Opisz swoją ulubioną rzecz po niemiecku
jest biały.. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneSprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. Po omówieniu jego cech formalnych (wielkość, kompozycja) i motywów (tematyka, nawiązania np. do literatury, czy historii), możesz napisać swoje wnioski dotyczące tego, co obraz przedstawia.Angielski opis ulubionej rzeczy.. dam 6 - rozwiązanie zadania.. Język niemiecki pomożesz?. 2011-11-22 18:15:42 Opisz w kilku zdaniach swój pokój po niemiecku 2013-02-28 16:22:25 Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach .Opisz 6 rzeczy ulubionych rzeczy po niemiecku.. ( 3 zdania) - co chętnie robisz?. Komputer(granie w gry) Rower(bmx) długopis(rysowanie graffiti) tel.. Miś jest duży, trzyma serce, ma kokardkę, jest biały i śliczny.. Z łatwym słownictwem.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. (3 zdania) - czego nie możesz robić.. Proszę opiszcie mi krótko moją ulubioną porę roku może byc Wiosna lub Lato .. ma być to miś.. ma być to miś.. Trening mam dwa razy w tygodniu po dwie godziny.. Ale tak żeby wyglądało na 5 kl podstawówki oki?.

Moją ulubioną rzeczą jest miś.

Miś ten bardzo mi się podoba.. - wielkość, tworzywo, kolor, kształt, polożenie względem siebie ważnych elementów przedmiotu.). O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o POMOCY!. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. tylko że na 80 słów:( cos dodać trzeba jeszcze.. ewentualnie mozna zmienić przedmiot.. prosze to waznee;(Opisz jego wielkość, format, kompozycję, tematykę, kolorystykę, technikę malarską.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. mam napisać po niemiecki: - jak nazywa się twoja ulubiona pora roku - jakie są jej miesiące - jaka panuje wtedy pogoda ?. komórkowy(wysyłanie sms i dzwonienie) aparat laptop (oglądanie filmów) Potrzebne mi to pilnie.. (1 zdanie) -jak ona wygląda?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Muszę opisać po angielsku jakąś swoją ulubioną rzecz, to ma być 5-6 zdań.. prosze o pomoć:*Tłumaczenie słowa 'ulubione danie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. skąd to mam? ). Jako dziecko znałam treść na pamięć, co niestety było zmorą (der Alpdruck) mojej mamy, która nie mogła opuścić żadnego fragmentu.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

coś takiego: Moją ulubioną rzeczą jest miś.

Sport trenuje ponieważ lubię się ruszać odgrywa on dużą role w moim życiu.Opisz swoją ulubioną rzecz.. Rozwinięcie ( jak wygląda?. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. (3 zdania).,Tłumaczenie słowa 'ulubiony' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Opisz w 6 zdaniach swoje urodziny po niemiecku.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. Zaczełam uprawiać tą dyscyplinę już od trzynastego roku życia.. A i co lubie robić w tej porze roku kąpac się zbierać kwiaty jeździć na rowerze :)Opisz swoją ulubioną porę roku.. Dostałam go od koleżanki na urodziny.. Błagam pomóżcie.. źródło:Prosze bardzo możecie mi to napisac po niemiecku bardzo prosze.. Moją lubioną dyscypliną sportu jest koszykówka.Trenuje w sali sportowej.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Ulubiona książka, do której lubię powracać „Książką", od której chyba wszystko się zaczęło, jest opowiadanie (die Erzählung) o wilku i siedmiu koźlątkach (das Zicklein, die Zicklein)..

(2 zdania) -ską…Opisz swoją ulubioną porę roku po niemiecku?

Bedzie naj!. Podam przykład po polsku a wy jak możecie to przetłumaczcie to na niemiecki Komputer Bardzo lubię mój komputer, który składa się z jednostki centralnej, myszki, klawiatury .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją ulubiona rzecz.Wykorzystaj plan : - Tytuł , Wstęp ( co poisuję ?. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Opisz swoje ulubione zwierze po niemiecku !.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt