Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury
Prościej mówiąc, narrator opowiada o jakimś zdarzeniu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Ale temat opowiadania może być .Napisz opowiadanie o wydarzeniu w Twojej szkole, w którym mógłby wziąć udział bohater lektury obowiązkowej (wybranej spośród lektur wymienionych na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego).. W wypożyczalni nie było nikogo.. A więc o 1600 wyszłam z domu.. Pod koniec aktu Cześnik wysłał Papkina, aby ten w jego imieniu wyzwał Rejenta na pojedynek Akt III Rejent napisał protokół, w którym chce odzyskać odszkodowanie od Cześnika .Napisz opowiadanie (może być z dialogiem), którego bohaterami będą postaci znane ci z mitologii.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 wyrazów.. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. - Trzeba było opisać spotkanie z bohaterem wybranej lektury, który dał nam radę życiową, przekazał coś ważnego - tak to .Przydatność 60% Moje spotkanie ze Skawińskim - opowiadanie z dialogiem.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw Tadeusza, bohatera Twojego opowiadania, zgodnie z treścią obowiązkowej lektury, w rozwinięciu przedstaw i opisz Twoje wymyślone spotkanie z .W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym"..

... Moje spotkanie ze Skawińskim - opowiadanie z dialogiem.

Typy opowiadań Opowiadanie twórcze Wymyślasz historię i ją spisujesz.. <i>Może ta historia nie jest prawdziwa, ale mówi o miłości do Ojczyzny, o człowieku, który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił, aby jej nie stracić.</i> Wreszcie, po całonocnej podróży przyleciałam samolotem do małego miasteczka leżącego niedaleko Panamy - Aspinwall.Opowiadanie o spotkaniu z bohaterem literackim i przemówienie na temat tego, że książki mogą być źródłem mądrości - takie tematy do napisania mieli we wtorek do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych na egzaminie pisemnym z języka poPodczas spotkania Wacława z Podstoliną, młodzieniec zorientował się, że wdowa była kiedyś jego dawną kochanką.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Niewinna podmiana Nawet Olimpijczycy pijący na co dzień ambrozję i nektar oraz oglądający świat z góry mają swoje problemy.Co to jest opowiadanie?. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw bohatera wybranej .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia..

Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.Napisz opowiadanie o tym spotkaniu.

ma być nie skomplikowane i nie skopiowane DAJE 100 pkt.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. MINIMUM 200 SŁÓWNapisz opowiadanie o spotkaniu z wybranym bohaterem lektury obowiązkowej, w czasie którego podzieli się on z Tobą swoimi doświadczeniami dotyczącymi życiowych wartości.. Trzeba było w nim opisać, czego bohater nauczył piszącego.Opowiadanie wybrała też Oliwia Krupa z SP nr 10 w Krakowie.. W opowiadaniu mogą pojawić się postaci drugoplanowe, opisy, refleksje.. Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: „Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. !Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot.. spotkanie z jakąś ciekawą postacią, przygoda, która spotkała Cię na wakacjach.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. Wyróżniamy kilka rodzajów opowiadania.. Opowiadanie to krótki utwór narracyjny pisany prozą o prostej, najczęściej jednowątkowej fabule.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie.Opowiadanie wybrała też Oliwia Krupa z SP nr 10 w Krakowie..

Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.

Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego .Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. Ożywią one opowiadanie, podkreślą racje bohaterów, pokażą ich punkt widzenia i staną się częścią ich charakterystyki.. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową".Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Całe to spotkanie podsłuchiwała Klara.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia..

LekturyOpowiadanie odtwórcze na podstawie lektury, filmu itp. Odtworzenie przebiegu zdarzeń.

Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową".Może ta historia nie jest prawdziwa ale mówi o miłości do Ojczyzny o człowieku który kochał Ojczyznę i wszystko by zrobił aby jej nie stracić Wreszcie.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. 85% Wywiad z Latarnikiem ; Czas czytania: 3 minuty.Opowiadania.. Odwołaj się do treści utworu.. Jest podobne do streszczenia.. - Trzeba było opisać spotkanie z bohaterem wybranej lektury, który dał nam radę życiową, przekazał coś ważnego - tak to .Uczniowie mieli napisać tekst własny na jeden z tematów - można było napisać opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury obowiązkowej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt