Napisz opis swojej rodziny po angielsku
Po zjedzeniu tych wszystkich dobrych rzeczy .Przykładowy opis sławnej osoby po angielsku Brad Pitt.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Ja mam jedną siostrę.. Mieszkam w .. Adrian kształci sie w tym samym zawodzie co najstarszy brat.. Mama ma na imie Edyta mam 36 lat.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Moi rodzice maja po 45 lat.. Mam na imię.. mam 15lat.. Lubi pracować i sprzątać.. Mój brat nazywa się Jan Kowalski, ma 10 lat, mieszka razem ze mną i rodzicami.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Zadanie: opis siebie i swojej rodziny po angielsku Rozwiązanie: wejdź sobie na google tłumacz i sb napisz po polsku a potem przetłumacz na angielski to Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Każdy ma jakieś hobby lub coś, co lubi robić w wolnym czasie.. Jest świetną gospodynią domową.. He teaches math.Posze o pomoc opisie rodziny: w przetlumaczeniu na jezyk angielski.. Opisz swoją rodzinę.. [ To ma być mniej więcej praca na A5 ] Na jutro proszę o pomoc :)Posts Tagged: opis członka rodziny angielski Describe a member of your family - Opisz członka swojej rodziny - angielski Dominika Grabowska 6 sierpnia, 2013 język angielski No Commentsto jest wypracowanie na temat rodziny opis napewno bez błędów..

Opisz swoją rodzinę po angielsku .

Tomek jest wysokim brunetem pracuje jako informatyk.. Bardzo dobrze gotuje.. Ja mam jednego brata.OPISZ SWOJĄ RODZINĘ PO ANGIELSKU.. John is one of my best .Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Przykładowy opis dnia po angielsku.. Niektórzy lubią się uczyć języków obcych, niektórzy lubią malować lub rysować, inni wolą obejrzeć film lub serial.Istnieje niezliczona liczba hobby, którymi możemy się zajmować; to one dodają frajdy i różnorodności naszym życiom.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Mama - Monika ma 35 lat , jest fryzjerką .. Tata interesuje sie samochodami z .Opisy GG (10775) Programowanie (16056) Programowanie Webowe (3301) .. Opisz w kilku zdaniach swoje urodziny po angielsku.. Dostałam wiele prezentów od znajomych jak i od rodziny.. Było wspaniale !. Moj najstarszy brat .. ma 21lat i skończył szkole i pracuje.Przykładowy opis siebie po angielsku.. His name is Radek (to jest przykład).. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: olinkowa249 8.4.2010 (18:37) straszna historyjka po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: monika1996r 12.4.2010 (16:50) Po angielsku musze napisać o : 1..

Zobacz jak napisać opis obrazka po angielsku.

tata mojej mamy, oraz Zdzisław.. Mam dwóch braci Tomka i Adriana.. Moja rodzina spotyka się często - co najmniej raz w tygodniu.. Trzeba napisać : ~ z kim mieszkam ~ jak się nazywają, ile mają lat ~ jak wyglądają ~ jak spędzam z nimi czas.. 0 kociak12 (Gość) Śro Paź 24, 2007, 21:30.. Moja mama nazywa się .. i ma 43 lat i jest z zawodu kucharka.. Krzysztofa Nowaka w Pacanowie.. Wraz ze swoja rodzina mieszkam w Żarach.. Her name is Kasia (to jest przykład).. mam 3 rodzeństwa .. Moja rodzina składa się z 4 osób .. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. I finish my breakfast at 6:45.Przykładowy opis po angielsku - moje hobby.. Patrzę na niego i widzę twarz, o trójkątnym kształcie, duże, piwne oczy, które pasują.Zobaczcie też cechy charakteru po angielsku oraz opis wyglądu zewnętrznego po angielsku.. Mamy nadzieję że pomogą wam one napisać swój własny opis osoby po angielsku :) Zasady pisania opisu po angielsku znajdziecie tutaj.. Moja rodzina sklada sie z czterech osób: ja, mama ,tata i siostra.. Wszystko musi być zmyślone więc.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Mam na inie Łukasz .Mam 13 lat mieszkam w Grabowie, w domku jedorodzinnym.. Opis obrazka - przykład, popularne zwroty, używane czasy.. Było bardzo dużo gości.. Opis kolegi lub przyjaciela po angielsku - wzór Opis przyjaciela po angielsku przykład 1..

Jest szczupła , wysoka .Przykładowy opis rodziny po angielsku.

Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Ponadto ładnie rysuje.Opis krewnego - opis mojego brata.. 2014-09-14 20:48:31; Opisz siebie i .. Dużo czasu poświęcają uprawie swoich ogrodów.. Pracuje jako kierownik w sklepie.Zajmuje sie domem i moja mlodszą siostra.Opisz swoją rodzinę po angielsku!WAŻNE!. Jedliśmy pizzę, tort czekoladowy z wybuchowymi świeczkami.. Jednak w rzeczywistości praktycznie nie ma znaczenia, o czym będzie nasze opowiadanie, dopóki będzie ono zgodne z kilkoma podstawowymi wymaganiami:Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. A moj tata ma na imię .. i ma 48 lat jest z zawodu mechanikiem.. Mam na imię Paulina ..Komentarze

Brak komentarzy.