Opisz swój wczorajszy dzień po niemiecku
2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Zjadłam obiad.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Opisz swój wczorajszy dzień ( po niemiecku ) Zgłoś nadużycie.. .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Biorę prysznic i czeszę się.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Potem jem śniadanie.. Zrobiłam wszystkie moje prace domowe i przeczytałam książki.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'wczorajszy' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. ; ) Z góry dziękuję.. Najlepsze rozwiązanie.. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis dnia po angielsku: spójniki.. min.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. 2015-04-28 18:28:18 Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08Opisz swój wczorajszy dzień w czasie przeszłym po niemiecku w 10 zdaniach np 1) Wczoraj wstałem o 7:00 rano 2) Potem Poszedłem do łazienki się umyć itd P.S Proszę o napisanie tego w wersji chłopaka P.S2 Pracę potrzebuję na jutro ;cOpisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Zrobiłam zadanie domowe.. ROZRYWKA | Języki Obce Pomoc z niemieckim "opisz swój dzień" [powiadom znajomego] Autor "Pomoc z niemieckim "opisz swój dzień"" vimer Wysłana - 20 wrzesień 2008 14:59 | zgłoś naruszenie regulaminu.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Sprawdź ile procent masz tłuszczu.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zadanie jest zamknięte.. 1,162 wizyt.. Po śniadaniu idę do szkoły.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła .Ostatnie 4 dni spędzam na nauce.. O 14:25 pojechałem do domu.Dzień jak co dzień dzień po dniu Oj nie to Dobrze zaczne tak Godzina minut wstaje z łoża śmierci i ide myć zęby Ni stego ni z owego biorę do rąk ..

Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.

Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. zadanie dodane 12 grudnia 2013 w Język niemiecki przez użytkownika 84685 (0) [Szkoła podstawowa] niemiecki; rodzina; 1; klasa; gimnazjum +3 głosów.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Mam jednak nadzieję, że swoje następne ferie zimowe spędzę w górach.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa wczorajszy w słowniku online PONS!. W domu odpoczywałam.. Po południu poszłam do domu.. Grałam również dużo na komputerze i oglądałam filmy.. W szkole napisałem dwie klasówki.. Płeć: .Bardzo ważne.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opisz swój wczorajszy dzień w czasie partizip zwei Napiszcie że wstałem o tej godzinie zjadłem śniadanie,poszedłem do szkoły.Wymyślcie coś.Liczę na wasze WIELKIE mózgi.Pozdrawiamjak spędziłam wakacje po niemiecku Przydatność 75% Opisz swój jeden dzień po niemiecku zyczenia z okazji emerytury; Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz: Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz tak ok. półtora strony w zeszycie czekam na szybką odpowiedz że nie przesiedzę całego dnia przed komputerem.Sprawdź tłumaczenia 'wczorajszy' na język Niemiecki..

źródło:Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.

Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.Opisz swój dzień po niemiecku.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. O 22 poszłam spać.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Bardzo podobało mi się to, że mogłam w końcu długo spać.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt