Napisz swój dzień po angielsku
Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz swój dzień - minimum.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia: to get up .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Gdzie byłeś?. Po tym, jem obiad z moją rodziną.. 1 odpowiedź.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: matiop 10.5.2010 (17:43) Potrzebuję co najmniej 4-6 zdań po angielsku a potem po polsku przepis np.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Dzień jak co dzień dzień po dniu Oj nie to Dobrze zaczne tak Godzina minut wstaje z łoża śmierci i ide myć zęby Ni stego ni z owego biorę do rąk.. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 .. 1 odpowiedź.. oglądam ulubione seriale .Napisz jak wygląda twój dzień-przynajmniej na jedną stronę A4.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Następnie idę na spacer z psem.. bab.la - Online dictionaries, .. "napisać" po angielsku.. List nieformalny po angielsku to w tej chwili rzadko stosowana forma komunikacji.. 10 zdań po angielsku :) 2 Zobacz odpowiedzi wstaje o 6.30. później jem sniadanie ( przed breakfast dodaj "a") .. po tym myje żeby a później ubieram się.. Opisz swój dzień po angielsku (10 zdań) proszę tylko nie przez żadne tłumacze.Potrzebuję na dzisiaj !.

Opisz swój dzień!!!!

przygotowuję śniadanie rodzinie.. Opisz swój dzień!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Angielski artykuł publicystyczny jako zupełna nowość z pewnością będzie sprawiał maturzystom dużo problemów i będzie raczej unikany (na nowej maturze można wybrać jeden z dwóch tematów pracy pisemnej), jednak warto zapoznać się z zasadami pisania.Zaproszenie po angielsku jest jedną z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi, z którymi możemy mieć do czynienia zarówno w szkole, jak i w życiu codziennym.. Wieczorem czytam książki i słucham muzyki.. My school day starts at 8 a.m.Opisz swój wielki dzień po Angielsku (w czasie przeszłym) .. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. Jednak w rzeczywistości praktycznie nie ma znaczenia, o czym będzie nasze opowiadanie, dopóki będzie ono zgodne z kilkoma podstawowymi wymaganiami:Proszę na jutro to mam !. Dziękuję.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. !Opisz swój dzień po angielsku.Prosze szybko bo mam na jutro..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Codziennie wstaję o6rano.. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp. zadanie dodane 15 grudnia 2015 w Język angielski przez użytkownika wojtek58096 ( -100 ) [Szkoła podstawowa] 0 głosów Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Opis dnia po angielsku: spójniki.. (Opisz trzy swoje ulubione programy po Angielsku)!. Najpierw, gram na gitarze i sprawdzam swojego facebooka.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6. jem śniadanie i idę do szkoły.. uwzględnij odpowiedzi na pytania : co robiłaś dzień przed, co robiłaś godzinę przed, jak się czułeś, dlaczego tak się czułeś, kto tam był, kogo zobaczyłeś, jak sie czułeś po zobaczeniu tej osoby, jak się to wszystko skończyło.Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: mama2 19.9.2010 (11:06)Zadanie: opisz swój wczorajszy dzień po angielsku opis musi mieć zdania w past perfect z had ok 20 zdań Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 30 i was lying in my bed and thinking about lisa and the way i hadTłumaczenie słowa 'napisać' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .

o 18 spotykam się ze znajomymi i .Po lekcjach idę do domu o około 14. coś takiego pomóżcie z góry dziękujęOPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Poniżej znajdziecie informacje, jak napisać poprawne zaproszenie po angielsku oraz przydatne zwroty, które pomogą wam napisać własne zaproszenie po angielsku, a także .Póki co mamy tylko jeden opis dnia po angielsku :) Jeśli chcesz stworzyć własny przykład swojego dnia po angielsku, napisz go w komentarzu, a my umieścimy go na stronie wraz z Twoim imieniem.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. Bardzo proszę o pomoc.. Wstaję i idę do łazienki.. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła .Opisz swój dowolny dzień w past simple i past continuous..

2017-03-26 14:04:16Jak opisać swój dzień po angielsku.?

To ma byc taki typowy dzien dla 20-latka, typu : poranna toaleta, praca,potem powrót do domu w 20 zdaniach.. Potem odrabiam pracę domową i pomagam mojej mamie robić obiad.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Ide do szkoły o 7;30/ zaczynam szkole o 8 i koncze szkole o 13;25/ ide do domu i odrabiam lekcje.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Polish Każdego listopada dziesiątki tysięcy ludzi próbuje napisać swoje 50,000 słów od podstaw w 30 dni.Po angielsku - Język angielski dla każdego Język angielski jest najważniejszym ze wszystkich języków.. Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. o 16;30 mam obiad.. To nic trudnego!. Opisz swój dzień .. armia kartagińska Kartka z pamiętnika miłość napisz kartkę z pamiętnika opis dnia opisz swój dzień w średniowieczu podróż do średniowiecza podróż w .Opowiadanie wydaje się dość trudną formą wypowiedzi pisemnej po angielsku, z racji tego że zazwyczaj nie bardzo wiemy o czym mamy napisać.. Wracam o 15.00 ze szkoły i robię zadania.. Tam szybko myję twarz, czyszczę zęby, biorę prysznic i wybieram ubrania.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przykładowy opis dnia po angielsku.. 2014-09-24 17:48:53 Opisz swój wolny dzień w Czasie Past Simple 2010-04-15 19:32:14 Opisz swój dzień wczorajszy w Past Simple 2013-11-06 17:17:29Opisz swój typowy dzien po angielsku z tłumaczeniem.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. zadanie dodane 9 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika ann .. mój-dzień; 0 głosów.. Mój dzień w pracy po angielsku od 15 do 20 zdań .Opis wakacji po angielsku: wstęp.. 2,077 wizyt.. O 21 idę do łóżka.opisz swój niezapomniany dzień po angielsku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Z góry dzięki :) 6,584 wizyt..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt