Opisz swój pokój po niemiecku uzywając przyimków
.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Opisz swój pokój PO NIEMIECKU uzywając przyimków: nad, pod, na poziomo, obok, przed,w, miedzy,przy itp. Na poziomie 2 klasy gim.Opis pokoju po Niemiecku.. Polish Należy upewnić się przed zastosowaniem, że wstrzykiwacz ma temperaturę pokojową .Opis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać.. są pomalowane w kolorze żółto-pomarańczowym.na przeciwko drzwi jest widoczne duże okno z zasłonami żółtymi.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. na szafce leżą książki.. Szukasz słówek związanych z meblami w swoim Zimmer (pokoju) -> kliknij tutaj.No to zaczynamy : ) !Mein Wohnort.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "pokojowa" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim..

...Opisz swój pokój w 10 zdaniach po niemiecku.

pokój - das Zimmer, - .. po prawej stronie pokoju od drzwi stoi łóżko.nad łóżkiem jest tablica korkowa.. 5 0 blocked odpowiedział(a) 25.03.2009 o 19:09 In der Wohnung -W mieszkaniu ,an der wand - przy ścianie Steht ein groBer brauner schrank-stoi duża brązowa szafa.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Potem spotykam się z moimi przyjaciółmi i idziemy razem do kina albo na kręgle.. Po kościele jem obiad z moją rodziną.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Z góry dziękuję !Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Nowe, przydatne słownictwo do opisu miejsca zamieszkania.. Po prawej stronie stoji szafa, na niej .Wynajęcie mieszkania w Niemczech nie należy do prostych zadań.. Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Zadanie jest zamknięte.. ściany są białego koloru.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.W południe robię porządki w moim pokoju, odkurzam i ścieram kurze.. Na parapecie okiennym stoją trzy piękne kwiatki.. W niedziele rano idę do kościoła..

mój pokój jest duży i ładny.

Moje miejsce zamieszkania.. po przeciwnej stronie są .Poniżej przedstawiam Ci opracowany opis pokoju po niemiecku.Wszelakie błędy proszę zgłaszać w komentarzach, bądź sugestie.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Istnieją jasne reguły wyjaśniające nam sposób użycia poszczególnych przypadków.. Poniżej prezentuję przyimki, które są niezbędne przy opisie:.. Na dywanie stoi stolik.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.Przykłady użycia - "w pokoju" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) gaciu1 gaciu1 08.04.2011 Język niemiecki Liceum/Technikum Opisz swój pokój po niemiecku (m,in15 zdań) 1 Zobacz odpowiedź BeMar BeMar Mein Zimmer.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Dywan jest niebieskiego koloru.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.W języku niemieckim, obok przyimków z dopełniaczem, celownikiem czy biernikiem, występują także takie, które łączą się albo z celownikiem (Dativ), albo z biernikiem (Akkusativ).. Biurko stoi na prawo w kącie..

Lubię swój pokój.

Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. obok łóżka widocznie je biurko z komputem.. ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują się .Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.. Przetłumaczenie: Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania.. PILNE!. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju 🙂 Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Konto usunięte 20.12.2010 (18:55) Mój pokój jest mały, ale jasny.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Zgłoś nadużycie.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swój pokój po niemiecku.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju:.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

W kącie stoi sofa.. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Okna w pokoju sa duze.. Polish Dla nas, ludzi w tym pokoju , jest to problem, dla niemowląt biegunka jest śmiertelna.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sieSłowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki.. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Najlepsze rozwiązanie.. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Koło stołu stoją dwa fotele.. Póżniej rozwiązuję moje zadania domowe i piszę wypracowania.. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.OPIS POKOJU PO NIEMIECKU .. Zwroty typowe dla opisu miejsca zamieszkania.Jak opisać pokój po niemiecku?. na stole stoi telewizor .Opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych przyimków.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!. Przede wszystkim: 1.Opis pokoju po angielsku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wieczorem serfuje po internecie i słucham muzyki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt