Napisz list do kolegi w którym opowiesz o swoich wakacjach
Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. Tam musi być cudownie.. Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam i pytam o Twoje zdrowie.. długośc tekstu powinna wynosić od 50 do 100 słów pisze chlopak jak cos i oczywiscie po angieskuDrogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. Cześć Asiu!. W pierwszym miesiącu wakacji pojechałam wraz z rodziną nad Morze Bałtyckie do miejscowości, która nazywa się Karwia.Napisz do kolegi e-mail w którym opowiesz o swoich wakacjach .. 2013-10-10 19:03:43; Napisz do koleżanki lub kolegi z klasy list, w którym opowiesz o znanych Ci zasadach dobrego .Napiszesz list do kolegi zahecajacy do przeczytania ksiazki pt W pustyni w puszczy 2012-01-22 15:56:54; napisz list do kolezanki w ktorym zachece kolezanke to przeczytania ksiazki pt. w pustyni i w puszczy 2010-11-30 13:53:15; list zachęcający do przeczytania zemsty ksiązki pomocy 2009-05-19 08:18:48po prawej stronie musi być miejsce i data na drugiej linijce musicie znajdować np.: Drogi Krzysiu a pod spodem oczywiście zaczynając od akapitu piszesz list co byś chciał mu powiedzieć ( np.:chciałbym zachęcić Cię do obejrzenia (jakiegoś) filmu, lub np.:z pobytu w ciekawym miejscu,mieście lub gdzie indziej) W liście muszą się znajdować zwroty mówiące o wyrażeniach .Dziękuję za list z wakacji..

List, do kolegi w którym opowiesz mu o swoim przyjacielu.

Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Budynek jest duży i ładny.. w e-mailu : - przepros kolegę za brak kontaktu podczas wakacji ( podaj powód ) < - opisz, jak spędziłeś \ spędziłaś wakacje , - popros kolegę o opisanie jego wakacji .. List ma zawiera: skąd pisze list, kiedy tam przybyłem, powiedzieć jaka jest pogoda i jak się czuje, co robiłem w pierwszym dniu wakacji, opisać cały dzień z twojej wizyty, opisać coś niezwykłego co się wydażyło podczas wakacji.List do kolegi z wakacji Prace domowe, problemy lingwistyczne.. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. 2014-01-22 17:59:04; Napisz list do koleżanki.. 2013-04-03 21:13:35; napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12; Napisz list do koleżanki!. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Klasy są jasne, czyste i dobrze wyposażone.List do przyjaciela, w którym opowiem o spotkaniu ze znaną osobą..

Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chcę Ci opowiedzieć o moich wakacjach.

Złóż gorące powinszowania całej swojej rodzinie ode .Przydatność 55% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Warszawa, 28 grudnia 2005 Cześć, Jacku!. np.: Na tym kończę mój list kochana Babciu.. np.: Jak wiesz, niedawno pojechałam na wycieczkę do Wieliczki.. Niedawno byłem u babci na wsi.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Na plaży jest .4.. W liście do kolegi lub kogoś z rodziny opowiedz o uroczystym dniu rozpoczęcia roku szkolnego (2) Napisz list do kolegi, w którym zachęcisz go do przeczytania książki „Pinokio" Opowiedz w liście do kolegi o ostatnich wydarzeniach w twojej szkole lub twojej klasieList nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Cześć Miłosz, Jak się masz?. Warszawa, 14.03.2007 Drogi Martinie, Już zaczyna się wiosna, więc wypadałoby zaplanować nasze wspólne wakacje.Przydatność 50% List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów" Miechów, dn. 8.02.2009 Droga Kasiu!.

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz list do kolegi z Anglii, w którym: podasz powód swojej decyzji o udziale w kursie; opiszesz wygląd sali lekcyjnej i wyrazisz swoją opinią na temat zajęć .. przedstawisz problem związany z udziałem w kursie i poprosisz o radę, jak go rozwiązać.. Jestem teraz na Morzem Bałtyckim u Gdyni i będę tu cały tydzień!. Opowiem Ci za to o mojej nowej szkole.. U mnie pod koniec wakacji nie działo się już nic specjalnie ciekawego, więc nie mam już żadnych wakacyjnych przygód do opisywania.. Były to zajęcia o Janie Kochanowskim, który napisał treny o swojej córeczce Urszulce.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. Dane tej osoby i nadawcy maja być zmyślone.. Cześć Karolina!. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu ..

Piszę do Ciebie, aby opowiedzieć Ci trochę o moich tegorocznych wakacjach.

- napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Krościenko Wyżne, 13.04.2005r.. Okazało się, że nie było tak źle.. Mam nadzieję, że dostałaś mój ostatni list.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.Tag: napisz list do kolegi w którym opowiesz o swoim przyjacielu.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Napisz po angielsku list do kolegi, w którym opiszesz imprezę na której byłeś.. szkola-podstawowa-klasa-4.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.An unformal letter - Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o swoich planach na przyszłość - angielski Dominika Grabowska 6 sierpnia, 2013 język angielski No Comments Dear Tom!W formie listu opowiedz o swoich wakacjach koledze lub komuś z rodziny.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. To jest niesamowite miejsce pełne atrakcji.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. **Chciałabym w tym liście opowiedzieć Ci o ciekawej lekcji języka polskiego, która odbyła się kilka dni temu.. Dzięki za list z Karpacza.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 2018-01-30 22:42:16; napisz list do koleżanki w którym opiszesz swoje największe marzenie 2013-09-04 17:01:59; Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy,wktórym opiszesz jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów 2010-09-16 15:18:21Napisz list do kolegi opowiadając o swoich wakacjach.. Kalisz , 14..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt