Napisz po rosyjsku jak spędziłeś wakacje
Zadanie: napisz 10 zdań po rosyjsku jak , gdzie i kiedy spędzasz wakacje, będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi pomoże d Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Moje wakacje po rosyjsku .. Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje.. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o której niewiele wiemy, i która jest dla nas wielką zagadką.. Przykład pocztówki nr 5 Pocztówka z wycieczki do Kirgistanu: Привет, Оля!. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.A ja wyjechałam najpierw na kolonie do Gdańska gdzie spędziłam miło czas.. pomożecie napisać ?. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o minionych wakacjach) z góry .. Po powrocie z kolonii wyjechałam z moimi rodzicami i z moją koleżanką na wspaniały obóz.Napisz list po rosyjsku do kolegi z rosji napisz o wakacjach spedzonych na kembinku pod na miotami -kto ci towarzyszył i gdzie.. Wakacje upłynęły bardzo szybko..

jak spędziłeś -łaś swoje wakacje?

Dni mijały na zwiedzaniu zabytków, a wieczorami przy ognisku uczyliśmy się śpiewac szanty.. opis; rosyjski; wakacje; zadanie dodane 22 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] .. Wybierz do kogo napiszesz list i zastosuj odpowiednie zwroty grzecznościowe po rosyjsku:Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku).. Żeby napisać nieoficjalny list po rosyjsku należy skupić się na kilku krokach: Krok 1.. - poinformuj jak spędziłeś wakacje, - napisz o nowej szkole i kolegach, - napisz jakie masz plany na sobotę.. Letni czas .Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta.. 5,021 wizyt.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym..

Napisz do adminia;Te wakacje były bardzo udane.

Pływaliśmy i pływaliśmy, od czasu do czasu instruktorka pokazywała nam ciekawe style pływania!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.. bo ja pisze na głosowym i że ja nie mam pojęcia jak się robi kropki Moje wakacje 2017 nie zapowiadało się zbytnio ciekawie okazało się że moi rodzice nie mogą ze mną wyjechać a wszystkie obozy były już po rezerwowane miałam skręcić te dwa nudne miesiące w domu wszystkie moje .List do koleżanki o wakacjach po rosyjsku Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: staroscinalo2 17.5.2010 (11:46) napisz po rosyjsku wypracowanie Przedmiot: Język obcy / Liceum: 2 rozwiązania: autor: kasiulka20 8.6.2010 (20:12) Moje wakacje - rosyjski Przedmiot: Język obcy / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: gocha3012 12.9.2010 .Jak napisać e mail po rosyjsku E mail nie różni się zbytno od swojego papierowego odpowiednika, czyli listu, poza tym że piszemy go na komputerze i wysyłamy przez internet.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTłumaczenie słowa 'wakacje' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. Do hotelu zajechaliśmy jakieś trzy godziny temu , zostawiliśmy.napisz wypracowanie jak spędziłeś wakacje Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Własnie na tych koloniach nauczyłem się płuchać żabką i .Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zDroga Zosiu!.

... "wakacje" po rosyjsku.

Podróż po Ameryce Południowej.. proszę o napisanie tej wiadomości jak najszybciej i żeby była na ocenę 5 .. Zazwyczaj posiada on również swój temat, który można przyrównać do tytułu.Pocztówka po rosyjsku .. bardzo proszę ;) szybko błagam ;Muszę napisać opowiadanie o tym jak spędziłam wakacje.. Zawsze o ósmej rano, była pobudka, po czym jak codziennie jeździliśmy do pobliskiej pływalni np: Lagoona.. -wymien dwa argumenty uzasadniające wybór kempingu na nocleg -poinformuj czym podróżowałeś i jakie rzeczy zabrałeś ze sobą w bagażu (4 rzeczy wymienić)-opisz jaka była pogoda i jak spędziłeś czasJak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.napisz wiadomość po rosyjsku do kolegi od 60 do 100 słów .. gdzie spędziłeś -łaś swoje wakacje?Ok ja z tym nie mam problemu tylko mam taką prośbę wstaw potem kropki i przecinki itd..

... "spędzać wakacje" po rosyjsku.

Maja i Ania mają 16 lat.. Jak na razie jest świetnie i mam nadzieję, że będzie tak do końca wyjazdu.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Tak jak obiecałam, piszę do Ciebie w pierwszej wolnej chwili.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Początek już mam ale nie wiem co dalej ; ( W tym roku moje wakacje spędziłam bardzo ciekawie.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Poznałam nowe koleżanki i miłych Kolegów.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.-Napisz gdzie spędziłeś wakacje i w jakim terminie.-Napisz co ci się tam najbardziej podobało i dlaczego.-Z kim spędziłeś wakacje i czy byłeś z tego zadowolony.-Zachęć kolegę do wycieczki w to miejsce i zaproponuj wspólne obejrzenie zdjęć niech się zacznie ,, Hello Tom ,, How are you?Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje.. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.. Są wesołymi dziewczynami.. Ogłoszenie po rosyjsku Przykładowe ogłoszenia po rosyjsku Zaproszenie po rosyjsku Przykładowe zaproszenia po rosyjsku .. opis wakacji Gdzie bylam, z kim, jak spedziłam czas.. Pomóżcie !.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt