Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie
Napisz dialog, w którym wybrany przez ciebie bohater wytłumaczy dyrektorowi, dlaczego jest najlepszym kandydatem do pracy w tej instytucji.. Napisz opowiadanie, w którym wybrany bohater lektury obowiązkowej spotyka się ze świadkiem; Napisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego .Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie baśni lub legendy będzie zwiedzać współczesne muzeum .. napisz inne zakonczenie do ksiazki "Wladca Lewawu" z gory dziekuje .. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.. Pan Nowicki miał dwóch synów.. znała i wzieła ją na ręce i zaniosła do jej mamy.Nic jej się nie stało tylko krwawiło jej z kolana,ponieważ sobie go zdarła.Wystraszeni wróciliśmy do domu i czekaliśmy na kolegę.Pobawiliśmy się z nim trochę i wrócił do domu .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na .Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Gebhr za wszystkie niepowodzenia mścił się na Kalim.. Przez dwa dni wędrowali stromym wąwozem.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam..

napisz opowiadanie wymyślone przez siebie !.

Napisz zakończenie podanych utworów według wskazówek: a.Napisz opowiadanie w którym opiszesz magiczne święta bohaterów wybranej przez siebie książki.. Poniedziałek był dla mnie bardzo pechowym dniem.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 3.10.2015 (20:29) - przydatność: 44% - głosów: 65Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej.. NAPISZ OPOWIADANIE, W KTÓRYM JEDEN Z WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE BOHATERÓW Z LEKTURY OBOWIĄZKOWEJ (Z; 1.. "W pustyni i w puszczy" spotkanie z lwem.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Każdy jest w życiu za kogoś lub za coś odpowiedzialny.. Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Napisz opowiadanie, którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przeze ciebie sytuacji odpowiedzialną i dojrzałą postawą.Z góry ze dziękuję za pomoc.. Wypracowanie powinno zawierać co najmniej 150 słów.. Jest podobne do streszczenia.. Pierwsze lekcje przysporzyły mi nie lada wyzwanie.. Gebhr który był wodzem karawany Chamis Beduini Staś i Nel wędrowali w poszukiwaniu Smaina.. 2011-03-26 13:40:48; Napisz opowiadanie którego bohaterem bedzie pies lub inne zwierze 2011-10-25 09:24:22; Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz ty i wybrana postać z mitologii greckiej..

Proszę o długie opowiadanie minimum na jedną stronę A3.

Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.chcesz napisać swoje opowiadanie; b) Zastanów si .. Nie po tych czterech lekcjach, które przeżyłem tylko dzięki miejscu w ostatniej ławce i .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muze…Postanowiłam wybrać się w tą piękną pogodę na spacer do pobliskiego lasu z moim dziadzkiem i pieskiem-Puszkiem.Założyłam kalosze,ponieważ po odwilży jest mokro i przygotowałam smycz.Popędziliśmy szybko do lasu.Słyszeliśmy bardzo dużo melodyjek granych przez ptaszki siedzące na wielkich drzewach.Widzieliśmy nawet dzięcioła .Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczySpotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Opowiadanie, którego akcja osadzona jest w realiach współczesnych, a jego wymiana będzie potwierdzeniem uniwersalności wybranej przez ciebie przypowieści ewangelicznej..

2012-01-02 16:51:59Pobierz: napisz opowiadanie wymyślone przez siebie.pdf.

wyjaśnij tytuł dziwny ogród biografia wiesławy szymborskiej; Zawiera zdarzenia w porządku chronologicznym, te same motywy bohaterów i imiona.. Prosiłabym na dziś lub jutro Bardzo proszę o pomoc.Napisz opowiadanie z elementami opisu przeżyć wewnętrznych, w którym jeden z bohaterów "Dziadów" cz.II A.Mickiewicza spotyka się z innym bohaterem wybranej przez ciebie lektury i opowiada mu swoją historię.. Uczeń klasy drugiej o imieniu Krzysiek ponuro patrzyl przez okno na słoneczny wesoły dzień,jednak nie dostrzegał jego piekna, bo myślał o czymś zupełnie innym.. Uzupełnij brakujące fragmenty opowiadania, używając zdań złożonych.A.. 2012-01-02 16:51:59 Napisz opowiadanie ,którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przez ciebie sytuacji odpowiedzialną, dojrzałą postawą.. Odwołaj się do przytoczonego fragmentu Małego Księcia, całego utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego oraz do innego wybranego tekstu literackiego.Napisz opowiadanie z dialogiem .. Czułam .Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. (Minimum 250 słów)Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Opowiadanie o treści: "Mój najważniejszy dzień w życiu" Długo zastanawiałam się jaki dzień wybrać, aż w koncu trafiłam, mój pierwszy dzień w gimnazjum..

Napisz rozprawkę, w której rozważysz, na czym polegała odpowiedzialność wybranych przez Ciebie bohaterów literackich.

( Należy wybrać bohatera z dowolnej baśni lub legendy, np. O królewnie Śnieżce).Pomóżcie potrzebuję dwa różneNapisz opowiadanie , w którym wybrany przez Ciebie bohater lektury spotka się z innym bohaterem; Napisz Opowiadanie o Spotkaniu jednego z bohaterów syzyfowyw orać i innej lektury w którym jeden; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.Napisz opowiadanie , w którym wybrany przez Ciebie bohater lektury spotka się z innym bohaterem; Napisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzaćNapisz stylizowane na gawędę opowiadanie o wybranym wydarzeniu z życia twojej rodziny 2011-02-16 19:44:45 Napisz opowiadanie , w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum 2020-04-19 19:14:13Napisz opowiadanie .. U jednej z matek pojawiły się komplikacje, które w późniejszym.. poleca77% Język polski .. Tytuł: Zagraniczne studia.. Najpierw .. .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie, w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeumNapisz opowiadanie twórcze, w którym bohater wybranej przez Ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt