Napisz co jesz i pijesz na obiad po niemiecku
Po niemiecku Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-06-07 17:50:08Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa śniadanie obiad deser kolacja w słowniku online PONS!. od Kacper1736 22.03.2017Codziennie wstaje o 7.00. napisz co jesz i pijesz na śniadanie po niemiecku.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Zadanie: napisz co jem na śniadanie, obiad i kolację po niemiecku Rozwiązanie:przykładowe zum frühstück esse ich cornflakes mit milch na śniadanie jem płatki z mlekiem zum mittagessen esse ich bratkartoffeln und salat dazu trinke ich orangensaft na obiad jem pieczone ziemniaki i sałatkę do tego piję sok pomarańczowy zum abendessen esse ich brot mit k se dazu trinke ich tee na .Jedzenie i picie po niemiecku ma różną odmianę.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Napisz po niemiecku co jesz chętnie na na śniadanie i obiad :) Napisz po niemiecku co jesz CHĘTNIE na śniadanie i obiad.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.6.2020 (13:22) - przydatność: 100% - głosów: 2 DodajNapisz po niemiecku (10 zdań) o swoich posiłkach .. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Przykłady użycia - "obiad" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Co znaczy i jak powiedzieć "obiad" po niemiecku?

Ważne żeby było wszystko w dobrej kolejności nie wiem po prostu gdzie wstawić "gern -chętnie".. Z Wikibooks, biblioteki wolnych podręczników.. Co z tego, że znamy słówka dotyczące jedzenia skoro nie potrafimy z nimi ułożyć sensownego zdania.. Obojętnie co.. o to co bym chciał napisać tylko że nie umiem po niemiecku więc przetłumaczcie: ja na śniadanie jem bułkę i jogurt a piję wodę mineralnąPotrawy po niemiecku od dziś nie będą Ci sprawiać problemu!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa obiad w słowniku online PONS!. Uwzględnij: 1. co jesz i pijesz na śniadanie 2. co jesz i pijesz na obiad 3. co jesz i pijesz na kolację 4. co zabierasz ze sobą do szkoły (jedzenie i picie) 5. jaka jest Twoja ulubiona potrawa (piszcie co chcecie)jeść obiad po niemiecku .. jeść - essen pić - trinken gotować - kochen smażyć - braten kroić - schneiden.Muszę napisać co jem i piję na śniadanie,obiad i kolację.. Z góry dziękuję.Po polsku napisałam tak: Lubię jeść na śniadanie jajka i tosty, na obiad lubię jeść kotlety i makaron i zupę pomidorową.. Zauważ, że czasownik ESSEN zmienia nawet pierwszą literę z II i III osobie liczby pojedynczej.Niemiecki dla gimnazjum/Jedzenie i picie.. Powiedz,czy i dlaczego (nie) Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 3 rozwiązania: autor: oluskaaaaa 27.3.2011 (14:57)Napisz po niemiecku co jesz i co pijesz na : a) obiad b) kolacje c) deser ..

Napisz po niemiecku co jesz CHĘTNIE na śniadanie i obiad.

Obojętnie co.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Np. wstaje o 6:00 rano, myje sie, jjem sniadanie, o 7:00 ide do szkoly, wracam do domy o 16:00, jjem obiad , do 23:00 gram na kompie, jjem kolacje, o 24 ide spac.obiad - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Polish "Ubierzcie się kolorowo, tańczcie, a ja zapewnię dobre jedzenie i picie ".Zadanie: napisz po niemiecku co jesz na sniadanie , obiad , podwieczorek , kolacje Rozwiązanie: zum frühstück esse ich ein schinkenbrot ich trinke tee mit zitrone zum mitagessen esse ichProszę o pomoc(dam naj) napisz po niemiecku co jesz na śniadanie , obiad i Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 2 rozwiązania: autor: jagoda3991 13.12.2010 (17:54) Jak to powiedzieć po niemiecku.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. PILNE!. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. Pierwszy z nich jest nieregularny a drugi jest całkowicie regularny więc łatwy pod względem gramatycznym.. Sie treffen sich abends in der .. jeść jak świnia jeść kolację jeść lunch jeść na obiad jeść na śniadanie jeść obiad jeść pałeczkami jeść poza domem jeść słodycze jeść stare buły jeść śniadanie jeść widelcem jeść .Mój rozkład dnia po niemiecku na poniedzialek pls..

... Jedzenie po niemiecku - co jeszcze?

Napisz co chciałbyś zjeść (Ich esse i tu wymieniasz co chciałbyś zjeść).. Ważne żeby było wszystko w dobrej kolejności nie wiem po prostu gdzie wstawić "gern -chętnie".. für Abendbrot Rührei oder belegtes Brot mit MarmeladeJedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Polish jeść na obiadNapisz po niemiecku co jesz chętnie na śniadanie i obiad!. Czego nam brakuje?. Po zajeciach wracam o domu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Teraz jest wieczór i mój obiad najpierw wystygł - potem porósł pleśnią.Przykłady użycia - "pić" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. - Mittagessen, Mittag, MittagsmahlzeitZadanie: proszę o pomoc dam naj napisz po niemiecku co jesz na Rozwiązanie: zum frühstück esse ich am h ufigsten brot oder brotchen mit butter, k se, schinken und Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przykłady użycia - "pić" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Z góry dziękuję.Napisz po niemiecku co jesz chętnie na śniadanie, obiad i kolację?. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, .Przykłady użycia - "jeść obiad" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

jeść obiad.

Komentarze do zadania.. O 7.45 ide do szkoły.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!.Komentarze

Brak komentarzy.