszczam do gimnazjum.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Quiz o rodzinie po niemiecku.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. W tym dniu dostają one prezenty.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. 0 0. kamka_ 2.11.2010 (18:02)Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Potem poszłam do szkoły.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Napisz po niemiecku o swoim hobby.. Mam na imię Magda.. 0 głosów.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Robię zakupy i myję akwarium.Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt