Przeczytaj tekst wybierz poprawne uzupełnienie luk 13 zapisz odpowiedzi af w zeszycie
).Przeczytaj teksty.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wybierz poprawny wyraz tam, gdzie są podane dwie możliwośći: 1 woke up.. Pod notatką podaję poprawne odpowiedzi żeby sobie sprawdzić gdybyście nie byli czegoś pewni.. Gimnazjum, Historia, dodał: Xd0123456, dodane: 2020-05-27 13:29:40 Więcej >>Zadanie: zadanie 9 przeczytaj tekst wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 9 1 9 5 zakreśl literę a, b lub c Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-3.. Nie przepisuj całych zdań.Przeczytaj tekst.. Uwaga!. 2 i je przetłumaczcie.Najlepszy słownik angielsko-polski i tłumacz angielskiego online.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 4 Przeczytaj scenki z zad.4 z podręcznika i wybierz właściwą odpowiedź a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Następnie posłuchaj i sprawdź.. Uzupełnij tekst w ćw.. W razie jakichkolwiek trudności piszcie.. Otwórz podręcznik na stronie 95, zadanie 6: jeden z wyrazów wytłuszczonych nie pasuje do zdania, wykreśl ten niepoprawny.. Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Wybierz poprawne uzupełnienie ...Przeczytaj tekst.

Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. W oparciu o informacje zawarte w nagraniu, wybierz prawidłową odpowiedź a, b lub c i zapisz ją w zeszycie (Nie przepisuj całych zdań!. Witam, dziś rozpoczynamy 8 rozdział.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.).. Zad.2 Usłyszysz dwukrotnie rozmowę chłopca z jego tatą.. EX.3 Zapisz brakujące wyrazy w zeszycie: 1 twisted.. Wybierz odpowiedź A, B albo C, aby poprawnie uzupełnić luki (3.1-3.3).. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.W oparciu o informacje zawarte w nagraniu, wybierz prawidłową odpowiedź a, b lub c i zapisz ją w zeszycie (Nie przepisuj całych zdań!).. Wpisz znak 7 w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.Zadanie 6 - trzeba wpisać w luki Yes lub No.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-G) w miejsce obok numeru luki.. 8 aby był prawdziwy o tobie.. Zadanie 12.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki..

Wybierz poprawne uzupełnienie luk (1-4).

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Teraz spójrz na zadanie 8- dobierz wyraz do ilustracji.. To są już wszystkie zaplanowanie na dziś zadanie.. Trzy wyrazy zostały dodane dodatkowo.t A. doctor B. vitamins C. bandage D. go E. cold F. do Hi, Jamie's ill again.. Uzupełnij zdania 13.1.-13.4.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok każdej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie .Zadanie z Angielskiego .. Wykorzystaj w .Przeczytaj tekst.. Zapisz odpowiedzi (A-F) w zeszycie.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wpisze odpowiednią literę (A-F) w każdą lukę.. Uwaga!. Jeszcze raz spójrz na tekst, przeczytaj zdania w zadaniu 4.. Uwaga!. Pod tematem zapiszcie wyrażenia z ćw.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3..

Wybierz poprawne uzupełnienie łuk (1-3).

EX.4 Zapisz w zeszycie zdania, w których trzeba wybrać poprawny wyraz: 1 We've got some cheese.Opisz przemiany ustrojowe w Polsce i krajach Europy Środkowo Wschodniej w latach 80-90 XX wieku.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Spotkajmy się o szóstej- czas Present Continuous do wyrażania przyszłości.. a następnie zakreślić odpowiedni zwrot.. He's got a bad _____ and a high temperature.Data: 17 kwietnia 2019 r. Godzina rozpoczęcia: 9:00 Czas pracy: 90 minut dostępne także: • w formie testuWitamy w Macmillan PolskaOdpowiedzi proszę zapisać w zeszycie!. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Adapted from: Fast Food by Lewis Jones PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Słownik angielskiego zawiera nagrania wymowy, przykładowe zdania i obrazki.Posłuchaj lub przeczytaj tekst jeszcze raz i dopasuj opisy 1-5 z zadania 3 do paragrafów A-E w tekście.. Odpowiedzi:3 Przeczytaj tekst.. Nie przepisuj całych zdań.. Uwaga!. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 8.1.-8.5., wybierając spośród słów podanych w ramce.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. _____ zu haben.Zad.3 Uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.. Przeczytaj tekst.. Przeczytaj dialog „We're meeting at six o'clock" z podręcznika str. 96 i rozwiąż ćw .Odpowiedzi zapisz w zeszycie..

Wybierz poprawne uzupełnienie luk.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. lekcja 2 Popatrz na tabelki na stronie 54.Wybierz poprawne uzupełnienie luk i Z tekstu wynika, że puchacz to ptak Dowiadujemy się też, że jego ubarwienie pozwala mu A. roślinożerny A. demonstrować przewagę B. owadożerny B. odstraszać inne zwierzęta C. drapieżny C. pozostać niezauważonym Zadanie 13.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Dokończ zdanie.. Napisz czy są one prawdziwe, czy fałszywe oraz przepisz fragment tekstu, który o tym mówi.. Wszystkie luki są ponumerowane.. Wybierz odpowiedź A albo B oraz 1 albo 2.Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi ćw.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. C Zadanie 11.. Podpisz zdjęcia.. (3 pkt) Przeczytaj tekst.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji)..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt