Napisz antonimy
Linia prosta to pojęcie dla każdego zrozumiałe.. Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa strachInternetowy słownik synonimów języka polskiego online.. rodzaj męski żeński nijaki; Odczytywanie godzin; sumy i różnice; Rodzina wyrazów; Jestem Polakiem; Pisownia "rz" po .Słownik synonimów do słowa samotny.. Synonimy do słowa „raj" Pod spodem znajduje się pełny spis wszystkich wyrazów bliskoznacznych do słowa raj: arkadia, Eden, eldorado, Kanada,Na skróty: Wszystkie synonimy • Grupy znaczeniowe • Definicje • Antonimy • Odmiana.. Odpowiedz na pytania.. Linia, która nie jest prostą, ale składa się z prostych części, nazywa się łamaną każda zaś linia, która nie jest prostą i nie składa się z części prostych, nazywa się krzywą.Antonimy te i inne wyrazy przeciwstawne występują w 2 różnych kontekstach znaczeniowych.. Jetzt versandkostenfrei bestellen!Internetowy słownik antonimów języka polskiego online.. Tagi dla antonimów do słowa starość: przeciwieństwo słowa starość, przeciwnie o starości, antonimy do wyrazu starość, antonimy do słowa starość, przeciwieństwo starości, wyrazy przeciwstawne do słowa starość, antonim starości.Antonimy te podzielone zostały na 8 grup znaczeniowych.. Tryb edycji: wyłączony • włączony.. Wybór do konkursu najlepszych sportowców szkolnych.. Napisz krótkie wypracowanie na temat „Moja ulica .Napisz rozprawkę na jeden z poniższych tematów..

w miarę możliwości posłuż się argumentami z literatury.Dobierz pary wyrazów tworzące antonimy.

2020-12-31 14:48:35Napisz opowiadanie o swojej najciekawszej wyprawie 2020-12-15 21:59:46; Narysuj znaki malowane na murach przez czlonkow organizacji "Wawer"a) Polska Walczaca b) zwyciestow c) manifestacja barw narodowych 2020-12-15 17:47:53; Przeczytaj Hymn do nirwany Kazimierza Przerwy-Tetmajera i porównaj nastrój oraz wymowę tego tekstu z lirykiem Koniec wieku XIX.. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa powiedzieć: powiedzieć cicho, powiedzieć coś bez ogródek, powiedzieć coś innymi słowami, powiedzieć coś komuś do słuchu, powiedzieć coś komuś prosto w nos, powiedzieć coś komuś prosto w oczy, powiedzieć coś komuś prosto z mostu, powiedzieć coś niecenzuralnie, powiedzieć coś .Na skróty: Wszystkie synonimy • Grupy znaczeniowe • Definicje • Antonimy • Odmiana.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćAntonimy te zostały podzielone na 6 grup znaczeniowych.. Synonimy słowa dyskusja: debata, dialog, rozmowa, polemika, wymiana zdań, rozmowy, dyskurs, dysputa .ANTONIMY - WYRAZY O ZNACZENIU PRZECIWNYM o października 28, 2015. wyrazy, których pisowni nie znamy.. Witamy w największym internetowym słowniku synonimów języka polskiego online.. Witamy w największym internetowym słowniku antonimów języka polskiego online.. Porażka leniwego Jacka..

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Dobierz pary wyrazów tworzące antonimy.

Jeżeli znasz inne wyrazy przeciwstawne do słowa „patriota" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy antonim.Antonimy te podzielone zostały na 4 grupy znaczeniowe.. 2021-01-13 15:04:48 Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Synonimy do słowa „miłosierny" Niżej znajduje się ogólnikowy spis wszystkich synonimów do słowa miłosierny: bezgrzeszny, cnotliwy, czysty, dobroduszny, dobrotliwy, dobry,Wśród linii wyróżniamy proste, łamane i krzywe.. Antonimy są wśród rzeczowników, przymiotników, czasowników, przysłówków.. Budowa ucha, słuch, hałas.. W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa samotny znajduje się łącznie 58 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 13 różnych grup znaczeniowych.Litera "i" zmiękczająca poprzedzające spółgłoski w wyrazach, a liczba GŁOSEK: Jeżeli litera "i" występuje przed samogłoską, nie oznacza ona głoski, lecz jest tylko znakiem zmiękczenia poprzedzającej ją spółgłoski.. np. w wyrazie SIANO - "si" jest liczone jako jedna głoska, bo występuje przed samogłoską "a" (wyraz ten ma 2 sylaby, 4 głoski, 5 liter, 2 samogłoski).Słowo dyskusja posiada 194 synonimy w słowniku synonimów..

Jeżeli znasz inne antonimy do słowa „zarozumiały" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy antonim.Napisz blog 100-130 slów czy Electric cars good or bad?

Sprawdzenie umiejętności przez nauczycielke.. Tryb edycji: wyłączony • włączony.. wyrazy o przeciwnym znaczeniu.. W słowniku znajduje się ponad 600 tys. synonimów do prawie 150 tys. słów i wyrażeń dostępnych całkowicie za darmo.Wszystie synonimy zostały podzielone i przyporządkowane do odpowiednich i starannie opisanych grup znaczeniowych.Na skróty: Wszystkie synonimy • Grupy znaczeniowe • Definicje • Antonimy • Odmiana.. Tryb edycji: wyłączony • włączony.. Wpisz odpowiednie litery obok cyfr w tabeli.. Kieruj się wskazówkami z podręcznika - s. 224 i 227, wykorzystaj notatki z ostatniej lekcji: przykładowe prace, schematy i słownictwo.. Oto wyrazy:-tchórzliwy-słaby-dzielny-broni-ucieka Dziękuje za odpowiedz i zapraszam do znajomych.. Jeżeli znasz inne wyrazy przeciwstawne do słowa „gruby" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy antonim.Antonimy te zostały podzielone na 6 grup znaczeniowych.. Podaj przynajmniej 3 argumenty.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. 2020-12-15 17:08:43Słowa i wyrażenia podobne do słowa strach.. wyrazy anonimowe.. Download pick_polska_mova_pl_6_ivanova PDF for free.Antonimy - to wyrazy o znaczeniu przeciwnym.. Wpisz odpowiednie litery obok cyfr w tabeli..

Synonimy do słowa „scenariusz" Pod spodem znajduje się przekrojowy spis wszystkich wyrazów bliskoznacznych do słowa scenariusz: argument, cel, deklaracja, enuncjacja, głos, idea,Przeciwieństwa - antonimy; Nazwy miesięcy, liczba dni, kwartały.

liczby parzyste i nieparzyste; Pisownia wyrazów z "ż", wymiana "ż" na "g", "z" i "s" Ptaki odlatujące na zimę.. Napisz (1) Napisz palcem po śladzie (1) Narodziny Świata (1) Nastrój (1) Nauczycielski MUST HAVE (1) Nauka czytania (15) Nauka liczenia (4) Nauka logicznego myślenia (1) Nauka miesięcy dla dzieci (2) Nauka pisania literek (14)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Kara za zmarnowanie talentu.Słowa i wyrażenia podobne do słowa powiedzieć..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt