Opisz swoje ubranie po niemiecku
Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. są krótkie i w kolorze blond, a oczy brązowe.. Na szyi wisi jasno różowy długi szal.. Ona ubrane ma letnie białe buty oraz brązową torbę.Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Ubrania po niemiecku - słownictwo niemieckie z rodzajnikami : góra dół okrycia wierzchnie biezlina dodatki butyOpisz to ubranie po niemiecku.. .Zacznijmy najpierw od czasowników, które pozwolą nam opisać osobę.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Moja koleżanka jest drobiazgowa i dokładna.. ubrany - gekleidetPO • Nauka za granicą • Politologia • Filozofia • Inne języki • Socjologia • Łacina • Pedagogika • Hiszpański; Polecane pytania.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen.. Wygląd po niemiecku - słówka.. 2014-05-02 15:42:35 Opisz swój wygląd, cechy charakteru, zainteresowania i upodobania po niemiecku 2016-10-27 15:19:08 Opisz kolegę lub koleżankę po Niemiecku .Pobierz fragmenty naszych kursów i otrzymuj darmowe lekcje na mail..

Opisz siebie po niemiecku.

Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. ZA OWA PRACĘ OTRZYMAŁAM OCENĘ: DOBRY W ZAŁĄCZNIKACH ZNAJDUJĄ SIĘ OPISANE POSTACI NA ZDJĘCIACH - numer zdjęcia odpowiada numerowi opisu.. Chłopak na zdjęciu ubrany jest bardzo nietypowo.. rzeczownik r. męski gramatyka @GlosbeMT_RnD.. Napisano 21-05-2015 18:26, przez anitka987.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.POLSKIE TŁUMACZENIE NIE JEST DOSŁOWNE!. tematu wygląd po niemiecku najwyższy czas poznać przymiotniki i inne słówka określające wygląd.. Kobieta ma ciemno rózową sukienke srebrne buty, duzy naszyjnik .PO POLSKU Ideał piękna według mnie,to wysoki mężczyzna o ciemnych oczach.Koniecznie szatyn z lśniąco białymi zębami.Nie szata zdobi człowieka,lecz widzę go w eleganckich ciemnych spodniach,pięknej koszuli i marynarce.Jest bardzo zadbany,o czym świadczy jego gładka skóra.Włosy ma lekko wymodelowane za pomocą żelu.Delikatny zapach perfum jakich używa,urokliwe i przenikliwe .Przykładowy opis mieszkania po niemiecku.. Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "ubrany" po niemiecku..

Przykład opisu koleżanki po niemiecku.

Lubi czytać.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Jej cera jest opalona.. r. żeński.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. Mój brat ma na imię Bartek.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Jak więc odpowiedzieć na to pytanie po niemiecku?. : 1)Ona ma na sobie zielona bluzkę na ramiączkach i białe krótkie spodenki.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Na głowie ma czarną czapkę.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Ubrania po niemiecku to kolejna z podstawowych grup słownictwa, której znajomość jest obowiązkowa dla zaczynających naukę niemieckiego.. Polish Oddzielają dzieci od rodziców, obiecując jedzenie, ubranie , mieszkanie dla dzieci.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór..

Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.

Ale zanim włożymy ubrania robocze, dowiedzmy się czegoś o dobieraniu kolorów.Zadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derSprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. Jeśli już poznaliśmy czasowniki dot.. Włosy upięte ma w kitka, a na nosie ma okulary przeciwsłoneczne.. Jest nauczycielką.. r. żeński @GlosbeMT_RnD.. Moja babcia nazywa się Gertruda.. hej, czy mógłb mi ktoś przetłumaczyć mniej więcej taki tekst?. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyTemat: Ubrania "Nie mam się w co ubrać" - to chyba jedno z popularniejszych zdań wypowiadanych przez kobiety, ale pewnie nie tylko.. Lubi oglądać telewizję.. Wszyscy ubieramy się odrobinę inaczej.Opis ubrania po niemiecku?. Zobaczmy zatem co znajdziemy w naszej niemieckiej szafie.. Lubi grać w piłkę.. Opis siebie (imię Piotr ,wiek 15 ,data urodzenia 07.07.1999 ,miejsce zamieszkania Rypin ,kraj,szkoła,zainteresowania,ulubione przedmioty,rodzeństwo 2 siostry ,twoje zwierzęta niemam , Wygląd zewnętrzny: figura (nie jestem chudy ale też nie gruby) ,wzrost (183 ,oczy (zielone) ,(uszy,nos nie wiem obojętnie) ,charakter (miły przyjacielski itp)Opis koleżanki po niemiecku..

ubranie robocze.

Standardowo rzeczowniki pogrupowane są kolorami ze względu na rodzajnik.W nawiasach kwadratowych zapisana została forma liczby mnogiej.. die Kleidung - ubranie, odzież [-en]Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Dodaj swoje zadanie domowe za darmo .. Opisz 3 osoby po niemiecku w co są .. Każdy z nas nosi na co dzień jakieś ubrania.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest ślusarzem..Komentarze

Brak komentarzy.